Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, january napisał:

Czas pokaże czy dobrze dla mnie, że kontrahent się nie pojawił na finiszu deadline, niemniej zmarnowałem ładnych kilka h na to, więc meh.

Szkoda zmarnowanego czasu, do końca 2T z tym działem raus, nie pisać, nie cytować etc.

Ciężko bym brał urlop w pracy dla BeGM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Lakers Hawks Indy: Świetny ruch Lakers. 

ze nie poszła wycena Theisa szerzej? @RonnieArtestics czemu nie wysłałeś oferty do spurs? 

 

Atlanta OKC: bardzo precyzyjnie wyliczone ryzyko z Lylesem. Sam spóźniony napisałem o niego. Jezeli spurs maja w rl wejść do PO to koniecznie w ataku potrzebują Lylesa. Gdy nic nie zagra nic się nie będzie działo i tu (begm) i tam (rl spurs). Jezeli z jakiegoś powodu pop znajdzie pokłady energii i spurs prześcigną wszystkie 4 kluby w PO race musi tez zyskać @Eld  Niewielkie ciche ryzyko. Potencjalny zysk większy. A tu jeszcze podrzucenie 360.000 x3 co rok więcej i otrzymanie 2rd. 
mini grabież. 

Gm hawks musi coś cenić w Dante.  @eMeS

@Qcin_69 ty wiesz o co cała liga chce zapytać. Kiedy zatrudniasz 4 stenotypistki aby po 6 godzinach katorzniczej pracy światło ujrzała nowa NBA? 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ignazz napisał:

Lakers Hawks Indy: Świetny ruch Lakers. 

ze nie poszła wycena Theisa szerzej? @RonnieArtestics czemu nie wysłałeś oferty do spurs? 

 

Atlanta OKC: bardzo precyzyjnie wyliczone ryzyko z Lylesem. Sam spóźniony napisałem o niego. Jezeli spurs maja w rl wejść do PO to koniecznie w ataku potrzebują Lylesa. Gdy nic nie zagra nic się nie będzie działo i tu (begm) i tam (rl spurs). Jezeli z jakiegoś powodu pop znajdzie pokłady energii i spurs prześcigną wszystkie 4 kluby w PO race musi tez zyskać @Eld  Niewielkie ciche ryzyko. Potencjalny zysk większy. A tu jeszcze podrzucenie 360.000 x3 co rok więcej i otrzymanie 2rd. 
mini grabież. 

Gm hawks musi coś cenić w Dante.  @eMeS

@Qcin_69 ty wiesz o co cała liga chce zapytać. Kiedy zatrudniasz 4 stenotypistki aby po 6 godzinach katorzniczej pracy światło ujrzała nowa NBA? 

Trochę beka bo zgubiłem gdzieś kartkę gdzie miałem to wszystko wypisane po kolei xd 

także musicie poczekać do wieczora najpewniej :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

ogolnie idzie tu jeszcze kilka pickow, uzupełnię je wieczorem bo pisze to z pamieci- w międzyczasie proszę o potwierdzenie

To pozwól, że potwierdzę jak już te picki będą się zgadzać :)

Wracając jeszcze do wymiany Pacers, to oni walczą o PO, są blisko celu, ale z minimalną przewagą nad Wizards. Oddanie Theisa to mocna strata dla osób, którzy cenią sobie rotacje. A stracili jeszcze Lamba. A jakiś asset-changer na stół nie trafił. Dziwna decyzja, która zapewne będzie kosztować PO, nawet jeśli GM Pacers to prawdopodobnie najbardziej skrzywdzony manager w historii tej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

 

Wracając jeszcze do wymiany Pacers, to oni walczą o PO, są blisko celu, ale z minimalną przewagą nad Wizards. Oddanie Theisa to mocna strata dla osób, którzy cenią sobie rotacje. A stracili jeszcze Lamba. 

Kompletnie nie kumam tego ruchu:) podobnie jak ten ruch z kevinem love przy tych finansach jazz jest srednio zrozumialy.

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Dość grubo trzeba było dopłacać do zrzucenia kontraktu elite rolesa Olynyka...

Popatrz za co mozna bylo miec drummonda:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Popatrz za co mozna bylo miec drummonda:)

Drummonda?

DeRozan został pozyskany za DeAndre Jordana :)

Jak tam nie ma picków, to @cvbe zaraz robię wjazd na chatę w wiadomej sprawie :)

Aczkolwiek wymiana Drummond-Parsons wygląda na win-win dla obu stron. Ze wskazaniem na Grizzlies. Nic lepszego z tym swoim masywnym cap space nie uzyskają, a przynajmniej mają potencjalnego borderline all-stara, jeśli wróci do formy w przyszłym sezonie. W tym jest już skreślony i stąd pewnie decyzja Qcina, że łatwiej o atencje dla George Hilla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.