Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

To jak to było z tym przyklejaniem łatek do graczy na zlocie?

Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli...

Meh, bardziej potrzebuje Hilla od Hassana po prostu :)  To z pickami to był zart, obudź się GOATcie bo coś smecisz za dużo ostatnio :) jutro dostaniesz bluzę ze zdjęciem ;* buziaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff. Theis grał u mnie po 18min i brakowało dla niego miejsca. W jego miejsce wchodzi McGee który da podobne rzeczy co Theis tylko wiadomo trochę gorzej. Jak ta zmiana mnie ma kosztować PO przy jednoczesnym wypadnięciu Capeli do końca sezonu i prawdopodobnej przewadze około 2W po drugim trymestrze to ja dziękuje bardzo za taka grę. Theis jest świetny ale on gra u mnie 18min. A tak w ogóle okienko nie jest skończone jeszcze wiec hold your horses. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Principe napisał:

Nie wiem o co chodzi z tym Valentinem ale ja tam powinienem Bazemora dostać w drugą stronę zdaje się 😁

Poprawione :) Valentine poszedł do Nuggets, do Ciebie tylko na sekundę trafił na przechowanie żeby uprościć i zrobić 3 deale zamiast 22 :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

Potwierdzam deal z OKC oraz LAL i IND, jednocześnie proszę żeby tych tasiemców i innych transakcji nie wpisywać do arkusza przed końcem głosowania, bo nie wszyscy robią opisy i ciężko się później połapać 

No właśnie. Czemu okienko zostało otwarte przed końcem głosowania?

Już kiedyś był przypadek, że jakiś GM się zasugerował transferem, który de facto powinien podlegać ocenie na III turę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, MarcusCamby napisał:

sam sobie odpowiem.

Głosowanie miało się kończyć 24 lutego, ale zostało wydłużone o dwa dni. Nikt nie pomyślał, by w tej sytuacji przedłużyć też otwarcie okienka.

Dokładnie tak a data otwarcia tematu była ustawiona automatycznie, więc jak January tylko zobaczył otwarty temat to od razu poleciał z wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ogolnie ja caly czas myslalem ze dzis jest deadline na glosy juz, a bylo 50/50 czy dzis wroce do bycia dostępnym czy dopiero w sobotę po 5 min dostępności i nie chciałem chłopaków blokować czy stresować do prawie deadline na wymiany, że mnie nie ma.

A mnie tam pociąg jedzie...

A wiadomość do kungfubestii wygląda pewnie mniej więcej tak:

"Nie zapomnij zagłosować!

I zerknij jakiego kota sprowadziłem na pozycje centra. Miodzio fit do LeBrona! Teraz to już na bank jestem zespołem na pace 80W, chociaż oczywiście zostanę jak zawsze oszukany przez dyletantów i moich haterów"

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

Nie kontaktowalem się z kungfu, ale Jak coś to napisałbym mu, żeby uciekał od tego dealu z Drummonda, który  jsk widze jest obecnie najgorszym zawodnikiem NBA po transferze do Cavs :)

Ty jesteś najgorszym managerem w Los Angeles a jakoś ciagle pracujesz

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Ogolnie ja caly czas myslalem ze dzis jest deadline na glosy juz, a bylo 50/50 czy dzis wroce do bycia dostępnym czy dopiero w sobotę po 5 min dostępności i nie chciałem chłopaków blokować czy stresować do prawie deadline na wymiany, że mnie nie ma.

Tzn? 

Nie mam pretensji bo nie ma o co. 
spryt polega ogólnie na tym ze pozyskałes bardzo modne w naszych kręgach nazwisko co oglosiles najszybciej jak to można było zrobić. Z marszu poprawia to i tak bardzo dobry power ranking twojego zespołu a to czy to ktoś w T2 uwzględni ogólnie / podświadomie/ pomyłkowo pomyli trymestry / lub wcale nie ma znaczenia w praktyce poza ewentualnymi lepszymi głosowaniami na lakers. Nic nie tracisz a możesz zyskać na gapiostwie co nie jest twoim problemem. Zbyt długo się wszyscy znamy aby zrzucić to na karb wypadkowości ze się akurat bramka otworzyła. 
 

tak jak u Qcina nie zostało niezauważone to ze tak przesuwając suwakiem graczy GM i ich picki w sumie znowu za wzmocnienie zapłacił mało ze swojego bo na razie doliczyłem się jednego picku. 
 

moze będzie tego więcej bo sam GM zapowiedział ze dopisze jeszcze picki.  Jak znam życie nie swoje 

;))))))))

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Ty jesteś najgorszym managerem w Los Angeles a jakoś ciagle pracujesz

 

 

Był jeden który wszystko na bogato robił ;) by kończył trzylatke -150.000.000 i by wystawiał 15d minimum a i tak hard cap byłby tski ze trzeba regulamin zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

tak jak u Qcina nie zostało niezauważone to ze tak przesuwając suwakiem graczy GM i ich picki w sumie znowu za wzmocnienie zapłacił mało ze swojego bo na razie doliczyłem się jednego picku. 
 

moze będzie tego więcej bo sam GM zapowiedział ze dopisze jeszcze picki.  Jak znam życie nie swoje 

;))))))))

Oddalem

Drummonda za friko także swoje zapłaciłem :( z pickami wychodzę tyle co nic do przodu :( ten deal mógł być dla mnie o wiele seksowniejszy przynajmniej w 2 momentach jego konstruowania. Ale jak zawsze, Prezes musiał się poświecić dla dobra ogółu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.