Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, fluber napisał:

No to @Qcin_69 po cholerę wrzucasz trade, który wiadomo, że nie przechodzi?:) @Eld przez Was osiwieje:)

Lol, nie sprawdzałem części Knicks z Bostonem, uznałem ze GOAT zna podstawowe zasady- w razie co spokojnie sobie to rozbijemy w inny sposób bez udziału Bostonu i Knicks- choć tak jest po prostu znacznie szybciej, bez zbędnego kombinowania i z pominięciem 10 mikrowymian 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Lol, nie sprawdzałem części Knicks z Bostonem, uznałem ze GOAT zna podstawowe zasady- w razie co spokojnie sobie to rozbijemy w inny sposób bez udziału Bostonu i Knicks- choć tak jest po prostu znacznie szybciej, bez zbędnego kombinowania i z pominięciem 10 mikrowymian 

To chyba sprawdźcie dalej, bo jak na moje oko, to Celtics przyjmują w wymianie grubo powyżej 125%, które mogą przyjąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

To chyba sprawdźcie dalej, bo jak na moje oko, to Celtics przyjmują w wymianie grubo powyżej 125%, które mogą przyjąć

Masz racje, ogarnę jak wrócę:) jak mówiłem, miałem to dokładnie rozpisane wczesniej

30 minut temu, january napisał:

Drummond robi -46 netrtg w onoff na razie w tych Cavs z tego co na TT widziałem xd 

Butler z tego co widziałem na TT tez miał 0,5 na minusie za 2 trymestr a pisałeś o tym jak uzależnieni od niego są Heat :] Wiadomo ze losy Drummonda potoczyły się zgoła inaczej niż chciałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, fluber napisał:

To chyba sprawdźcie dalej, bo jak na moje oko, to Celtics przyjmują w wymianie grubo powyżej 125%, które mogą przyjąć

Potwierdzam powyższe. Celtics nie mogą przyjąć tyle kasy, albo muszą jeszcze kogoś puścić w drugą stronę dodatkowo. Patty Mills i przechodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Eld napisał:

Potwierdzam powyższe. Celtics nie mogą przyjąć tyle kasy, albo muszą jeszcze kogoś puścić w drugą stronę dodatkowo. Patty Mills i przechodzi.

Panowie spokojnie, wrócę do domu to to ogarnę, nie siejecie paniki, Valentine może iść po prostu w innej części wymiany, to są naprawdę detale- w domu usiądę nad tym na spokojnie i sobie przypomnę jak to miało iść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wolałbym dać dwa first picks za Hassana niż za Marcusa Morrisa.

w suie obaj mocno przereklamowani, aczkolwiek Morrisa typowałbym do miana najwiekszej czarnej dziury w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ktoś mi wytłumaczy Czemu Josh hart idzie za kompletnie darmo? Mysle ze większość ligi a na pewno ja bym oddał jakieś 2nd za niego.

Ale to pi****lenie

Ogłaszałem publicznie ze chce go opchnąć i pisałem do kliku osób na priv. 

A Golden potrzebują oszczędności przede wszystkim, mógłbyś mi pozwolić na nim zaoszczędzić chociaż 3 miliony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MMM2121 napisał:

Ale to pi****lenie

Ogłaszałem publicznie ze chce go opchnąć i pisałem do kliku osób na priv. 

A Golden potrzebują oszczędności przede wszystkim, mógłbyś mi pozwolić na nim zaoszczędzić chociaż 3 miliony? 

Jak oddajesz 24 latka z 2,5 roku experience, który gra grube minuty w realu i jest niezły za darmo, po to

zeby zaoszczędzić,o zgrozo, aż 3 mln, to to nie jest mądry ruch wg mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.