Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, LONGER01 napisał:

Łącząc te dwie wymiany w których uczestniczą Nets-OKC i Nets-TOR-DEN-TOR nie byłoby problemu

NYK out: Ike Anigbogu, 1st pick worse ORL/gorszy z (lepszy z IND/DET i lepszy MIA/NYK) 20', 1st pick NYK 22'
NYK in: Malik Beasley, 1st pick DEN 24'


TOR in: Dwight Powell, Ike Anigbogu, 1st pick worse ORL/gorszy z (lepszy z IND/DET i lepszy MIA/NYK) 20', 1st pick NYK 22', 2nd pick DEN 20'
TOR out: Lou Williams, 2nd pick CHI/PHI 25' worse

DEN in: Lou Williams, Trevon Duval
DEN out: 
Ed Davis, Malik Beasley, 1st pick DEN 24', 2nd pick DEN 20'

BRK OUT: Dwight Powell, Trevon Duval

BRK IN: DeAndre' Bembry, Ed Davis, 2nd re CHI/PHI 25

OKC IN: -

OKC OUT: DeAndre' Bembry

no wlasnie

badzmy ludzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, LONGER01 napisał:

Łącząc te dwie wymiany w których uczestniczą Nets-OKC i Nets-TOR-DEN-TOR nie byłoby problemu

NYK out: Ike Anigbogu, 1st pick worse ORL/gorszy z (lepszy z IND/DET i lepszy MIA/NYK) 20', 1st pick NYK 22'
NYK in: Malik Beasley, 1st pick DEN 24'


TOR in: Dwight Powell, Ike Anigbogu, 1st pick worse ORL/gorszy z (lepszy z IND/DET i lepszy MIA/NYK) 20', 1st pick NYK 22', 2nd pick DEN 20'
TOR out: Lou Williams, 2nd pick CHI/PHI 25' worse

DEN in: Lou Williams, Trevon Duval
DEN out: 
Ed Davis, Malik Beasley, 1st pick DEN 24', 2nd pick DEN 20'

BRK OUT: Dwight Powell, Trevon Duval

BRK IN: DeAndre' Bembry, Ed Davis, 2nd re CHI/PHI 25

OKC IN: -

OKC OUT: DeAndre' Bembry

 

10 godzin temu, człowiek...morza napisał:

no wlasnie

badzmy ludzmi

Rada ( Starszyzna ) na nie. Musicie inaczej kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Otto Porter nie miał PO w ostatnim roku kontraktu?

@Eld @MMM2121 @polishllama69

 

Godzinę temu, polishllama69 napisał:

nie 

4y bez PO

było ustalane już jak go przejmowałem

 

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Zgadza się, Otto nie miał PO w ostatnim roku, typ podpisywał kontrakt w 17’ z Denver, Sylwek go wyrównywał na 106/4 bez PO :)

13.  Otto Porter accpets offer sheet from Denver Nuggets (106/4). Washington Wizards matched.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jak to o mnie to sorry, ja mam taki styl że najpierw pytam czy jest dostępny, potem konstruuje wielopoziomowe skomplikowane multiwaye, a potem one się gdzieś po drodze mi ofk wysypuja, a mi jest smutno i milcze :)

A potem zdziwienie że tak tanio ktoś idzie. No idzie tanio bo tak go wycenił rynek, a jak się chciało dać więcej to trzeba próbować, oferować. Nikogo nie zbesztam za śmieszną ofertę, niektórzy po pewnych zawodników co miesiąc pytają i dalej im na spokojnie odpisuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie ta kontuzja, to zdobyłbym się chyba na tezę, że Ed Davis to lepszy gracz niż Dwight Powell. Ale nie wiem jak on tam teraz ze zdrowiem stoi.

Kolader jest niezły w tych mikrotransakcjach, także nie zdziwię się jak w lutym podczas kolejnego okienka jak Ed Davis się pozbiera, to czy i jego nie przehandluje za kolejny asset.

Lou Williams faktycznie dość drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, kolader napisał:

Przez cały 1T zgłosiły się 2 osoby z czego jedna zamilkła choć tu pisała posty. Pojawił się post że do ruszenia, nikt się nie odezwał więc poleciał

Nie jest to zarzut do Ciebie, po prostu zdziwienie, że tak zostało to wycenione. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MMM2121 napisał:

Gorgui Dieng

Staty mówią same za siebie. Gorący towar. Mi jedynie zależy, aby rzucić kilka milionów. A ten super gracz może być wasz. 

 
First Last G GS MP TS% eFG% ORB% DRB% TRB% AST% STL% BLK% TOV% USG% ORtg DRtg GmSc
2019-12-18 2020-01-05 10 10 29.1 .603 .555 11.1 23.3 16.9 8.9 2.3 3.4 9.6 18.2 121 98 13.8
 
 
First Last G GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
2019-12-18 2020-01-05 10 10 29.1 4.6 10.0 .460 1.9 4.5 .422 2.6 3.1 .839 3.5 6.5 10.0 1.7 1.4 1.2 1.2 2.9 13.7 13.8 1.9
 

Akurat jak go oddałem to dziś w nocy musiał przyjebać chore staty.

I te 42% za 3. LoL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.