Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze wątpię by sam Smart lub pick 18" wystarczyły. 

 

A po sezonie może podpisać, może nie podpisać. Rockets, Spurs, Clippers. Różnie to się może potoczyć, chętni na Milsapa się znajdą w lato. Celci mogliby mu zaproponować więcej kasy w lato od innych drużyn ściągając go teraz(poprawcie mnie, jeśli się mylę), a jest to dość mocny argument.

 

 

Ty chcesz by Boston dał 5 letni max Sapowi? Bo tylko wtedy są w stanie mu dać więcej niż rynek

Poza tym wymienione przez Ciebie ekipy muszą oddać sporo by stworzyć miejsce na te 25-30 baniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam propozycje ciut wariacką ale co mi tam

 

Jazz otrzymują

Lillarda Gibsona i Vonleha

 

Blazers otrzymują

Rondo , Exum, Carter-Williams, Favors i McDermott plus pick Byków z 2017 top 14 chroniony ( na 2018 tylko top 12 a potem Top10 i top 8) i pick Golden z 2017

 

Bulls dostaje

Turner, G.Hill, Lyles

 

Jazz krótkoterminowo jest zwycięzcą bo dostaje najlepszego zawodnika w wymianie. Ryzykuje bo nie wiadomo czy będzie ich stać na podpisanie Gibsona latem a wtedy zostają tylko z Gobertem jako podkoszowym. Ale mogą grać JJ w small ballu .

Lillard jest im potrzebny by wejść na poziom kandydatów do tytułu i jest zabezpieczeniem na wypadek gdyby Hayward jednak odszedł

 

Bulls-  oni w obecnym składzie nie mają rozegrania. Ich skład nie pasuje do siebie nie mają ławki i nie mają rzutu za 3. Hill idealnie do nich pasuje, Turner jest z Chicago i da im rozegranie z ławki. A Lyles ma dobry rzut. Jest niestabilny jak to młodziak ale z jego kozłem i rzutem lepiej pasuje do nowoczesnej koszykówki niż podkoszowi Bulls.

 

Blazers - obecny skład jest kosztowny fatalnie broni i nie daje gwarancji nawet na PO za to gwarantuje podatek od luksusu. Blazers oddaje swoją największą gwiazdę ale schodzi z ponad 45 baniek na rok . Dostaje porządnego rim protectora , dwóch młodych rozgrywających dobrze broniących . Rondo pozbywają sie za rok a jako bonus mają dwa wybory w mocnym drafcie. Oddając Lillarda pewnie by mieli trzy wybory z czego dwa w loterii

 

Blazers na przyszły rok ma 133 banki ( a co gorsza 122 banki na 7 zawodników w 2018) i to bez podpisania Plumlee którego najpewniej utracą . Pewnie i tak by próbowali oddać McColluma zamiast Lillarda ale za niego tyle nie dostaną. Oczywiście dodatkowo muszą spuścić kontrakty Laymana i Quartermana

 

Ale i tak największe ryzyko jest dla nich. Bo dużo zależy od zdrowia Favorsa

Blazers mają obecnie 14-15 zawodników przydatnych do gry. Ostatnie czego potrzebują to rozmienienie najlepszego gracza na kilku gorszych. Wątpię czy proponowana paczka (Rondo, MCW!) jest warta rozważenia w kontekście McColluma bo Lillarda na pewno nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie reakcja Elwooda i ely3 jest przesadnie ektremalna, ale z sednem ich wypowiedzi sie zgadzam tzn Raptors by powiedzieli "nie" bo te propozycje lepiej wygladaja w prozni niz jak sie uwzgledni ich potrzeby i sklad. Zeby Noel mogl grac na centrze wiecej niz rezerwowe minuty musieliby szukac nowego domu dla Jonasa, a wystawianie ich jednoczesnie stwarzaloby zbyt duze problemy ofensywnie.

 

Choc wg mnie linia Sixers-Raptors jest obiecujaca jesli chodzi o przyszle wymiany, wiec moze taka modyfikacja dla propozycji Juliusa - Sergio, Ilyasova i Covington za Rossa, Josepha i pick Raptors? Sixers oddaja dwa wygasajace kontrakty za mlodszych zawodnikow z dluzszymi umowami na pozycjach potrzeby, a Raptors dostaja dwoch stretch 4 do zastapienia Siakama i rezerwowego PG na miejsce Corego. Kto mowi nie?

 

Tzn czego im potrzeba? Nie musza szukac perelek wsrod mlodych?

 

Mialem na mysli okolice 20.

Wg 82games.com w zeszlym sezonie Frye gral glownie na PFie i Cavs tez grali dobrze.

 

OK, czy z Knightem czy z Tysonem zgadzamy sie, ze az sie prosi o jakis trejd na linii Cavs-Suns ;-)

Nie

RAptors w wymianie dostają wygasające kontrakty i albo przepłacają Sergio na kolejne lata albo nie mają zmiennika na Lowrego, który ma casus Conleya i którego też trzeba będzie przepłacić. Sumarycznie chcesz wpakować Raps na +30 mln za 2 rozgrywających, no can do

Suns nie przebudowują na bazie "perełek wśród młodych" tylko głupio garną najlepszych dostępnych udających steal, vide chriss i booker, który okazał się być cichym zabójcą draftu

Wywalając Tysona potrzebujesz ogarniętą opcję nr 1 godną zespołu border PO, czyli Gay to niemal trafienie w punkjt - lepszy rotacyjnie gracz do grania obrony przy Bookerze niż Warren, większe doświadczenie, fizycznie mocniejszy. Sufit jest dobry, jak sobie dajesz 5 lat przebudowy i zbierasz mądrze assety vide Lakers.

Salary mnie kompletnie nie boli, na przyszły rok 70 baniek w ksiegach, żaden 1st czy 2nd tier do Pho nie zawita, Gay to bardzo dobra opcja na small market star za 20 baniek

Czajnik na pf grał głównie w Orlando, w Cavs miał obok siebie chwilami Mozgova. Defensywnie jako pf jest średnio mizerny, ofensywnie potrzebuje miejsca na łuku. Lepiej wyciągać piątki niż czwórki, ergo Cavs potrzebny O`Quinn pod kosz by była równowaga 2 garnituru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blazers mają obecnie 14-15 zawodników przydatnych do gry. Ostatnie czego potrzebują to rozmienienie najlepszego gracza na kilku gorszych. Wątpię czy proponowana paczka (Rondo, MCW!) jest warta rozważenia w kontekście McColluma bo Lillarda na pewno nie.

Przecież Rondo jak napisałem nie grał by nawet chwili tylko byście mogli zejść z pieniędzy a dostajecie picki i samych młodych graczy

 

Ty lepiej pomyśl że w tym składzie za tę kasę jak nic nie zrobicie to płacicie podatek od luksusu przez kilka lat  za zespół który ma najgorszą obronę w lidze  i który jest na ok 35-40 zwycięstw

Mało tego latem tracicie Plumlee bo jak mu dacie te 12-15 baniek to już macie 150 miliionów w wypłatach a jesli go stracicie to Wasz duet podkoszowy to Leonard-Harkless

 

Bez  Lillarda ostatnie 3 mecze w końcu coś bronicie a atak aż tyle nie traci. Macie skład który się kanibalizuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leonard to chyba najgorszy kontrakt podpisany tego lata a Crabble pewnie w najgorszej szóstce by się zmieścił. Nikt ich nie weźmie bez czegoś typu picki i np Aminu

 

Chandler Parson się z tym nie zgadza.

 

94/4 28 lat brak zdrowych kolan.

 

Zbijanie salary nic nie da PTB. A Allena stać na płacenie podatku. PTB mają sporo ciekawych klocków, tylko z uporem maniaka próbują osiągnąć inne rezultaty stosując z grubsza to samą S5 (jak dla mnie CJ i Lillard nie powinni startować razem)

 

Zaskakuje mnie jak postrzegany jest Noel na tym forum. Produkty Kentucky one and done zdają się mieć zepsute oprogramowanie, a staty generowane w Philly trzeba przepuszczać przez mocny filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do rozważań kibiców LAL na temat Clarksona i jego wartości. Moja propozycja to Rondo + ewentualnie Portis i niższy z wyborów Bulls i Kings - Lottery protected. Poszlibyscie na to? Trochę z ciekawości pytam. Rondo do zwolnienia oczywiście ( moim zdaniem)

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulls brakuje trójki i taki trade wymyśliłem:

Heat biorą Rondla bo i tak tankują, a do Bulls leci Ellington i McBob. Ellington w przyszłym sezonie ma team option, a McBob player option i pewnie ostanie na ten sezon. Sprawdzałem już, że Rondo ma gwarantowane 3mln$ na przyszły sezon. Tylko, że Bulls musieliby dorzucić jakiś pick w drafcie (pewnie drugorundowy) albo jakiegoś młodego gracza np Portisa. 

 

Bulls mają guarda z trójką.

 

Heat pozbywają się McBoba i dostają Portisa lub jakiś pick drugorundowy.

 

Staram się - co mi się generalnie nie zdarza - nie osłabić Bulls, a wręcz wzmocnić ich ławkę. 

Ma to sens? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej formie i na obecnym kontrakcie Lou ma większe value dla ekip walczących o PO niż Clarkson.

 

Niekoniecznie, a nawet jeśli, to nie zakładałbym, że kluby myślą zero-jedynkowo. Clarkson jest młodszy i na dłuższym kontrakcie, w związku z czym jego wartość rynkowa jest według mnie wyższa, nawet biorąc pod uwagę lepszą obecnie grę Lou.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obecnej formie i na obecnym kontrakcie Lou ma większe value dla ekip walczących o PO niż Clarkson.

Jeśli Lakers będą wymieniać to nie Clarksona, który mimo wszystko jest keeperem, ale Lou, bo rozchodzi się timeline Williamsa z LAL.

+ jeśli LAL przeprowadzą wymiany pod assety, to wynik w tym sezonie obchodzić ich będzie mniej.

A czy Ty jako GM Lakers oddałbyś w przyszłym roku pick chroniony tylko TOP 10 za np C.Lee?

 

Zwłaszcza że Lou wyjątkowo dobrze rzuca za 3 i raczej tego nie utrzyma bo tak wybitnym strzelcem to on nie jest. A obrońca jest kiepskim nawet na tle słabych w tym obszarze Lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clarkson nie zaliczył progresu jako jedyny z młodych Lakerów, więc akurat do niego większość ekip podchodziła by ostrożnie jeśli chodzi o wymianę. Lou dla kilku drużyn "na już" byłby idealnym wzmocnieniem (Grizzlies, Bulls, Magic). O Clarksonie nie można tego powiedzieć z pewnością.

 

Trudno mi sobie wyobrazić sytuację, że którakolwiek z tych drużyn przy takiej samej cenie wolałaby Williamsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.