Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

A tak trzeci sezon z rzedu beda wiesci jak to Ainge probowal, ale nic nie mogl sklecic.[...]

Zreszta zastanawiam sie nad czyms innym, kto jest celem Celtics?

Jakby co tez mam takie wrazenie i wg mnie to podejscie doprowadzi do zguby bo juz nie ma kumpli Ainge'a wsrod innych GMow i doszly przepisy zmniejszajace motywacje by sprzedawac gwiazdy. Opieranie planu na historycznych wyjatkach to nie jest strategia tylko liczenie na cud.

Dlugo nie trzeba bylo czekac... jak Celtics nie przebili paczki Pelikanow???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suns mówią nie. 

a jak dojdzie Stanley?

 

To nie jest tak, że nie doceniam Bledsoe. Ale on nie jest im potrzebny, jest średnim fitem do Bookera.  Dodatkowo  kontuzjogenny, a  to obniża wartość boiskową. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co CI Eb? I jaka jest według Cb w takim razie jego wartość?

Eb jest potrzebny do gry z bookerem. Najlepszy rozgrywający w składzie pokazujacy raz na jakis czas ekstraklase i współpracujący z młodymi.

Co do jego wartości to jest to sprawa płynna. Deal za DMC i ostatnie lato i kontrakty zabużyły rynek wymian. Hajp na draft mnie nie rusza, z wymianami za pick bym sie wstrzymal.

Co do wartosci sportowej to jest to srednia ligowa wsrod pg z historią kontuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EB jest jak najbardziej w porządku, dokonał bardzo ładnego postępu w umiejętnościach kreowania ofensywy ale jeśli Suns mają zachować swój pick to nie będzie lepszego momentu na pozbycie się go. Nasz best case scenario to jest walka o PO za 2 sezony czyli w CY Erica, gdy ten będzie miał 30 lat. Mamusię oszukasz, tatusia oszukasz, ale porozrywanych poważnymi urazami kolan i łękotek nie oszukasz, odkąd gra w Suns to jest jego drugi zdrowy sezon. Handlując nim dostajemy lepszy pick a tym samym prawdopodobnie PG z lepszym potencjałem i do tego mamy szansę na porządną cenę bo jest najlepszym PG na rynku, ma bardzo dobry i wciąż długi kontrakt i chwilowo jest zdrowy co drugi raz może się nie powtórzyć.

 

Oczywiście nie za Drummonda, którego co oczywiste nikt nie chce nawet za darmo z jego kontraktem .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio 8 zawodnikow za 3?

Wiekszy problem, ze to jakas fantazja fana Celtics - nie starczyloby im pickow by przekonac wszystkie 3 druzyny.

 

Ale tak swoja droga, co sadzicie o tym "nie" ze strony Ainge'a...

"Jae Crowder Believed To Be Sticking Point In Boston's Talks With Bulls For Jimmy Butler"?

 

Plus Ilyasova byl sprzedany 5 razy w 20 miesiecy... glownie jako zawodnik, a nie kontrakt ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie, ze to kontynuacja serii z D'Angelo za Rondo... Bo nie wiem po co obie strony mialyby to klepnac. Spurs sa zadowoleni z taniego Dedmona, a Sixers nie sprzedadza Noela za innego wysokiego. Nawet patrzac optymistycznie, ze Gasol odchodzi i Spurs chca Noela podpisac na dluzej to pick z bottom5 draftu wydaje sie planem awaryjnym, a nie czyms co trzeba klepac jak najszybciej.

To był lepszy plan awaryjny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.