Skocz do zawartości

All-Star Game 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Te całe glosowanie przez zawodników to niewypał jak ch**, nie dość, że wiekszosc wgl nie przystąpiła do głosowania, to Ci co już głosowali to robili sobie z tego ,, jaja'' albo głosując na siebie albo np pierwszy lepszy przykład:  2 głosy na Brice Johnsona O.O albo 5 Sabonis....KYRIE ELEISON


btw: JAylen Brown dostał zaproszenie od NBA na SDC, decyzja teraz zalezy tylko od niego :smile: Come on Rookie!

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

342 z 450 76℅ = większość

Dobra może z tym ,, wiekszosc'' przesadziłem ale co z tego jak i tak polecieli w **** głosując tak jak podałem wyzej albo jeszcze gorzej, równie dobrze mogli wgl nie glosować bo takie głosy w ciemno na jakis ,,ogórków'' to tworzenie młynu i gówno burzy o sprawiedliwości juz nie wspomne...albo biorą to na poważnie albo w c***a walita..a potem wielkie zażalenia na twitterach i innych mediach społecznosciowych.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Embiid będzie musiał do konca sezonu jeszcze parę wpierdoli spuścić zanim dostanie stosowny szacun ;]

Ja już raz pisałem i teraz powtórzę. Jeśli liga nie da Embiida do ASG to znaczy, że pracują tam idioci. Bo o ile koszykarsko to i może b się znalazło kilku jeszcze lepszych od niego na wschodzie, to po względem autopromocji, układania mediów po swojemu itp, to Embiid jest w czołówce ligi i idealnie spełnia warunki AllStara. Ale nie, lepiej dać do ASG Kevina Love i przylizać dupę LeBronowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra może z tym ,, wiekszosc'' przesadziłem ale co z tego jak i tak polecieli w **** głosując tak jak podałem wyzej albo jeszcze gorzej, równie dobrze mogli wgl nie glosować bo takie głosy w ciemno na jakis ,,ogórków'' to tworzenie młynu i gówno burzy o sprawiedliwości juz nie wspomne...albo biorą to na poważnie albo w ch**a walita..a potem wielkie zażalenia na twitterach i innych mediach społecznosciowych.

 

Urok "demokracji" gdyby NBA była w Korei to 100% głosów dostałby Kim. Większe pretensje powinno się mieć do tych co nie oddali głosu.

 

Jak się zastanowisz nad liczbą głosów to tak naprawdę bardzo niewielu fanów glosuje. Można głosować przez 23 dni codziennie, na 5 platformach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.