Skocz do zawartości

All-Star Game 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Lista rookies którzy zostali wybrani przez trenerów od 1985: Hakeem Olajuwon, Patrick Ewing, David Robinson, Dikembe Mutombo, Tim Duncan, Blake Griffin. Na pewno nie byłoby dużym nadużyciem gdyby do tego grona dołączył Embiid.

 

Ale jego brak mnie nie dziwi. Od zawsze głosy trenerów w pierwszej kolejności szły na graczy, którzy grają w drużynach z lepszym bilansem. Ok, mamy przegrywa Cousinsa na Zachodzie, ale pracował na to pięć lat. Joel jest debiutantem, jeszcze zdąży się nagrać w ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26/6 i ciągnięcie kapiszonowego wózka Blazers na 8 seed

vs

10/8/7 i "małe rzeczy"

All Star small things Game my ass

jakie 10/8/7? głowa Cię nie boli?

 

Lillard jest tak fatalny w D, że praktycznie co rzuci to oddaje, bez zmiany rosteru Blazers są grubo poniżej .500 - proszę mnie nie osłabiać proszę Pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie 10/8/7? głowa Cię nie boli?

 

Lillard jest tak fatalny w D, że praktycznie co rzuci to oddaje, bez zmiany rosteru Blazers są grubo poniżej .500 - proszę mnie nie osłabiać proszę Pana

A Dray Green to jaką ma linię?

co rzuci to oddaje - czyli Harden case, IT case, bravo

Ponizej 500 nie oznacza bycia poza PO w tym roku proszę Pana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 seed oznacza szybki wypad i brak jakichkolwiek perspektyw dla PTB, co innego dla Nuggets, exp x1000, Jokić robi z tą bandą niebroniących Błażejków top3 atak w lidze, Lillard nie ma żadnego realnego impactu, bo gdyby miał to teraz PTB biłoby się z Grizz i Okc o jak najlepsze rozstawienie

 

Green to cały czas pogranicze top15 ligi, pewnie wyżej, o co chodzi w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 seed oznacza szybki wypad i brak jakichkolwiek perspektyw dla PTB, co innego dla Nuggets, exp x1000, Jokić robi z tą bandą niebroniących Błażejków top3 atak w lidze, Lillard nie ma żadnego realnego impactu, bo gdyby miał to teraz PTB biłoby się z Grizz i Okc o jak najlepsze rozstawienie

 

Green to cały czas pogranicze top15 ligi, pewnie wyżej, o co chodzi w ogóle?

No właśnie o co chodzi z podawaniem szybkiego wypadu w kontekście ASG? 

Also, co ma podawanie przykładów "niebroniących" do wskazywania na top3 ataku? 

 

Chodzi o samą linijkę. Głowa mnie nie boli. O sens wrzucania do ASG 4 graczy z jednej ekipy i zabierania tym samym miejsca innym, zabierania kibicom innych drużyn "ich reprezentanta", który mógłby przyciągnąć dodatkową widownię. To nie jest głosowanie na MVP, gdzie badasz wartość danego gracza. To weekend gwiazd, pokazówka, ekshibicja i od jakiegoś czasu możliwość pompowania potencjalnych pieniędzy na kolejnych kontraktach. Towns, nawet LMA, Gobert wspomniany, Damian, nawet pieprzony rudy Blake, który wrócił po kontuzji. 

Zamiast tego małe rzeczy kandydata do DPOTY.

Suck my kiss

 

Trzeba było więcej hasztagować. 

 

I Porzignisa nie ma w rezerwach?  :rolleyes-new:

Zmieniłem, bo pewnie Ci się sens zagubił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lillarda brak to rozumiem. O ile wcześniej rzeczywiście padaka z nim w all-star o tyle teraz w pełni uzasadnione. Mieli być top 5 na zachodzie a ledwo się łapią na top 10. Jakieś 2-3 lose pod rząd i przeskakują ich SAC i NOP. LoL. 

 

Boli brak Embiida jak wuj ale ale, czy to nie jest casus LBJ? Przecież LeBron nie wystąpił w swoim pierwszym sezonie 2003/2004 w all-star więc jak by Embiid mógł? Może tym się kierowali? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26/6 i ciągnięcie kapiszonowego wózka Blazers na 8 seed

 

Tylko, że Blazers McCollum w tym sezonie ciągnie w równym, a dla niektórych nawet w większym stopniu.

 

Na zachodzie okradli Goberta i tutaj nawet nie ma dyskusji imo.

 

Embiid niby zasłużył, ale mnie jego nieobecność aż tak nie razi. Słaba drużyna, 25 minut na mecz, 1/4 meczów odpoczywał. Przyjdzie na niego czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to za co Klay jest w ASG?

 

To już prędzej Conley zasłużyć , Lillard/McCollum bo z całym szacunkiem ale Klay w tym sezonie ma dla kogoś jakość All Stara ? W obronie gra słabo , w ataku po prostu ok

Z całym szacunkiem dla niego to nie jest gracz na TOP 20 tej ligi w tym momencie

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o co chodzi z podawaniem szybkiego wypadu w kontekście ASG? 

Also, co ma podawanie przykładów "niebroniących" do wskazywania na top3 ataku? 

 

Serio, Elwood, nie widzisz różnicy we wpływie Lillarda, a takiego Jokicia, nie oglądałeś dzisiejszego meczu jeszcze? Polecam obczaić jakie staty miał Wasz obwód i jak by się ten mecz zakończył gdyby nie te klika asyst i ogólnie skuteczna gra Serba.

 

 

Chodzi o samą linijkę. Głowa mnie nie boli. O sens wrzucania do ASG 4 graczy z jednej ekipy i zabierania tym samym miejsca innym, zabierania kibicom innych drużyn "ich reprezentanta", który mógłby przyciągnąć dodatkową widownię. To nie jest głosowanie na MVP, gdzie badasz wartość danego gracza. To weekend gwiazd, pokazówka, ekshibicja i od jakiegoś czasu możliwość pompowania potencjalnych pieniędzy na kolejnych kontraktach. Towns, nawet LMA, Gobert wspomniany, Damian, nawet pieprzony rudy Blake, który wrócił po kontuzji. 

Zamiast tego małe rzeczy kandydata do DPOTY.

Suck my kiss

 

Oczekujesz, że w ASG będą sami szołmeni zapominając, że odnośnie rezerw to trenerzy mają bardzo duży wpływ na wyniki, a oni zazwyczaj doceniają  tych graczy od czarnej roboty właśnie, no i bilans się liczy oczywiście. Czasy świetności Pistons Billupsa też Ci trzeba przypominać, to był cud, że Prince się ani razu wtedy nie załapał. Towns? Gdyby nie to, że Thibs gra nim po 5 godzin na mecz i cyferki mu ładnie skoczyły nikt by się nawet nie zająknął o nim, bo gość patrząc trzezwo - stanął w miejscu. Można dyskutować o tym czy o tamtym, każdy może mieć własne zdanie, fanów Lillarda i tak nie przekonam przecież, ale nie róbmy z ASG czegoś czym nigdy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, Elwood, nie widzisz różnicy we wpływie Lillarda, a takiego Jokicia, nie oglądałeś dzisiejszego meczu jeszcze? Polecam obczaić jakie staty miał Wasz obwód i jak by się ten mecz zakończył gdyby nie te klika asyst i ogólnie skuteczna gra Serba.

 

 

A Ty serio myślisz że trenery by wstawili 4 centrów? PRzecież Gobert nie wszedl bo musieli wstawić kogos z Clippers a jedyny który mógł to Jordan

 

Przecież tak naprawdę Klay jest największym nadużyciem

 

Powinien być Conley i wtedy zamiast Gasola wchodzi Gobert.

 

Gdyby PAul był zdrowy to byłby on zamiast Jordana ale to nadal w pierwszej kolejności wskakuje Gobert

 

JA wiem że masz swoją wizję Jokicia ale twoim zdaniem za którego centra powinien on wejść??

A biorąc pod uwagę że Klay nie zasłużył w żadnym aspekcie to taki Lillard ma większe uzasdnienie bo ciężko mi poszukać przewagi Klaya nad kimkolwiek z pary McCollum/Lillard (choć tak szczerze to zwłaszcza nad tym pierwszym )i nawet Conley jest lepszy po obu stronach parkietu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA wiem że masz swoją wizję Jokicia ale twoim zdaniem za którego centra powinien on wejść??

A biorąc pod uwagę że Klay nie zasłużył w żadnym aspekcie to taki Lillard ma większe uzasdnienie bo ciężko mi poszukać przewagi Klaya nad kimkolwiek z pary McCollum/Lillard (choć tak szczerze to zwłaszcza nad tym pierwszym )i nawet Conley jest lepszy po obu stronach parkietu

 

Zgadzam się co do KLaya, zapomniałem o tym napisać, ale już płaczu o Greena to nie kumam.

 

Nie wstawiłbym Goberta z Jokiciem, napisałem tylko kolejność kogo bym tam dał zamiast DeAndrzeja, KATa z nim powiedzmy na równi mam. Gobert to jedyny słuszny wybór, Jokić pojawił się bardziej w dyskusji o braku Lillarda niż w kontekście rzeczywistego wybrania go do ASG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybory rezerwowych pokazują, że trenery to chyba zbyt mocną nie śledzą co się dzieje w innych zespołach.

 

Wybór Jordana poszedł pewnie na zasadzie, LAC są na 4 miejscu(jeszcze są?), Paul kontuzjowany, Blake też a jest jeszcze Jordan, więc niech on idzie.

 

4 graczy z GSW? Gdybym chciał oglądać Warriors, to odpaliłbym Warriors... Durant, Curry to wiadomo, Klay nie wiem za co. Green super roles. Dwa miejsca, które mógłby by iść do kogoś innego.

 

Brak Lillarda/McColluma jak dla mnie bardziej tego drugiego. W poprzednim roku Lillard się wkurzył i dociągnał PTB do PO, może w tym roku historia się powtórzy.

 

Jak dla mnie NBA powinno się porządnie zastanowić nad głosowaniem nad zawodnikami All-star bo to trochę takie nagroda pocieszenia za dobry wynik w lidze, a potem przy tworzeniu list do All-NBA głosujący biorą pod uwagę czy ktoś był/nie był w All-star.

 

W sumie to niewiele mnie to obchodzi. A w ramach sprzeciwu ogłaszam strajk głodowy i nie będę jadł między posiłkami gdy śpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.