Skocz do zawartości

All-Star Game 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Już śpieszę tłumaczyć:
- Rondo - jako sajkofan Rondo, który wg mnie jest na luzie jakieś top200 ligi chciałbym go zobaczyć w ostatnim meczu w NBA.
- Gortat - piękny sen - Polak pierwszy raz w all-star game to tak jakby Korwin pierwszy raz wszedł do sejmu. Aż się łezka w oku kręci.
- Palichuia - po wojnie w 2008 trochę mi szkoda było Gruzinów. Poza tym podoba mi się ta determinacja że chcą takiego asa w all star game. Niech chociaż tyle mają z tego NBA.

Poza tym mam wolną wolę i z niej korzystam na tyle na ile mogę. ZUS i NFZ moją wolną wolę mają w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już śpieszę tłumaczyć:

- Rondo - jako sajkofan Rondo, który wg mnie jest na luzie jakieś top200 ligi chciałbym go zobaczyć w ostatnim meczu w NBA.

- Gortat - piękny sen - Polak pierwszy raz w all-star game to tak jakby Korwin pierwszy raz wszedł do sejmu. Aż się łezka w oku kręci.

- Palichuia - po wojnie w 2008 trochę mi szkoda było Gruzinów. Poza tym podoba mi się ta determinacja że chcą takiego asa w all star game. Niech chociaż tyle mają z tego NBA.

 

Poza tym mam wolną wolę i z niej korzystam na tyle na ile mogę. ZUS i NFZ moją wolną wolę mają w dupie.

 

Spodziewałem się innej argumentacji z cyklu "bo tak i choy", albo "ciul Cię to obchodzi" a tu takie cuś.

 

Daję propsa za efekt zaskoczenia i za wsparcie dla gruzinów ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się innej argumentacji z cyklu "bo tak i choy", albo "ciul Cię to obchodzi" a tu takie cuś.

 

Daję propsa za efekt zaskoczenia i za wsparcie dla gruzinów ;).

A widzisz. Cieszę się że miło zaskoczyłem :). W tym roku może konkurs za 3 będzie ok obejrzeć ... chociaż mnie osobiście jakoś to nie kręci. SDC no cóż ... większość ludzi będzie patrzeć przez pryzmat SDC16 gdzie poziom był naprawdę wysoki ( LaVine i Gordon ) przez co oczekiwania ludzi mogą być zawyżone. Ciężko będzie coś nowego i przy tym lepszego wymyśleć chociaż chciałbym się mylić. All Star Game ... nie oszukujmy się zawodnicy grają na wyjebaniu bo nie chcą w głupi sposób nabawić się jakieś kontuzji i traktują to bardziej jako zabawę ... wolałbym zobaczyć All Star Shaqtin Fool niż to przynajmniej byłoby śmiesznie ... no i MVP dla McGee ... to byłoby coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brogdon jeszcze

Jakbym musiał wybrać 11 debiutantów, bo po tylu graczy miały drużyny w zeszłym roku, to sam nie wiem jak bym to skompletował.

 

Embiid, Ingram, Brogdon, Sarić, Hield, Murray i???

 

Chriss? Sabonis? Harrison? McGruder? Bertrans? Dunn? Siakam? Zupełnie nie ma z czego wybrać.

 

U drugoroczniaków na pewno Towns, Jokić, Porzingis, Russell, Booker i Turner, ale wybrać kolejną piątkę też nie jest wcale łatwo. 

Richardson? Lyles? Mudiay, Kaminsky? Okafor? McConnell? Nance?

 

Chociaż w tych meczach USA - Reszta Świata chyba niekoniecznie jest ważne, żeby było tyle samo debiutantów, co drugoroczniaków?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shaq i Chuck wybierają chyba po prostu dowolnych graczem ze stażem w lidze nie większym, niż 2 sezony.

Czyli jeden wybiera jedenastu z USA, a drugi jedenastu z Reszty Świata i nie patrzą na to, czy debiutant, czy nie. To w takim razie nie wiem, jak skompletują skład Reszty Świata. Embiid, Porzingis, Jokić, Hield, Mudiay, Lyles, Sarić, Murray, Sabonis, Siakam, Bertrans i nie wiem kto, Hernangomez? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się już w tym, zapomniałem, że ostatnio była reszta świata na USA. W takim razie trzeba coś znaleźć u źródła.


To w takim razie nie wiem, jak skompletują skład Reszty Świata. Embiid, Porzingis, Jokić, Hield, Mudiay, Lyles, Sarić, Murray, Sabonis, Siakam, Bertrans i nie wiem kto, Hernangomez? 

 

Towns rok temu nie grał w reszcie świata? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się już w tym, zapomniałem, że ostatnio była reszta świata na USA. W takim razie trzeba coś znaleźć u źródła.

 

Towns rok temu nie grał w reszcie świata? 

Nie Towns mimo, ze urodził się na Dominikanie, grał dla USA. Nawet na wikipedii jest wpisany jako amerykański koszykarz pochodzenia dominikańskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie coś nowego i przy tym lepszego wymyśleć chociaż chciałbym się mylić. All Star Game.

 

Wolałbym zobaczyć All Star Shaqtin Fool niż to przynajmniej byłoby śmiesznie ... no i MVP dla McGee ... to byłoby coś.

 

To jest liga, mega baza marketnigowa, alanizy, koemtarze do nich dodcierają że wieloletni fani już zaczynają się tym brzydzić, więc może powiedzą chłopakom przed wyjściem na parkiet aby robili slam dunk contest, zamiast pokazu trójek gdyż od tego jest osobny konkurs tylko by więcj pak zasadzali i może to jakoś będzie wyglądać.

 

A co do śmesznych. Niech zrobią to co ja proponowałem. 3pt contest z udziałem "tuzów" + to co zaproponowałeś jakiś inny SDC z udziałem chociaż by uwielbianego i szanowanego Vince. To było by coś!

 

Jak komedia to na całego. I Mariolke w rolli czirliderki w przerwie do tego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.