Skocz do zawartości

All-Star Game 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Konkurs trójeczek wypadł najlepiej choć myślałem, że wisienka zostawiona na koniec. Chyba każdy się przeliczył. Najbardziej wkurzało mnie podejście Gordona. To wyglądało jakby wiedział, że reszta przyszła po 2 miejsce, bo pierwsze już jest dla niego przygotowane. I co? I się przysłowiowo "zesrał" a widok jak spierdziela 3-4 dunki pod rząd zostawił jedynie niesmak.

 

Skills w porządku, niespodzianka Łotysza. Ale tak jak powiedziałem, dunki w tym roku to porażka (prócz kilku fajnych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu tak wysoko podniesli poprzeczke, ze to musialo sie tak skonczyc.

tzn. skonczylo sie duzo gorzej niz powinno.

deandre to jakas pomylka w tym konkursie i wiedzialem to od samego poczatku.

imo konkurs powinien byc powiekszony o 2 osoby.

zawsze wieksze prawdopodobienstwo, ze ktos bedzie mial swoj dzien, tu tez jakby nie bylo, wiele zalezy od dyspozycji dnia.

 

w konkursie trojek wqrwia mnie to, ze 1 stacja jest punktowana x2 za kazda pilke, wszyscy nabijaja prawie 20stki, rozumiem, ze to lepiej wyglada, gdy sie pisze, ze gracz x zdobyl 20 kilka punktow w tym konkursie ale... zrezygnowalbym z tego.

 

gordon mega zasluzenie. najlepiej ulozona reka tego dnia. trafial jak maszyna i w zasadzie jak juz prostowal reke widac bylo, ze to wpanie. konkurs bardzo spoko, choc tu tez wolalbym 8 grajkow i 3 rundy tak jak kiedys. 1 seia klaya i younga to troche za malo.

 

konkurs skillsow tez ok.

 

wieczor wygrywa nick young z lopacinskim(?)

swaggy jest tak wyluzowany i pozytywny,

on naprawde zyje w innej rzeczywistosci:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz USA vs Reszta świata. Momentami gra była niezła, ale ogólnie nuda. Lepiej oglądnąć skrót, byle nie dłuższy niż 10 minut.

 

Mecz celebrytów, oglądałem skrót na youtube, najbardziej podobała mi się ta blondyneczka, Rachel Demita, i nie koniecznie mówię o grze,  :love_heart: hehe. Baron Davis wymiatał!  :blink: I to tyle na ten temat. Jacyś raperzy czy inne pierdoły znane lokalnym osobnikom, meeh, po co to komu.

 

Skills challenge, OK, całkiem ciekawe!! Warte oglądnięcia. No może poza tradycyjnym rozleniwieniem niektórych graczy. Ale mimo wszystko, były emocje, oglądało się ciekawie.

 

Konkurs trójek, słabizna, jeden z najgorszych jakie widziałem, może dwóch typów potrafiło trzymać poziom, reszta chyba na kacu. Ziewałem.

Późniejszy motyw z fundacją Sagera, no, powiedzmy, może być, coś nowego, jednorazowego.

 

Konkurs wsadów, okropna słabizna, nie chodzi o mnóstwo prób, ale ogólnie, kreatywność, moc itd. Myślałem, że D. Jordan rozniesie parkiet power dunkami, a tym czasem przeskoczył nad stołem i ledwo wpuścił piłkę za drugim razem, aha, do widzenia. Kontuzjowany Gordon, hmm, no szkoda gościa, coś tam kombinował, ale niestety nieudane próby zawsze zabijają emocje. Dwójka kolejnych, nieznanych mi typów, to coś między słabizną a średniakami. Może raz uniosłem leniwie brwi, manifestując moją ciekawość (dunk pod kolanem, nad dwoma ludźmi). A poza tym, nic specjalnego. Po kilku dniach, większość o tym wszystkim zapomni. Intel pewnie też niespecjalnie zadowolony, hehe.

 

Generalnie, od dawna wkurza mnie w ASW ten cały przesadny luz, beztroska, kurde no, niedługo ciekawiej będzie odpalić grę na PC czy konsoli, niż uczestniczyć w czymś takim. Gracze mimo wszystko powinni przykładać do tego więcej serca i zawziętości. Większość przyjeżdża tam poruchać i popić, niech będzie i tak, ale mimo wszystko zdecydowanie wolałbym bardziej stały, wysoki, zawzięty, dynamiczny poziom każdego ASW, niż takie przekładanie słabych weekendów z ciekawymi (jak dla mnie, większość była słaba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat poziomu tego widowiska już chyba wszystko zostało napisane więc nie ma sensu powielać tych samych racji, z rzeczy denerwujących :

1. Czarna pseudogangsterka kręcąca się całymi stadami tuż za krzesłami zawodników , żal tych ludzi którzy wywalili kupę kasy za dobre miejscówki a w zamian musieli wąchać spocone dupy lansujących murzynów

2. Nagrywanie filmików przez zawodników NBA, niektórym to już rąk brakowało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz celebrytów, oglądałem skrót na youtube, najbardziej podobała mi się ta blondyneczka, Rachel Demita, i nie koniecznie mówię o grze,  :love_heart: hehe. Baron Davis wymiatał!  :blink: I to tyle na ten temat. Jacyś raperzy czy inne pierdoły znane lokalnym osobnikom, meeh, po co to komu.

 

W NBA 2k17 tak średnio mi się podoba a na boisku wyglądała zajebiście, tak dziewczęco biegała a nie jak te czarne babochłopy :tongue:

 

Co to za dzieciak był koło Greena w meczu World vs USA? Jakiś taki dziwny z tymi łańcuchami, pewnie ważyły więcej niż on.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.