Skocz do zawartości

All-Star Game 2017


ByczekBeny

Rekomendowane odpowiedzi

Bez specjalnego namysłu na NBAApp zrobiłem takie składy:

 

WEST:

Westbrook - Harden

Leonard - DA Jordan - Durant

 

Do S5 nie dałem Curry'ego bo wytypowana dwójka ma IMHO większy wpływ na swoje ekipy. Aldridge i Cousins są super ale DAJ jest bardziej widowiskowy a tu przecież o to chodzi. Zatem oni + Davis, CP3, Blake, Lillard.

 

EAST:

Irving - DeRozan

Butler - Giannis  Antetoko... - LeBron

 

Jeszcze Wall, Lowry, Łotysz, Thomas, Whiteside.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walki to tam nigdy za bardzo nie było, ale fakt - to co się tam ostatnio wyprawia przechodzi wszelkie pojęcie - już bym wolał obejrzeć jakiś mecz polskiej drugiej ligi kobiet (jeśli taka jest lol)

 

Jedna moja znajoma gra chyba w czymś takim, więc prawdopodobnie jest taka liga. Co do walki to fakt, że nie jest to to samo co game 7 w finałach, ale jakieś 20-25 lat temu jednak widać było grę drużynową na ASG, która nie polegała na zgraniu alleya, albo zasłony (lub nawet jej braku) i rzucaniu za trzy (kiedyś nawet pisałem o tym u siebie, odsyłam ciekawych -> 

https://wspomnieniaznbapl.blogspot.com/2016/02/gdzie-sie-podziao-stare-dobre-all-star.html )

 

metoda na poprawę widowiska jest prosta. Gramy oldschool i likwidujemy linie za 3 punkty. Ubiegłoroczny mecz gwiazd przypominał dogrywkę konkursu rzutów za 3. 0 obrony, 0 biegania, 0 podawania. Kto przeszedł z piłką na drugą połowe ten rzucał... BLEEEEEH

 

Nie wiem, czy cokolwiek by to zmieniło, ale ciekaw jestem jakby dzisiaj się odnaleźli w grze bez trójek. Trzeba przyznać, że koszykówka ciągle się zmienia. Kiedyś grano pod centra, a dzisiaj ten kto jest najbardziej atletyczny, albo jest najlepszym strzelcem zza łuku ma władzę. Ubiegłoroczny faktycznie dupy mi nie urwał. ASG z NY obejrzałem do końca, ale byłem już znudzony trochę, a ten z Toronto wyłączyłem po trzeciej kwarcie. julekstep ma trochę racji, że więcej emocji byłoby na meczu jakiejś ligi kobiecej

Edytowane przez ByczekBeny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walki to tam nigdy za bardzo nie było, ale fakt - to co się tam ostatnio wyprawia przechodzi wszelkie pojęcie - już bym wolał obejrzeć jakiś mecz polskiej drugiej ligi kobiet (jeśli taka jest lol)

oj nie przesadzaj

w 98 kiedy w ny Jordan uczył młodego KB było porozmawiać walki pierś w pierś

Pożegnalny asg Jordana gdzie KG bił se w dogrywka z AI tez klasyk Ze juz nie wspomnę o ASG 2001

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwinesz swoją wypowiedź?

czy wg Ciebie ASG 2001 gdzie wschód odrobił chyba 20 punktów strsty i ostatecznie wygrał to nie był mecz walki?

mogę nie wszystkie pamiętać. Nie wszystkie tez oglądałem bo jakoś od 2005 widziałem może z pięć i to na raty, ale lepszego od tego ASG nie pamiętam. Choć np pod względem widowiska ten w oakland był również na bardzo wysokim poziomie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

po prostu w pewnym momencie przestałem oglądać ASG bo wyroslem wiec się nie wypowiem o czymś czego nie widzialem a ostatnie to jak wspominali przedmówcy (nie ja) gówna za łukiem którego nie da się oglądać

 

i ponawiam pytanie

czy po 2005 oglądałeś lepszy ASG od tego z 2001 czy 2003?

Jeśli tak, chętnie sam obejrzę

 

 

BTW

nie moja wina ze teraz koszykówka jest gorsza gra mniej przyjemna dla oka bo oddalona od kosza na ponad 7m

tobie się to może podobać. Mnie to nie rusza

mało mnie interesuje czy w ASG 2017 uda się osiągnąć 200 pts

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving, DeRozan, LBJ, Giannis, Embiid

Westbrook, Harden, KD, Griffin, Davis

 

głosowałem troche sercem, troche rozumem, żadnych Gortatów, Drummond i Reggie na ktorych głosowałem w zeszłym roku w tym nie zasluguja na mój głos

 

piątka Zachodu bardzo ciężka do wytypowania, szczególnie backcourt

 

Embiid za performance i za to: http://ftw.usatoday.com/2016/12/joel-embiid-tweet-funny-all-star-game-vote-crush

prawdopodobnie chodzi o Rihanne 

Edytowane przez Tłok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.