Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2016-2017


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne uda się nam uruchomić kolejnego keepera. Jak go nazwiemy "keeper 2" będa się myliły tematy, a nie chcemy Wam zrobić bałaganu.

 

Jakieś propozycje nazwy dla kolejnej nowej ligi?

 

Wysłano z M2 Note przy użyciu Tapatalka

Gratulacje za szybkie zebranie ekipy.

Nasza liga może przyjąć docelowo dodatkowe oznaczenie #1 a wasza #2.

Tak samo to działa w ligach fantasy i nie ma bałaganu.

Tu nie da się wprowadzić systemu drzewkowego czy innych awansów pomiędzy ligami,

ale może warto będzie mieć wspólny regulamin i ewentualne głosowania nad zmianami.

Można zobaczyć pod koniec sezonu jak wygląda frekwencja ale myślę że warto rozwijać ten format razem.

 

Ma być wydzielone podforum dla keeperów, pisałem już w tej sprawie do Borysa ale póki co czekamy na reakcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, CP3 nie jest wart 88$, tylko ja wydaję 102$ na dwóch graczy z top10 i nie oglądam się na nikogo.

Słowem masz świadomość, że CP3 jest przepłacony i dobrowolnie rezygnujesz z części zysku oferowanego przez Whiteside'a tylko po to żeby mieć potencjalnie dwóch zawodników z Top10? I to w sytuacji gdy masz jeszcze dwóch PG's wśród keeperów?

Wiesz - to strategia dobra jak każda inna mimo, że mocno nieortodoksyjna.

Ale jak to mówią - kto bogatemu zabroni się bawić? ;-)

 

Biorąc pod uwagę że połowa ligi ma na drafcie powyżej 148$, pięć drużyn powyżej 185$, a graczy z top100 czy z top50 jest minimum dwukrotnie mniej do wyboru (z top20 jest tylko 6 zawodników) to z cenami może być różnie i nie zdziwię się jak ktoś da za Hardena więcej niż 88$.

Wiadomo - wystarczy dwóch narwańców i dowolna cena może pójść w kosmos.

W związku z tym, że draft mamy za kilka godzin - serdecznie życzę wszystkim ułańskiej fantazji, instynku kamikadze oraz hojności pijanego rosyjskiego marynarza na przepustce w Monako. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co podział drużyn na EAST / WEST ? tylko symbolicznie czy coś od tego jest uzależnione ?

Tak dla fajnego efektu, nic więcej.

Choć może będzie kiedyś pomysł i poparcie na to żeby sumować osiągnięcia wszystkich drużyn i wyliczyć która konferencja w roto lepiej wypadła

i lepsza dostanie po np. 5$ dla każdej drużyny więcej. Ale to tylko taki luźny pomysł ;)

CP3 mi pasuje pod względem dopasowania do Hassana, a bałem się że ktoś mi go przebije na drafcie (nie spodziewałem się dostępności Hardena). Mój trzeci PG to Clarkson, a on bardziej jest SG i asyst nie będzie miał.

To tylko potwierdza że tajność wyborów keeperów ma swoje dobre strony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla fajnego efektu, nic więcej.

Choć może będzie kiedyś pomysł i poparcie na to żeby sumować osiągnięcia wszystkich drużyn i wyliczyć która konferencja w roto lepiej wypadła i lepsza dostanie po np. 5$ dla każdej drużyny więcej. Ale to tylko taki luźny pomysł ;)

Marcos nie kombinuj jak koń pod górę tylko kuj do egazminu wieczorem. Żeby rodzina wstydzić się nie musiała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wyniki w dwóch pierwszych sezonach - może to i dobrze? ;) #trash

 

Strategię miałem dobrą tylko złych wykonawców do niej wybrałem ;)

 

Poza tym zachowaliście się bardzo niekoleżeńsko i podbijaliście mi moich wybrańców, a tych co nie chciałem to już nie ;)

 

Mam nadzieję że na drafcie będzie dzisiaj komplet.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.