Skocz do zawartości

Liga Roto Keeper 2016-2017


marcos

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam wszystkim o ustawieniu keeperów na Yahoo do dnia 02.10.2016r.

Kto tego nie zrobi będzie bez keeperów - nie ma wyjątków.

aaaale dla pewności wpiszę i tutaj. Jakby yahoo zawiodło, to zawsze jakaś podkładka.

 

Keeperzy Philly:

Paul George 44$

Giannis Antetokounmpo 34$

Draymond Green 14$

Myles Turner 12$

 

Łącznie 104$ odejmując od mojego konta (202$) daje 98$ na draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zassalo keeperow? Dziwne... Ale to nic ja w piątek miałem pierwszy draft (wężyk), 31 min przed startem wszystko ustawione, potwierdzone i startuje draft: raptem pozycje inne niż w ustawieniach, przerwy nie można kliknąć i cofnąć wyborow, cały draft poszedł w pi...du i trzeba było starym sposobem na chat wejść a potem ręcznie zmieniać wszystko. Coś się Yahoo nie popisalo w tym sezonie. Apka też wg mnie felerna (najgorsza od lat), za to multipozycyjnosc szaleje! ;)

 

Ps. A tak w ogóle to zerknalem tylko i jak dla mnie sporo niespodzianek wśród keeperow tak wybranych jak i nie... ;)))

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawią ceny na drafcie, bo na stole będzie jeszcze więcej kasy niż rok temu w porównaniu do dostępnych zawodników. Mamy 63 keeperów i dużo jest o wiele tańszych niż ich rzeczywiste ceny, do tego dochodzi jeszcze bonusowa kasa za zajęte miejsce i wychodzi że budżet drużyny wliczając keeperów to 250$. Dlatego wybrałem CP3 jako keepera obawiając się wysokich cen, choć pewno znów wszyscy się skapną ile mają kasy dopiero w połowie draftu :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dig rok temu było tak samo, więc skąd te "więcej kasy"? Generalnie ja mam odwrotne odczucia - sporo fajnych keeperow z zeszłego roku jest 10% droższych i bliższych cenie rynkowej, za to zadziwiająco dużo drogich (w tym u mnie) keeperow jest.

 

Oczywiście mając budżet +230$ i dwóch keeperow wartych 60$ za pół ceny można sobie trochę przeplacic żeby mieć pewnosc konkretnego gracza/-y... ale chyba nikt z taką taktyka nie był w czubie naszej ligi. :)

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to takie jednoglosne moze rowniez sprobujecie wyslac PMa Borysowi z prosba o subforum dla keepera?

Bo na mojego ostatniego nie odpisal...

 

25.09 ostatnio był na forum, więc raczej nie ma się co nastawiać, że będzie to na już. Ostatnio go prosiłem o przeniesienie tematu i zrobił to bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że draft lada moment a zrobiło się trochę bałaganu ostatnio to trochę spraw porządkowych.

1. Obiecałem zająć się kwestią ankiet i uporządkować jakieś zasady tym rządzące, w związku z czym proponuję ustalić takie zasady, które wprowadzę potem do regulaminu jako punkt 17.:

"17. W sprawach związanych z wprowadzeniem zmian regulaminowych lub innych dotyczących Ligi przeprowadzane będą głosowania/ankiety.

Prawo do zgłoszenia konieczności przeprowadzenia ankiety posiada każdy z GMów co może zrobić na forum w wątku ligowym zgłaszając zauważony problem regulaminowy lub propozycje jakichś zmian. Jeżeli taki wniosek poprze w trakcie dyskusji na forum dodatkowo 3 innych GMów, uznaje się, iż zachodzi konieczność przeprowadzenia ankiety. Przed założeniem ankiety jej treść należy skonsultować na forum lub z komiszem, przy czym ankieta może zawierać jedynie dwie opcje do wyboru. Po założeniu ankiety komisz lub zakładający ankietę powiadomi za pomocą PMów każdego z GMów.

Każdy GM ma prawo oddać głos, ankietę uznaje się za wiążącą jeżeli za jedną opcją zagłosuje co najmniej 11 GMów, lub zwykłą większością głosów jeżeli weźmie w niej udział co najmniej 15 GMów a minął okres głosowania. W przypadku wyników remisowych uznaje się ankietę za niewiążącą.

Ankiety można przeprowadzać przez cały sezon regularny NBA i playoffy oraz dodatkowo w okresie od 01.09 do 30.09 każdego roku, przy czym przyjmuje się iż ankieta musi się w tych okresach zakończyć. Minimalny czas trwania ankiety - 14 dni."   

 

Mój komentarz: nie jesteśmy w stanie przymusić wszystkich zawsze do głosowania, więc dlatego musiałem przyjąć jakiś pułap ilości uczestników i wyszło mi że 2/3 musiałoby zagłosować i żeby było nieparzyście to 15. Co do okresu ankietowania to wiadomo w regular wszyscy jeszcze się kręcą po forum, w playoffach już jest gorzej ale jeszcze się zagląda, a w lecie prawie wcale. Za to we wrześniu mamy potwierdzanie udziału i raczej wszyscy są, a ten koniec września to po to żeby skończyć zmiany regulaminowe przed keeperami i draftem. A potem po starcie sezonu mozna znowu dyskutowac.

Jak są jakieś uwagi co do tego to pisać.

 

2. Proszę o zamknięcie wiszących ankiet dotyczących ograniczenia czasowego możliwości wykorzystania pobranego w np. w ostatnich 2 tygodniach zawodnika jako RFA ze względu na remisowy póki co wynik głosowania oraz zamieszanie jakie się w tym czasie zrobiło. Nie znaczy to że nie ma tematu, sprawa jest do przeanalizowania na "żywym organiźmie". Myślę że ten sezon po wprowadzonych zmianach pokaże czy zdały one egzamin czy też jest potrzeba wprowadzić jeszcze jakieś ograniczenie pod koniec sezonu.

 

3. Poproszę też o założenie podforum dla keepera - zakładam że już ktoś napisał w tej sprawie do Borysa.

Edytowane przez marcos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.