Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2016/17 - która siła zachodu?


jack

Rekomendowane odpowiedzi

Plotki głoszą że Phila oszalała i chce za Noela i Okafora pick z TOP 8 draftu albo 2017 albo 2018.

 

O ile nie zejdą na ziemie to Portland nie ma szans

Pick z granicach top8 za Noela to szaleństwo?

 

Ile masz w tym momemencie lepszych dostępnych centrów? Te Twoje obniżanie wartości grajkom Sixers trochę już irytuje, oni nie są tacy c***owi i coś o tym wiem akurat.

 

-_-'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick z granicach top8 za Noela to szaleństwo?

 

Ile masz w tym momemencie lepszych dostępnych centrów? Te Twoje obniżanie wartości grajkom Sixers trochę już irytuje, oni nie są tacy c***owi i coś o tym wiem akurat.

 

-_-'

 

zarówno Noel, jak i Okafor z wiedzą, jaką mamy już na ich temat nie zmieściliby się w top8 nadchodzącego draftu, więc nie wiem co się tak oburzyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pick z granicach top8 za Noela to szaleństwo?

 

Ile masz w tym momemencie lepszych dostępnych centrów? Te Twoje obniżanie wartości grajkom Sixers trochę już irytuje, oni nie są tacy c***owi i coś o tym wiem akurat.

 

-_-'

Really? Jak na razie jedyna oferta jaka liga wystawiła to był joseph + druga runda od Raptors. Liga nie da picku TOP 8 za gracza który jest tylko rezerwowym i wchodzi z łąwki zarówno za Okaforem i Embiidem . I na dodatek nie chce grać w 76ers. wiec latem mogą mu dać kasę a Phila tego nie wyrówna

 

PS O jakim drafcie mówisz że miał zajebisty? Ten z 2016??? Bo ten zawsze mówiono że będzie jednym z najgorszych od lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Really? Jak na razie jedyna oferta jaka liga wystawiła to był joseph + druga runda od Raptors. Liga nie da picku TOP 8 za gracza który jest tylko rezerwowym i wchodzi z łąwki zarówno za Okaforem i Embiidem . I na dodatek nie chce grać w 76ers. wiec latem mogą mu dać kasę a Phila tego nie wyrówna

 

PS O jakim drafcie mówisz że miał zajebisty? Ten z 2016??? Bo ten zawsze mówiono że będzie jednym z najgorszych od lat

mówimy o picku w drafcie w którym na dzień dzisiejszy najlepszy center jest notowany na 14-15 picku? Ten fragment o Noelu to wolałbym przemilczeć, gość gdy grał pokazał, że ma sufit na top10 na swojej pozycji na lajcie, to co się odpierdala w Sixers nie jest jego winą, typ ma problemy z kontuzjami, ale nie tacy z nich wychodzili, Favorsa też już skreśliłeś? Też bym nie chciał grać w drużynie gdzie jeszcze niedawno byłem starterem, a teraz dostaję 8 minut z ławki.

 

Draft 2015 był uznawany za potencjalnie płytki z mnóstwem red flagów w postaciach Embiida, Mudiaya, WCSa, Winslowa, Turnera, czy headcasów jak Hezonja czy Okafor. Telent i owszem był, ale nikt się nie spodziewał, że to aż tak wypali, zresztą korekta nadeszła już po roku.

 

Być może z 16' trochę przesadziłem, ale pierwsza dziesiątka wcale nie wyglądała tak najgorzej i nie przypominam sobie wielu głosów żeby to miał być aż tak zły draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sixers powinni brać za Noela pick tuż za loterią z pocałowaniem w rękę na ten moment. Koleś ma fajne umiejętności ale jednak kontuzje plus kończący się kontrakt znaczaco obniżaja jego wartość. Czas leci, im później go wymienią tym wartość może być niższa. Ale co ja się znam, skoro za MCW ktoś dał pick LAL to na Noela też może się ktoś skusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Sixers powinni brać za Noela pick tuż za loterią z pocałowaniem w rękę na ten moment. Koleś ma fajne umiejętności ale jednak kontuzje plus kończący się kontrakt znaczaco obniżaja jego wartość. Czas leci, im później go wymienią tym wartość może być niższa. Ale co ja się znam, skoro za MCW ktoś dał pick LAL to na Noela też może się ktoś skusić.

ten kto podpisze Noela ma jeszcze TO, a biorąc pod uwagę, że maxa nikt mu nie da raczej, to może być strzał w dychę, obawy zawsze można mieć, ale imo Noel to nie jest case Ezylego czy Pekovica

 

cały czas ignorujecie fakt, że zarówno na rynku(wyjątki) jak i w nadchodzącym drafcie nic lepszego po prostu nie widać

 

edit:

 

Noel jest tak łamliwy, że w pierwszych dwóch sezonach opuścił 22 spotkania nie licząc straconego sezonu, który miali też Blejk i Jabari

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no, ja się zgadzam, że @Ely niekiedy przesada z tymi Sixers (choć w sumie z coraz większą liczbą jego uwag się utożsamiam), ale top8 przyszłorocznego draftu za Noela/Okafora --> :grin:

​draft 2015 miał być taki sobie, bo te prognozy są wyrażane na podstawie tego jak to wygląda po HS - z reguły czołowi zawodnicy ze szkoły średniej to potem czołowi zawodnicy w NCAA, ale nie zawsze. Towns był wysoko, ale okazał się lepszym prospektem, Russell był poza czołówką freshmanów przed startem sezonu, a w college'u grał dużo lepiej niż się spodziewano, do tego doszedł Porzingis którego progresu w Sewilli ciężko było przewidywać. z drugiej strony draft 2016 miał być słaby, i był jeszcze słabszy niż myślano, bo Labissiere okazał się college'owym bustem, a w niektórych rankingach po HS był wyżej niż Simmons.

​draft 2017 będzie z kolei tak zajebisty jak zapowiadano, bo wszyscy czołowi freshmani grają zgodnie dokładnie zgodnie z oczekiwaniami. było wiadomo, że ma niesamowitą głębię jeżeli chodzi o obwodowych i skoro to całe towarzystwo gra swoje, to już renoma tego draftu nie zmieni się do momentu faktycznych wyborów. wszyscy GMowie o tym wiedzą, i pick w loterii ma neisamowitą wartość, w zasadzie jak ktoś chciałby handlować zawodnikiem za picki to może mieć z tym duży problem.

​więc proponuję przestać z tym ''tamten draft miał być słaby, a był zajebisty, więc nie znaczy, że ten teraz zajebisty nie będzie słaby''. przecież te opinie nie biorą się znikąd, a o, ze dwóch-trzech zawodników jest w stanie odmienić oblicze draftu to inna sprawa, nikt nie jest w stanie przewidzieć progresu/regresu 18-latków. proponuję jednak te opinie brać za dobrą monetę, bo wyrażają je ludzie którzy np. jeżdżą po całych Stanach z kamerą żeby oglądać gości z HS.
 
oddałbym razem Noela i Okafora za pick w top6 tego draftu, tak btw.
Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nie no, ja się zgadzam, że @Ely niekiedy przesada z tymi Sixers (choć w sumie z coraz większą liczbą jego uwag się utożsamiam), ale top8 przyszłorocznego draftu za Noela/Okafora --> :grin:

 

oddałbym razem Noela i Okafora za pick w top6 tego draftu, tak btw.

jesteś fanem Sixers, nie liczy się! ;)

 

z tymi draftami to przesadziłem, bardziej powinienem wskazać hype na draft 14' ale serio BMF z Twoich postów wychodzi, że powtórka z 2003 nadchodzi, nie boisz się rozczarowania?

 

tak pierwsi z brzegu ostatni najbardziej nba ready grajkowie to Stanley i Dunn, a tu ma być taki wysyp? trzeba się zacząć przyglądać, ale mocno z rezerwą do tego podchodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś fanem Sixers, nie liczy się! ;)

 

z tymi draftami to przesadziłem, bardziej powinienem wskazać hype na draft 14' ale serio BMF z Twoich postów wychodzi, że powtórka z 2003 nadchodzi, nie boisz się rozczarowania?

 

tak pierwsi z brzegu ostatni najbardziej nba ready grajkowie to Stanley i Dunn, a tu ma być taki wysyp? trzeba się zacząć przyglądać, ale mocno z rezerwą do tego podchodzę

BMF ma sporo racji, bo ten draft zapowiada się kosmicznie, w TOP 15 są sami pierwszoroczniacy w mockach (+Ntilikina). W loterii nie ma praktycznie ani jednego centra, więc rzeczywiści jeśli chodzi o młody talent na tej pozycji, to w tym drafcie go drużyny nei znajdą, co też trochę podnosi wartość Noela. Za pick w TOP 8 tego draftu to go jednak nikt nie pozyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi draftami to przesadziłem, bardziej powinienem wskazać hype na draft 14' ale serio BMF z Twoich postów wychodzi, że powtórka z 2003 nadchodzi, nie boisz się rozczarowania?

co oznacza ''powtórka z 03"? ten przyszłoroczny draft ma po prostu imponującą głębię, ale nie sposób przewidywać jak rozwinie się kariera zawodników którzy pójdą w czołówce, a to jest niezbędne do takich porównań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy przyjaciele z Moda Center.

 

Jako, że bardzo lubię Blazers obejrzenie meczu z Lakers było dla mnie czystym obowiązkiem. :smile:

 

Dzisiejszej nocy byliście po trudnym meczu b2b z GSW, a samo zmęczenie było widoczne. Duo McCollum i Lillard działało świetnie. Popsuli nam sporo zdrowia. Plumlee pod koszem i Crabbe prosto z ławeczki - to działało i to bardzo dobrze. PTB działa bardzo dobrze, a jednak "nie idealnie". Dziwna jest słaba skuteczność rzutów wolnych - #Keep_Portland_Weird. Nie do końca wiem w czym rzecz, ale może potrzeba po prostu troszkę czasu, skupienia i odrobinkę więcej szczęścia. Moim zdaniem wciąż macie ogromne szanse na powtórkę z zeszłego roku, a może i więcej. Playoffs stoją przed wami otworem wystarczy trochę się jeszcze napocić, a przyjmą was z otwartymi rękami! ;)

 

Jeżeli chodzi o naszych to uwielbiam Clarksona a liczba trafionych przez niego trójek mówi sama za siebie! Widocznie zdominował tablicę po stronie Jeziorowców. Fajnie Ingram i jego "zawziętość" i nieustępliwość mimo wątpliwej postury. Randle kolejny dobry występ. Szkoda końcówki meczu. Gdy zegar w 4Q zaczyna pokazywać mniej niż 5 minut a wynik jest nierozstrzygnięty nasi są "zdolni" do głupich zachowań takich jak rzuty za 3 punkty zza zasłony bez przygotowania całej akcji itp. Fani Lakers (w tym ja) chyba się przeliczyli i zbyt szybko "napalili" na te PO w tym roku. Niespodziankę na pewno sprawiliśmy, ale na Playoffy będzie trzeba jeszcze chyba poczekać. Szkoda.

 

Mimo wszystko dzięki za świetny i wyrównany przez cały czas mecz to była czysta przyjemność! Warto było zarwać nockę. :smile:

 

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raven2156

Drogi przyjacielu z Los Angeles dziękuję za tak miłe słowa o Blazers. To naprawdę rzadko spotykane, aby fani innych druzyn wyrażali  w tak kulturalny sposób, tak pozytywne opinie o swych przeciwnikach. A przecież mówimy o tak zantagonizowanych środowiskach jak Lakers i Blazers. Twoje słowa sprawiają nawet , że  największa trauma kibiców Blazers w  "nowożytnej" historii zaznana właśnie z rąk LAL - WCF 2000- game7, staje się odrobinę łatwiejsza do zniesienia.

Wczorajszy mecz, choć przegrany przez  Lakers( po raz 9 z rzędu z POR), nie powinien nastrajać, Was fanów LAL, szczególnie źle. Macie młodą , perspektywiczną ekipę. A tacy gracze jak Randle czy Ingram, uwierz mi, są obiektem  zazdrości wielu blazersrmaniaków. Z nimi przyszłość Lakers , jestem przekonany, rysuje się  więcej niż dobrze. Już niedługo mecze LAL-POR znow będą spotkaniami na szczycie, a zawołanie "Beat LA, beat LA!!!!" w Rose Garden ponownie nabierze wartości.

Edytowane przez ptb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że zapaliliśmy przysłowiową "fajkę pokoju". :D

 

Szczerze powiedziawszy to nawet nie wiedziałem, że ostatnie 9 meczy Lakers z PTB było dla nas przegranych. Może po prostu nie zwracałem na to szczególnej uwagi. :)

 

W całym sezonie łącznie czekają nas 4 mecze PTB vs LAL więc osobiście liczę na dużo emocji w tych starciach - podobnie jak wczorajszej nocy. Najbliższe już w ten wtorek w Staples Center i będzie to 3 gra z rzędu w domu więc będziemy czekać wypoczęci. :D Pod koniec stycznia wracamy jeszcze raz do Moda Center żeby zobaczyć co tam słychać u Lillarda, McColluma i ekipy z Oregonu.

 

Wyrwiemy wam co najmniej jedno zwycięstwo w sezonie - zobaczycie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allen crabbe jest 31. najlepiej zarabiającym graczem w nba, a evan turner 45. nieciekawie widzę przyszłość blazers. wiadomo że zarobki skoczą w najbliższych latach, ale tak czy siak, dawać tym dwóm grajkom około 30% salary cap, toż to samobójstwo. a agent evana turnera, mógłby być moim agentem. grałbym wtedy conajmniej w PLK. :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda że tak liczna rzesza fanów ma słabszy okres.

 

Ale choć chyba jako jedyny przewidywałem że Blazers będzie mieć słabszy sezon to jednak nie zakładam takiego

 

Przegrać mecz gdy przeciwnik gra piątką

 

McConell-Henderson-Covington-Sarić-Ilyasova???? . Poza Ersanem żaden by u Was nie grał w s5 . Kryzys Blazers jest straszny ale patrząc realnie reszta ekip mocno Wam pomaga byście do tych PO weszli.

Sacto potrafi mieć straszne zapaści. Wilki nie wiedzą co grać a Thibs robi wszystko by zajechać swoich młodych a potem się dziwi że nie mają sił w końcowce. Pelikany przegrały u siebie z Nets ( nie wiem czy to się da w ogóle skomentować) a Denver potrafi przegrać u siebie z Kings.

 

Dawno nie było tak słabego wyścigu o 8 miejsce na Zachodzie

Spodziewam sie intensywnych wymian - Sacto, Pelikany i może Blazers będą intensywnymi kupcami przed ostatnim dniem wymian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.