Skocz do zawartości

Portland Trail Blazers 2016/17 - która siła zachodu?


jack

Rekomendowane odpowiedzi

8. PTB 35-38 (7-3) W3 (DEN, HOU, PHX, @MIN, @UTA, MIN, UTA, SAS, NOP)

--------------------------------

9. DEN 35-38 (6-4) L1 (@PTB, @CHA, @MIA, @NOP, @HOU, NOP, OKC, DAL, OKC)

 

Jest nieźle :-)

5-6 meczy na 8 (nie licząc tego z Nuggs) spokojnie do wyciągnięcia. Gdzie Denver tak kolorowo już nie ma, bo przy takim rozwoju sytuacji i potencjalnej przegranej z PTB pozostają im wciąż 2 mecze z OKC i 1 z Houston.

 

Terminarz jak najbardziej po stronie Blazers (również homecourt advantage w meczu z Nuggs). Jeżeli Blazers chcą trafić do PO to muszą wygrać z Denver po czym nie przegrać głupio dość oczywistych po stronie PTB meczy. Niech chłopaki grają swoje i będzie dobrze.

 

P.S. Jakiejkolwiek realnej ocenie sytuacji będziemy mogli się poddać po jutrzejszym meczu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zaskakujaca porażka spurs ( u siebie dodam) z wracającym LMA rzucającym w tamtym meczu za dwóch ... wygląda ...

 

podejrzanie ;-)

hmm jak podejrzanie? niby pop chce wymanewrować GSW na Portland?

jeśli odpuszczają walką o pierwszy seed to jest to jakiś plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm jak podejrzanie? niby pop chce wymanewrować GSW na Portland?

jeśli odpuszczają walką o pierwszy seed to jest to jakiś plan

Pop to mądry trener. Wie, że z Nami nie ma żartów. Przekonało się o tym faworyzowane HOU, i LAC ostatnio w 1 rundzie.

Mając jeszcze Nurkic-a teraz... On wie, ja wiem, ktoś tam jeszcze wie...SamiWiecieCo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mówi że doskonały? ale dająć wygrać Portland na pewno zwiększa szansę na to że GSW się będą z nimi męczyć

Memphis im kupe lat nie leżeli ale teraz myślę, że sobie psokojnie poradzą

wiesz na zachodzie to nie ma nikogo słabego a z kimś wygrać trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze spurs to nie wygrali? Minimum 5 spotkan, fakt ze miski sa bez formy, gdyby grali miesiac dwa temu to nie wiem czy nie byłoby 7 spotkan..moge nawet wejsc w jakis zaklad. Ciekawe ze tak bardzo nie wierzysz w grizzlies jednoczesnie wierzac w clippers z czego to wynika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze spurs to nie wygrali? Minimum 5 spotkan, fakt ze miski sa bez formy, gdyby grali miesiac dwa temu to nie wiem czy nie byłoby 7 spotkan..moge nawet wejsc w jakis zaklad. Ciekawe ze tak bardzo nie wierzysz w grizzlies jednoczesnie wierzac w clippers z czego to wynika?

Clippers mają star power i mocną s5, ich problemem to kontuzje, ale generalnie mają czwarty skład w lidze, co pokazali na początku sezonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers majà czołowy skład w lidze n-ty sezon i nadal nie wyszli wyżej 2 rundy

Mają czwarty, mieli piąty, a aby wejść do wcf trzeba mieć albo jeden z trzech najlepszych albo trafić na kontuzje rywali. Ja naprawdę nie wiem czego tu można nie rozumieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają czwarty, mieli piąty, a aby wejść do wcf trzeba mieć albo jeden z trzech najlepszych albo trafić na kontuzje rywali. Ja naprawdę nie wiem czego tu można nie rozumieć.

Tego że Houston miało od nich gorszy przegrywali 1-3 a i tak ich pokonali..

 

To raczej nie problem składu skoro inni potrafili wejść z gorszym składem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu by nie? Jedyne z kim wygrali w PO to Portland i kontuzjowane OKC i LAC, a teraz są starsi i słabsi. Spurs max w 5.

Chociaż osobiście obstawiam sweepa.

No temu by nie, bo Goldeny wygrały z Portland bez Currego i Duranta 4-1 rok temu. Z Miśkami dużo bardziej by się męczyli, bo nie mają odpowiedzi na ich frontcourt, poza tym ta drużyna w PO jest bardzo niewygodna, niezależnie od wyników w RS. Poza tym nie chcę mówić, jak ważna jest przewaga swojego parkietu z walce z takimi drużynami jak Warriors.

 

Zresztą, ta dyskusja i tak nie ma sensu. Spurs atakują 1 seed, dzisiaj mieli statement game przeciw Cavs, w tym tygodniu grają z osłabionymi Warriors (grającymi b2b), którzy sami mają jeszcze 2 mecze z Houston, także po tym tygodniu dużo się dowiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No temu by nie, bo Goldeny wygrały z Portland bez Currego i Duranta 4-1 rok temu. Z Miśkami dużo bardziej by się męczyli, bo nie mają odpowiedzi na ich frontcourt, poza tym ta drużyna w PO jest bardzo niewygodna, niezależnie od wyników w RS. Poza tym nie chcę mówić, jak ważna jest przewaga swojego parkietu z walce z takimi drużynami jak Warriors.

 

Zresztą, ta dyskusja i tak nie ma sensu. Spurs atakują 1 seed, dzisiaj mieli statement game przeciw Cavs, w tym tygodniu grają z osłabionymi Warriors (grającymi b2b), którzy sami mają jeszcze 2 mecze z Houston, także po tym tygodniu dużo się dowiemy.

Curry grał z Portland.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.