Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

No dunkował ale to co wkleiłeś to była egzamin poprawkowy który na jego szczęscie zdał.

Pierwsze podejście wyglądało tak

https://www.youtube.com/watch?v=xc***Wnqvh8

Curry i Durant mieli ubaw, Green miał początkowo minę trochę jak "to musiało boleć"

Tak, Curry niech lepiej nie śmieje się z nietrafionych dunków ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko :)

Dlaczego Kerr posadził Klaya po 3 kwartach ? spokojnie by mógł sobie rzucić z 70 a może i w okolicy 80 pkt. Ja wiem, że ryzyko kontuzji itd, no ale taki mecz zdarza się raz w karierze. Niekiedy gracze piłują po 40 minut grając padakę, żeby tylko wygrać, a tutaj w blowoucie kazali mu siedzieć całą kwartę. Nie ogarniam.

Edytowane przez KyrjeElejson2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko :)

Dlaczego Kerr posadził Klaya po 3 kwartach ? spokojnie by mógł sobie rzucić z 70 a może i w okolicy 80 pkt. Ja wiem, że ryzyko kontuzji itd, no ale taki mecz zdarza się raz w karierze. Niekiedy gracze piłują po 40 minut grając padakę, żeby tylko wygrać, a tutaj w blowoucie kazali mu siedzieć całą kwartę. Nie ogarniam.

Panuje niepisana zasada żeby nie upokarzać przeciwnika ;) Edytowane przez falcao
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o meczu z Clippers? Durantowi nie siedziało, Curry znów mecz bez trafionej trójki, Klay też słabsza noc ofensywnie, a mimo tego Clippers od startu nie mieli szans, jedynie pod koniec 2 kwarty troszkę się zbliżyli dzięki fartownym trójkom Jamala. Świetnie wyglądał ball movement w Warriors, masa extra passów i do tego defensywa niesamowicie dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic o meczu z Clippers? Durantowi nie siedziało, Curry znów mecz bez trafionej trójki, Klay też słabsza noc ofensywnie, a mimo tego Clippers od startu nie mieli szans, jedynie pod koniec 2 kwarty troszkę się zbliżyli dzięki fartownym trójkom Jamala. Świetnie wyglądał ball movement w Warriors, masa extra passów i do tego defensywa niesamowicie dobra.

 

Clippers przegrali te spotkanie w głowach. Napięli się strasznie, Paul dostał daszek w 2 minucie spotkania (miał racje piłke odbił Durant, ale nie powinien dotykać sędziego) i się zagotował, a z nim reszta Clippers, Warriors punktowali ich, a odpowiedzią Clippers były rzuty Luca Mbah a Moute (wtf).

Warriors to zbyt dobry zespół, by liczyć, że się sami pokonają.

 

MoBucket ma racje Clippersi powinni przestać jęczeć do sędziów, bo tracą prąd.

http://www.espn.com/nba/story/_/id/18235127/marreese-speights-says-los-angeles-clippers-need-leave-refs-alone-catch-golden-state-warriors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko :smile:

Dlaczego Kerr posadził Klaya po 3 kwartach ? spokojnie by mógł sobie rzucić z 70 a może i w okolicy 80 pkt. Ja wiem, że ryzyko kontuzji itd, no ale taki mecz zdarza się raz w karierze. Niekiedy gracze piłują po 40 minut grając padakę, żeby tylko wygrać, a tutaj w blowoucie kazali mu siedzieć całą kwartę. Nie ogarniam.

 

Też uważam, że szkoda. 70 oka padło by lekko bo co rzucał obracało się w punkty. Identyczna sprawa jak z Kobe. 

 

Panuje niepisana zasada żeby nie upokarzać przeciwnika ;)

 

A dzisiaj jednak złamał zasadę bo Klay grał niemal całą 4 kwartę przy ciągłym +20/+25 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj sobie od poczatku watek , rappar twierdzi ze deandre jest zajebistym ofensywnym centrem lepszym ofensywnie od marca gasola. dla niego deandre to two-way player . jesli masz ochote to wytlumacz rapparowi ze deandre to defensywny center i tylko dlatego jest na parkiecie , ja juz nie mam cierpliwosci.

ja prdole ze Tobie sie chcialo tracic czas i odpowiadac na takie rzeczy. to jest cos ala PGeorge vs. Hayward sprzed kilku lat, serio podziw.

 

Memphis wygrywaja 5 mecz z rzedu pod nieobecnosc Conleya, Parsonsa, Wrighta grajac jakimis Williamsami i Harrisonami na obwodzie ktorych nikt nie zna, Gasol wzial na siebie caly ciezar ofensywy (tak tak potrafi byc efektywna 1 opcja w ataku jesli tego wymaga sytuacja, ostatnie chyba 3 mecze to srednia na poziomie 30 pts. Przy tak duzej ilosci oddanych przez niego rzutow, gdzie lwia część z nich to trojki i półdystans a i tak gra na powyzej 50% fg, TS% i efg% jeszcze lepsze) i niszczy dzis przeciw Portland 36 pt FG: 13/24, za trzy: 4/6, z takimi ogorami zrobic streak 5 win bedac glowna postacia w D i w O zarowno to jest nie lada wyczyn i niech juz to swiadczy samo za siebie.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ale jest o tym ze nie masz argumentow i czepisz sie najmniej istotnej rzeczy , gratuluje podpierania sie artem na poziomie brawo sport pisanym przez  jakiegos fana clippers

Pisałeś, że nie ma nic w google. Kiedy w łatwy sposób wykazałem twoją kolejną manipulację, oburzasz się.

 

nie pisalem nic o gigantycznym wplywie tylko skontrowalem twojego bubla (przypomne:deandre lepszy ofensywnie niz gasol)jestem pewien ze zadnego meczu grizzlies nie ogladales , golym okiem widac jaki wplyw  na ofensywe ma gasol , zwlaszcza teraz gdy wszyscy sa polamani i gra z jakims szrotem (btw. to marc ma najgorszy support w tej chwili ), daje gigantyczny spacing :smile:  dzieki czemu caly czas grizzlies moga atakowac pomalowane, nie ma gasola trumna zapchana , przypadek ????  caly czas w ataku widac jego wysokie iq , praktycznie nie przetrzymuje galy , nie odpala glupich rzutow, podwojenie - odegranie , jest open rzuca, gra jak profesor ,to nie jest moje mniemanie , ale trzeba ogladac mecze zeby zobaczyc takie niuanse  .jest  najlepszym kreatorem na centrze - fakt, ma najlepszy jumper sposrod c - fakt , mam tez troche cyfr , nie sa z boxscore tylko sa to oberwacje  podczas ogladania ostatnich meczow

z pelicans step back 3 na dogrywke , w pierwszej dogrywce 2 asysty - sciagniecie podwojenia i odegranie , druga dogrywka - przy remisie  punktuje w ostatniej akcji meczu na wygrana- trafia jakis chory fadeway z davisem na ryju

z lakers   przy prowadzeniu mem +4 zdobywa ostatnie punkty mem w meczu i daje bezpieczne prowadzenie 

z orlando wchodzi w 4q przy -12? , robi 8 punktow w ostatnich minutach w tym  zdobywa ostanie punkty na zwyciestwo , mem wygrywaja +1 .  

,ostatnie 5 meczow gra bez conleya i bez zacha ciagnie  cala  ofensywa za uszy   jakiekolwiek porownania z jakims deandre sa poprostu glupie i nie na miejscu, gasol w tych 5 meczach ;robi srednio 22pts i daje 5 asyst, kreuje siebie i ten caly szrot z jakim gra.,  marc z tym szrotem gra jeszcze lepiej niz ze starterami ktorzy sie polamali, ciekawe jak by deandre wygladal z d-ligowcami???(pytanie retoryczne). w kazdym systemie ofensywnym gasol bedzie lepszym rozwiazaniem niz deandre.

co daje deandre pozatym ze musi stac pod dzura non stop bo wszedzie poza jest bezuzyteczny? zapycha pomalowane razem ze swoim obronca, przeszkadza w penetracjach, blake przy nim ma przejebane, trzeba go kreowac bo nie ma skilla , da ok 3 zbiorki ofensywne z czego srednia jedna? sam dobije (btw. jest to jedyny sposob w jaki deandre jest w stanie zdobywac samodzielnie punkty ) reszta to loby . , ktore wypracowuja mu partnerzy , oczywiscie deandre to wlasciwiej jego jedyny skill ofensywny jest b.dobrym finisherem.  przez niskie % z ft. mozna go hakowac co powoduje strate posessions i flow ofensywnego. 

                      deandre    gasol

asysty                 0,6        4,2

midrange            0%       ok 43% (co jest rewelacyjnym wynikiem nie wiem czy nawet bryant gral na takim poziomie)

3 pts                    0%       43%

ft%                       53%      82%

at rim                   69%       60%     <---------- i wlasciwie tylko na tej podtawie  rappar uwaza ze deandre jest                                                                              lepszym ofensywnie centrem niz gasol , dodam ze jordan ma                                                                                  oczywiscie zdecydowanie wiecej oddanych   rzutow (wsadow) spod                                                                             obreczy , oraz ma wiecej zbiorek ofensywnych.

 

trzeba tez wziac pod uwage ze deandre jest 5 opcja ofensywna a marc 1 badz 2 , co sie wiaze bezposrednio z intensywnoscia obronu na gasolu czy deandre , gasol jest podwajany natomiast podwaja sie od deandre. oczywiscie cale porownanie 5 opcji oddajacej 6,7 fga do gasola  ktory oddaje prawie16 fga jest lekko dziwne i malo logiczne , podejrzewam ze niedlugo rappar bedzie porownywal korwera 2014-2015 do tegorocznego duranta - stosunek rzutow podobny jak u opisywanych wczesniej  kyle 8.0 durant 17 ale to nie bedzie mialo znaczenia bo przeciez kyle mial za 3 az 49% a durant tylko 42% . LOL

Linsality już mieliśmy też, wolę poczekać aż będzie całosezonowa próbka. 

Jak wspomniałem - 8 sezonów, 12 trójek. Zaokrąglając do pierwszej cyfry po przecinku - 0,0 trójki na mecz. Teraz ma rzut? Parker też miał początki sezonów, kiedy wyglądał zajebiście z za łuku. Przyznam szczerze, że w tym sezonie Memphis nie oglądałem, za to wiele razy widziałem Marca w PO. Nie przypominam sobie go nawet na 20-22 ft rzucającego do kosza, zwykle to było do metra za ft. No i ze statów, których tak nienawidzisz napomknę, że Marc nie trafił trójki w PO jeszcze. Atak Memphis też wyglądał siermiężnie. Marc rzadko się dostawał pod dziurę, raczej grał z high posta, ciężar ataku spadał na Zacha i Conleya. Faktycznie robił miejsce pod koszem Zachowi, ale moje zdanie na temat Zacha jest chyba doskonale znane. Repertuar zagrań Marca to faktycznie walił fade awaya z daleka, jumpery z i czasami trafiał jako iso, ale nie było to efektywne zagranie, rzucał z czystych pozycji i podawał. Ale Memphis nie grało dobrej ofensywy w ten sposób.  

Jeśli Marc zagra w Po trafiając prawie dwie trójki na mecz, faktycznie będzie widać ten jego pozytywny wpływ, zmienię zdanie. Na razie ma tam 0 trójek na mecz. 

 

Pisałeś, że ja się nie znam, znają się właściciele. Niech będzie. Deandre i Marc podpisali w tym samym czasie kontrakty po 22 mln na sezon. Według mnie Marc jest sporo lepszy w obronie i dlatego dostał taką kwotę. Czy według Ciebie jest odwrotnie i to Deandre jest lepszym znacznie obrońcą? Czy też to jak napomknąłeś ten argument przy Korver i Durant to była twoja kolejna manipulacja?

 

 

splash brothers w finale robia razem 34 punkty i rzucajc trojki na poziomie 25% , nie trzeba byc mocno analizowac zeby zobaczyc glownych winowajcow, produkcja im spadla masakrycznie.

barnes byl  dodatnim obronca  to bylo jego podstawowe zadanie w gsw - obrona i spot up shooting np z powodzeniem wybronil kluczowy postup lovea w ostatnich minutach g7. zabawne  jest to ze uzyje twojego wlasnego argumentu przeciwko tobie

wczesniej pisales ze love byl lepszy od barnesa bo oddawal mniej rzutow / mniej zmarnowal LOL

niedosc ze barnes zagral na wiekszym ts  barnes ts46 klej42 kura 44 love42 to zmarnowal zdecydowanie mniej rzutow .

harrison zmarnowal tylko 7 rzutow natomiast ceglarz curry 13 i ceglarz klej 11, niestety nie byl najgorszy w g7.

Ależ ja nie przeczę, że Klay i Curry zagrali tragicznie. Niech będzie w sumie - Barnes nie był najgorszym graczem w g7. Jednak na przełomie g5-g7 był zdecydowanie najgorszym graczem tych trzech meczy. 

GSW mieli mnóstwo talentu i faktycznie można było wygrać pomimo Barnesa. Ale gdyby grał na swoim średnim poziomie, można było wygrać pomimo Curry'ego. Klay zaś stawił się przynajmniej na g6(a przynajmniej jej połowę). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prdole ze Tobie sie chcialo tracic czas i odpowiadac na takie rzeczy. to jest cos ala PGeorge vs. Hayward sprzed kilku lat, serio podziw

 

 

zadawalem sobie wielokrotnie pytanie po co wogle odpowiadam na te farfocle. ale mimo wszystko jest to dla mnie dosyc duza wartosc edukacyjna, przestudiowalem schotingcharty marca z ostatnich kilku lat , obejrzalem najwieksza ilosc spotkan miskow na forum :),  wielki hype jest na rw czy na hardena i na te ich marne supporty a to wlasnie gasol jest imo najwiekszym bohaterem, gdyby nie ta bzdurna dysputa z rapparem nie zwrocilbym pewnie na to uwagi, gasol z tym szrotem jaki ma robi wielkie rzeczy oczywiscie ,terminarz tez mu sprzyja ,  generalnie miski sa w czubie jesli chodzi o zbiorki a gasol notuje ich najmniej w karierze , marc ma lekko wyjebane na statsy , nie wyrywa nikomu zbiorek tylko dobrze zastawia ,  hiszpan operuje mocno na midrangeu i trojce co powoduje ze odpuszcza ofensywna deske , jest to nieocenione w obronie , czesto jest pierwszy pod swoja decha  zajebista sprawa gdy center jest pierwszy w obronie i powstrzymuje ewentualne kontry.  gasol notuje tylko 0.9 off orb ale ma swoje bulteriery  - greena i allena ktorzy robia ponad 2 orb.  Dzieki temu ze dodal 3 daje niesamowity spacing . Jego przydupasy maja mase miejsca na penetracje.

Wogole tony allen i gasol daja mi duzo radosci w obejrzanych meczach . Pierwszy gdy odpala jumpera odrazu biegnie na orb z gory zakladajc ze nie tafi - epickie. Drugi to wielki kloc krory czesto sie rusza jak baletnica (taka przyciezkawa)a gdy widze jak odpala kolejne trojki to  morda sie sama cieszy. No i decyzyjnosc to jest cos za co najbardziej cenie gasola,  jego bball iq jest widoczne w kazdym zagraniu. Marc Gasol oficjalnie mowi fuck off smallball.

 

 

Pisałeś, że nie ma nic w google. Kiedy w łatwy sposób wykazałem twoją kolejną manipulację, oburzasz się.

 

pisze to juz poraz ktorys ten art nie byl o ofensywnych skillach deandre tylko o tym ze jest niedoceniany ofensywnie, bo wszyscy tylko widza jego obrone , brak rangeu,ft postupu a nikt nie zwraca uwagi jakim  jest super finisherem

 

Linsality już mieliśmy też, wolę poczekać aż będzie całosezonowa próbka. 

Jak wspomniałem - 8 sezonów, 12 trójek. Zaokrąglając do pierwszej cyfry po przecinku - 0,0 trójki na mecz. Teraz ma rzut? Parker też miał początki sezonów, kiedy wyglądał zajebiście z za łuku. Przyznam szczerze, że w tym sezonie Memphis nie oglądałem, za to wiele razy widziałem Marca w PO. Nie przypominam sobie go nawet na 20-22 ft rzucającego do kosza, zwykle to było do metra za ft. No i ze statów, których tak nienawidzisz napomknę, że Marc nie trafił trójki w PO jeszcze. Atak Memphis też wyglądał siermiężnie. Marc rzadko się dostawał pod dziurę, raczej grał z high posta, ciężar ataku spadał na Zacha i Conleya. Faktycznie robił miejsce pod koszem Zachowi, ale moje zdanie na temat Zacha jest chyba doskonale znane. Repertuar zagrań Marca to faktycznie walił fade awaya z daleka, jumpery z i czasami trafiał jako iso, ale nie było to efektywne zagranie, rzucał z czystych pozycji i podawał. Ale Memphis nie grało dobrej ofensywy w ten sposób.  

Jeśli Marc zagra w Po trafiając prawie dwie trójki na mecz, faktycznie będzie widać ten jego pozytywny wpływ, zmienię zdanie. Na razie ma tam 0 trójek na mecz. 

 

 

wszystko nie na temat , gdy chciales sprzedac tutal bubla ze deandre jest lepszym ofensywnie centrem nic nie wspominales o warunkch brzegowych , nagle wymyslasz jakies 8 sezonow 12 trojek , to nie moja wina ze nie ogladasz meczy a marc gasol zrobil ci psikusa i zwiekszyl range  jesli tak nie wierzysz w trojke gasola proponuje zaklad o symboliczna stowke jesli pod koniec rs bedzie mial mniej niz 37.5% ty wygrywasz , wchodzisz?

 

przyczepie sie do czegos innego bo takie podejscie powinno byc pietnowane . skoro  sie przyznales ze nie ogladales zadnego meczu memphis w tym sezonie , a w tamtym sezonie w drugiej polowie gasol sie polamal, czyli nie widziales marca od 2 sezonow??? to po co sie wogole wdajesz w jakakolwiek polemike, porownania , to jest totalna kompromitacja, nawet teraz gdybys chociaz odrobine mnie szanowal jako rozmowce obejrzalbys na szybkosci chociaz te 2-3 mecze ,  obejrzenie jednego meczu przy przewijaniu czego sie da to troche ponad  50minut, ale jesli nie chcialoby ci sie ogladac calych meczy , moglbys chociaz poobserwowac gasola to tylko ok 35 minut. Dokladnie widac tutaj nasze podejscie do koszykowki . Gdyby te forum nie istnialo ja nadal bym katowal mecze kazdego dnia a pozniej na hali bym krecil kostki i wybijal palce a ty gdyby te forum nie istnialo bylbys fanem pilki noznej .

 

Pisałeś, że ja się nie znam, znają się właściciele. Niech będzie. Deandre i Marc podpisali w tym samym czasie kontrakty po 22 mln na sezon. Według mnie Marc jest sporo lepszy w obronie i dlatego dostał taką kwotę. Czy według Ciebie jest odwrotnie i to Deandre jest lepszym znacznie obrońcą? Czy też to jak napomknąłeś ten argument przy Korver i Durant to była twoja kolejna manipulacja?

  jest duzy popyt na centrow i mniejsza podaz  ,   dodatkowo sa sztuczne bariery jak limity w salary cap i  gdyby takich nie bylo mozliwe ze marc dostalby wiecej $$$ a lebron zarabialby jeszcze wiecej.

 

Ależ ja nie przeczę, że Klay i Curry zagrali tragicznie. Niech będzie w sumie - Barnes nie był najgorszym graczem w g7. Jednak na przełomie g5-g7 był zdecydowanie najgorszym graczem tych trzech meczy. 

GSW mieli mnóstwo talentu i faktycznie można było wygrać pomimo Barnesa. Ale gdyby grał na swoim średnim poziomie, można było wygrać pomimo Curry'ego. Klay zaś stawił się przynajmniej na g6(a przynajmniej jej połowę). 

 

nudny jestes , te twoje gry i zabawy jezykiem polskim sa slabe, najpierw bylo

barnes byl glowna przyczyna przegrania g5-g7     pozniej

barnes byl najgorszy w g5-g7 a teraz

barnes byl najgorszy na przelomie g5-g7 .  

 

W g6 po 1q byl blowout 31-11 dla cavs  pozniej gsw tylko gonilo  i nie dogonilo, wiec barnes grajac 16 minut nie byl glowna przyczyna przegranej gsw mimo ze mogl byc najgorszym graczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko nie na temat , gdy chciales sprzedac tutal bubla ze deandre jest lepszym ofensywnie centrem nic nie wspominales o warunkch brzegowych , nagle wymyslasz jakies 8 sezonow 12 trojek , to nie moja wina ze nie ogladasz meczy a marc gasol zrobil ci psikusa i zwiekszyl range  jesli tak nie wierzysz w trojke gasola proponuje zaklad o symboliczna stowke jesli pod koniec rs bedzie mial mniej niz 37.5% ty wygrywasz , wchodzisz?

100, że w PO nie utrzyma skuteczności i ilości trójek z RS. Wchodzisz?

 

 

W g6 po 1q byl blowout 31-11 dla cavs  pozniej gsw tylko gonilo  i nie dogonilo, wiec barnes grajac 16 minut nie byl glowna przyczyna przegranej gsw mimo ze mogl byc najgorszym graczem.

A czemu był blow out wtedy? Barnes zagrał tragicznie. Był jedną z głównych przyczyn porażki i gdyby zagrał na swoim poziomie Cavs mogliby tego nie dowieźć. Jak jest na boisku 5 graczy, ciężko cały mecz przegrać tylko przez jedną osobę, ale Barnes w tym wymiernie pomógł. 

 

jest duzy popyt na centrow i mniejsza podaz  ,   dodatkowo sa sztuczne bariery jak limity w salary cap i  gdyby takich nie bylo mozliwe ze marc dostalby wiecej $$$ a lebron zarabialby jeszcze wiecej.

Czy tak znacznie więcej? Gdyby Marc Gasol był lepszym graczem i ofensywnie i defensywnie od Deandre Jordana, spokojnie byłby w top5 ligi. A jest znacznie lepszy w defensywie i według mnie nie jest top5 ligi. A Deandre jest graczem z maxem od dwóch klubów, czyli według twoich nieomylnych GM należy do najlepszych graczy w lidze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rappar ty to sie nigdy do bledu nie przyznasz. Juz abstrahujac od cyferek - jordan jedyny skill w ofensywie ma taki ze go nie mozesz odpuscic w obrebie kosza gdzie moze skonczyc z gory. Gasol nie dosc ze nie mozesz go odpuscic w tym samym miejscu to jeszcze ma zasieg az do trojki. Co wiecej robi to tak skutecznie zecgra to czesto czym wyciaga wysokich na obwod i uniemozliwia im pomoc pod obrecza. Dodatkowo my high bbiq i zarowno z obwodu jak i high post moze prowadzic ofensywe wykorzystujac cuterow podwojenia itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.