Skocz do zawartości

Durant w GSW


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

serio uważasz, że raptors byli blisko wygrania z cavs w tym roku?

Byś młodego użytkownika mógł doedukować zamiast na minę wpuszczać. Za stary na to jesteś ;)

 

offtopowo

Cavs w 3 meczu uznali, iż będą ładowali tylko półdystans i dystans. Nie wchodziło, Raps to wydrapało i delikatnie poczuło krew na mecz 4.

Czy Raps to mogli wygrać? Nie

Czy Cavs bardziej poszli w trenowanie ustawień i kombinowanie z amunicją na finały? Tak

Czy którykolwiek kibic Raps bądź Cavs powienien czuć niedosyt? nope

Czy Kevin jeszcze urośnie i będzie grał strecz 5? Shieet, Theo Ratliff mógł bronić środka ważąc 101 kg. Jerome Williams biegał na czwórce z wagą 98 kg. Tylko Ullis na środku by mnie zdziwił w tej lidze.

Chyba, że w środku słoneczka, ale to inne kalosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie, bo jak tam posiedzi z 5 lat, to co najmniej dwa tytuły same się wygrają.

Dwa tytuły nic mu nie dają.

Każdy rok w którym nie zdobędzie tytułu zrobi z niego pośmiewisko, hejterzy o to zadbają

Rok w którym zdobędzie tytuł zostanie potraktowany jako sukces na poziomie zrobienia kupki przez niemowlaka.

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tytuły nic mu nie dają.

Każdy rok w którym nie zdobędzie tytułu zrobi z niego pośmiewisko, hejterzy o to zadbają

Rok w którym zdobędzie tytuł zostanie potraktowany jako sukces na poziomie zrobienia kupki przez niemowlaka.

 

Poszedł na łatwiznę pod względem sukcesu zespołowego co oznacza, że będzie mu o wiele trudniej popisać się nim "indywidualnie". Chyba w końcu załapałeś a tyle było pi****lenia o hipokryzji itp. z twojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tytuły nic mu nie dają.

Każdy rok w którym nie zdobędzie tytułu zrobi z niego pośmiewisko, hejterzy o to zadbają

Rok w którym zdobędzie tytuł zostanie potraktowany jako sukces na poziomie zrobienia kupki przez niemowlaka.

 

Oczywiście, że dają, a ryzyko ich nie-wygrania jest prawie żadne (przy odpowiedniej próbce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł na łatwiznę pod względem sukcesu zespołowego co oznacza, że będzie mu o wiele trudniej popisać się nim "indywidualnie". Chyba w końcu załapałeś a tyle było pi****lenia o hipokryzji itp. z twojej strony

Ależ podtrzymuję zdanie o hipokrytach którzy robią w życiu co mogą by im było łatwiej o sukcesy i kasę a tego samego bronią Durantowi.

Przecież nie pisze o tym jak wypadnie moja ocena przyszłych sezonów Duranta w GSW tylko jak wypadnie ocena hejterów którzy mają do niego pretensje że ośmielił się zmienić klub na silniejszy.

Dla mnie skoro Magic czy Bird czy inni mieli prawo grać w bardo z silnych drużynach i nikt im z tego powodu nie ujmuje to tak samo Durant moze grać w silnym klubie i ja mu z tego powodu nie będę "ujmował"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ podtrzymuję zdanie o hipokrytach którzy robią w życiu co mogą by im było łatwiej o sukcesy i kasę a tego samego bronią Durantowi.

Przecież nie pisze o tym jak wypadnie moja ocena przyszłych sezonów Duranta w GSW tylko jak wypadnie ocena hejterów którzy mają do niego pretensje że ośmielił się zmienić klub na silniejszy.

Dla mnie skoro Magic czy Bird czy inni mieli prawo grać w bardo z silnych drużynach i nikt im z tego powodu nie ujmuje to tak samo Durant moze grać w silnym klubie i ja mu z tego powodu nie będę "ujmował"

Sęk w tym że Durant grał w silnym zespole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilq:

Kazdy z tych zasluzonych zawodnikow albo zmienil druzyne albo bez zmiany druzyny w srodku kariery zaczal grac z innymi HoFami/topowymi graczami... IMO ta lista nie pokazuje rzekomo preferowanej romatycznej wersji zdobywania mistrzostw tylko jak krotka jest pamiec kibicow gdy juz je zdobeda i jak szybko wybaczaja to "grzeszenie", ze smieli nie zdobywac tych pierscieni z najgorsza mozliwa druzyna...

Nikt nie wymaga, żeby Durant zdobywał mistrzostwo z ,,najgorszą możliwą druzyną".

 

Moja lista miała pokazać, że każdy superstar prędzej czy później otrzymywał szansę na zdobycie mistrzostwa. Zauważ, że każdy z nich grał w finałach średnio cztery razy, przy czym ta średnia jest trochę zaniżana przez Garnetta, który miał wyjątkowo niesprzyjające okoliczności. Innymi słowy to jest naturalna kolej rzeczy, że jak jesteś superstarem to stosunkowo łatwo zbudować wokół ciebie contendera i nie musisz tak bardzo iść na łatwiznę jak uczynił to Durant. Zatem po prostu zaprzeczyłem tezie, że KD miał tylko dwie alternatywy - albo skończyć jak Wilkins, albo przejść do klubu 73-9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło mu o kasę - zostałby w OKC albo polazł do NY/LA. 

Gdyby chodziło mu o legacy - nie poszedłby do GSW.

Poszedł gdzieś, gdzie ma mniejszą kasę i mniejszy szacunek, w imię tytułów, których nikt nie będzie mu na poważnie liczył, poza nim samym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie proste i oczywiste, a Darkonza znowu wyskoczy z analogią z życia w stylu ,,sami poszlibyście z Żabki do Auchan, gdybyście mieli taką okazję, a krytykujecie Duranta, hipokryci".

 

Zmieniając pracę kierujemy się większą kasą i możliwościami rozwoju. Durant zmieniając pracę nie kierował się ani jednym, ani drugim, bo GSW nie zapewni mu ani specjalnie większej kasy niż gdzie indziej, ani nie da mu specjalnej możliwości rozwoju (w sensie budowania legacy bo to powinno być celem superstara a nie samo

pomacanie pucharu i mistrzowski uścisk z coachem).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło mu o kasę - zostałby w OKC albo polazł do NY/LA. 

Gdyby chodziło mu o legacy - nie poszedłby do GSW.

Poszedł gdzieś, gdzie ma mniejszą kasę i mniejszy szacunek, w imię tytułów, których nikt nie będzie mu na poważnie liczył, poza nim samym. 

 

 

 

 

 

Rappar chyba ty mu nie bedziesz liczyl - wierny fan lebrona, dla  mnie oczywistym jest ze to durant bedzie w gsw the man.

ale rozumiem twoj tok myslenia , juz zaczynales myslec o repeatch moze nawet tripeatach  a tu takiego psikusa ci durant zrobil :smile:

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To takie proste i oczywiste, a Darkonza znowu wyskoczy z analogią z życia w stylu ,,sami poszlibyście z Żabki do Auchan, gdybyście mieli taką okazję, a krytykujecie Duranta, hipokryci". Zmieniając pracę kierujemy się większą kasą i możliwościami rozwoju. Durant zmieniając pracę nie kierował się ani jednym, ani drugim, bo GSW nie zapewni mu ani specjalnie większej kasy niż gdzie indziej, ani nie da mu specjalnej możliwości rozwoju (w sensie budowania legacy bo to powinno być celem superstara a nie samo pomacanie pucharu i mistrzowski uścisk z coachem).

A co nam do tego czym kierował się Durant.

Może kierował się tym co David West a moze kierował sie tym że RW to psychopata i trzeba przed nim uciekać.

To nie ma znaczenia, jego wola jego wybór, ja tam nie będę krytykował decyzji zawodowych obcego mi człowieka bo nic mi do tego, choc żałuję ze nie zobaczę go w OKC z Oladipio na obwodzie bo tego typu koleś to było to czego im najbardziej brakowało

 

Tak sobie myśle o takim gościu jak Robert Lewandowski.

Mocno ma zwalone legacy przez grę w Bayernie?

Myślę że nie bardzo.

 

Myślę na tej podstawie ze gdyby Durant był Polakiem to jego przejscie do GSW wszystkich by ucieszyło i byłoby ogólne podjaranie że Polak moze zdobyć kilka misiów w NBA

 

I na tej podstawie mysle ze chodzi znów tylko o sympatie i antypatie do ktorych na biezaco się dorabia filozofię bo jaki ma sens radosc z gry Lewandowskiego w Bayernie a dopitalanie się do gry Duranta w GSW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.