Skocz do zawartości

Durant w GSW


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

LeBron raczej już jest spełniony koszykarsko. Pewnie, że dobrze byłoby dołożyć mu jeszcze z jeden tytuł, ale jeżeli tak się nie stanie to tragedii nie będzie. Raczej bardziej ten trade zaszkodzi karierze Currego, no i samego Duranta.

czy na pewno spelniony ???  lebron  po ostatnich spektakularnych finalach ,gdyby dolozyl  jeszcze 1-2ringi , mozliwe ze wskoczylby na sam gore pudla pod tytulem goat , nie wiem jak to ma zaszkodzic durantowi w okc MOZE by zdobyl  1ring , w gsw jesli nikt sie nie polamie najprawdopodobniej beda 2-3 ringi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to ma zaszkodzic durantowi w okc MOZE by zdobyl  1ring , w gsw jesli nikt sie nie polamie najprawdopodobniej beda 2-3 ringi

 

Jego indywidualny udział w zdobyciu mistrzostwa będzie dużo mniejszy w GSW niż byłby w OKC i zaszkodzi to jego legacy.

Edytowane przez Bogut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma znaczenia, jego wola jego wybór, ja tam nie będę krytykował decyzji zawodowych obcego mi człowieka bo nic mi do tego, choc żałuję ze nie zobaczę go w OKC z Oladipio na obwodzie bo tego typu koleś to było to czego im najbardziej brakowało

Czyli nie można krytykować decyzji Duranta, bo to ,,obcy człowiek", ale już można popierać decyzję tego ,,obcego człowieka" tak jak ty to robisz w swoich 50 postach w tym wątku? :)

 

Tak sobie myśle o takim gościu jak Robert Lewandowski.

 

Mocno ma zwalone legacy przez grę w Bayernie?

 

Myślę że nie bardzo

Bayern w Lidze Mistrzów nie jest odpowiednikiem GSW w NBA. W Bundeslidze jest, ale piłka nożna ma to do siebie, że gra się na dwóch frontach a legacy buduje się głównie w LM w meczach z Barcą czy Realem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie można krytykować decyzji Duranta, bo to ,,obcy człowiek", ale już można popierać decyzję tego ,,obcego człowieka" tak jak ty to robisz w swoich 50 postach w tym wątku? :smile:

 

Nie popieram decyzji ale jej bronię, rozumiem ze miał do tego prawo i mimo że szkoda mi OKC którego w nowym składzie nie zobaczę, mimo że sam bym nie zmienił klubu w takiej sytuacji to nie mam zamiaru go krytykować.

nie mam zamiaru z tej decyzji robić wielkiego sukcesu - czyli mam podejscie neutralne,

natomiast nie rozumiem robienia z tej decyzji wielkiej wtopy - czyli podejscia negatywnego

Bayern w Lidze Mistrzów nie jest odpowiednikiem GSW w NBA. W Bundeslidze jest, ale piłka nożna ma to do siebie, że gra się na dwóch frontach a legacy buduje się głównie w LM w meczach z Barcą czy Realem.

 

To nie ma znaczenia.

Jesli powstanie jakiś super silny klub i Lewandowski będzie miał okazję tam pójść to wtedy wszyscy zakrzykną - NIECH IDZIE!

A media codziennie będą donosić czy już przeszedł czy dopiero rozmawia.

A czemu? A no bo to Polak i fajnie jakby wygrywał.

Gdyby Durant był Polakiem podejscie byłoby takie samo

 

Albo gdyby Gortat zaczął kręcić 25/10 byłoby ciągle narzekanie kiedy wyrwie się z wizards do jakiegoś innego klubu, a w obecnej sytuacji ciągła nadzieja ze lada moment jakimś trejdem dołaczy do GSW

Tak by było :)

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że w Piłce Nożnej w praktyce nie może powstać taki klub z taką dominacją talentu jak GSW. 

zgadza się, wiec na wszelki wypadek dałem przykład Duranta - Polaka oraz Gortata stajacego sie dominatorem.

Myślę że nagle legacy byłoby mało ważne, liczyło by się wygrywanie.

 

Ok, już wcześniej pisałem że są rózne stanowiska i jedni drugich nie przekonają, a mi się już przykłady i argumenty chyba skończyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakby Gortat był takim Durantem, to bym nie chciał go w GSW, bo strasznie sobie tym legacy psuje. Ja Duranta właśnie lubię, liczyłem, że szybko wypchnie Kobiego z top5 obwodowych w historii, a tutaj mi robi psikusa i idzie do drużyny, gdzie jest prawie połowa topowego talentu ligi. Te mistrzostwa będą trakowane jednak z przymrużeniem oka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego indywidualny udział w zdobyciu mistrzostwa będzie dużo mniejszy w GSW niż byłby w OKC i zaszkodzi to jego legacy.

wogole nie bierzesz pod uwage ze szanse na zdobycie ringa w okc byly zdecydowanie mniejsze niz w gsw , 

w okc biorac pod uwage ostatnie lata oraz nienajlepsza wspolprace na linii rw-kd najprawdopodobniej nie byloby zadnego legacy .zostajac w okc musialby znowu pokonac spurs, zemscic sie na currym i na koniec najebac lebronowi i jeszcze poskromic czasami westbrooka. bardzo prwdopodobny ten ring w okc LOL i te potencjalne legacy

 

pozatym to tylko twoje subiektywne zdanie moim subiektywnym zdniem wystarczy ze durant  zrobi w po 30-8-4 , rzuci kilkawanych punktoww ostatnich minutach , poprowadzi gsw do wygranej w waznym meczu i nikt nie bedzie podwazal jego legacy

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jego indywidualny udział w zdobyciu mistrzostwa będzie dużo mniejszy w GSW niż byłby w OKC i zaszkodzi to jego legacy.

Duncanowi jakos nie zaszkodzil. Ai sam doszedl do finalu, a naa tym forum ma szacunek jak mike milleer czy cos, takze to nie taakie proste z tym legacy. No alle zgadzamy sie ze kd wybral trudniejsza opcje pod qzgledem budowannia swijeego legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozatym to tylko twoje subiektywne zdanie moim subiektywnym zdniem wystarczy ze durant  zrobi w po 30-8-4 , rzuci kilkawanych punktoww ostatnich minutach , poprowadzi gsw do wygranej w waznym meczu i nikt nie bedzie podwazal jego legacy

Po pierwsze musi zrobić te 30 ppg przy trzech innych graczach do piłki to raz. Dwa rzucić kilkanaście minut w ostatnich minutach to nie taki hop siup, po trzecie taki mecz musi wystąpić, a jak będą wszystko zamykać w w max 5, to te close game ludzie będą traktować jak Jamesa G5 z BOS w 11'. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mistrzBeatka

 

Mówimy o zespole, który przegrał 3-4 w WCF, a ty piszesz jakby byli w czarnej dupie. Inne opcje też mógł wziąć pod uwagę (jak nie teraz, to za rok).

 

Durant w ciągu najbliższych 4-5 lat miał spore szanse na zdobycie tytułów grając w innej drużynie niż GSW.

To po prostu ciężko podważyć.

 

Poza tym ty serio z tym 30-8-4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak będą wszystko zamykać w w max 5, to te close game ludzie będą traktować jak Jamesa G5 z BOS w 11'. 

Nie ludzie a koneserzy koszykówki. 90% ludzi będzie się jarać ale ich GSW rozp....ło.

 

Nawet dla koneserów Durant nie musi rzucac 30.

Wystarczy ze bedzie rzucał+zbierał+asystował wiecej niż Kura.

To spowoduje że on zostanie uznany za lidera i legacy straci Kura mimo że  nigdzie nie przechodziła

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wogole nie bierzesz pod uwage ze szanse na zdobycie ringa w okc byly zdecydowanie mniejsze niz w gsw , 

w okc biorac pod uwage ostatnie lata oraz nienajlepsza wspolprace na linii rw-kd najprawdopodobniej nie byloby zadnego legacy .zostajac w okc musialby znowu pokonac spurs, zemscic sie na currym i na koniec najebac lebronowi i jeszcze poskromic czasami westbrooka. bardzo prwdopodobny ten ring w okc LOL i te potencjalne legacy

Durant miał dwa dobre shoty na mistrzostwo i oba sam zjebał. To nie Lebron, który miał do Goodena za drugą opcję. Durant sam sobie winny bycia ringless, jedyne czego brakowało, to by się samemu stawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant miał dwa dobre shoty na mistrzostwo i oba sam zjebał. To nie Lebron, który miał do Goodena za drugą opcję. Durant sam sobie winny bycia ringless, jedyne czego brakowało, to by się samemu stawił. 

Może zrozumiał i pogodził się z myślą że jest chookerem i że przejscie do GSW to jedyne rozwiązanie dla niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc sobie zamurował swoje legacy jako chokera, a tak mógł przynajmniej pójść do NYK więcej zarobić.

Eee tam, porzuca przez 3 kwarty a w 4 jak nie bedzie po meczu da piłkę Klayowi i Kurze i wszyscy zapomną ze coś jest nie tak, będzie się liczyło boxscore a nie to że Durant się schował w końcówce, przecież piłka wciąż będzie jedna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legacy sracy, perścienie srenie , prime srajm. Nawet jeśli Durant nie zdobędzie już misia to i tak będzie Hall Of Fame.  Czy wy myślicie  , że koleś który zarabia miliony, ma sztab doradców od wizerunku ,  najlepszych menadżerów , nie wie co robi ? Że po prostu połakomił się na pierścień . Liczy się hajs . I nie tylko z wynegocjowanego kontraktu. Najlepszy hajs zarabia się dzięki popularności.  A ją zdobywa się nie tylko dzięki fanom , ale także dzięki hejterom. Im więcej jednych i drugich tym lepiej. Teraz każdy mecz GSW to będzie wielkie wydarzenie telewizyjne. Każdy będzie chciał im dojebać ,  a oni będą chcieli dojebać każdemu. Nie trzeba długo zachęcać do oglądania takich spotkań. Ludzie chcą chleba i igrzysk . Igrzyska już mają. Zapewne na święta bożego narodzenia meczyk GSW - Clevleand.  Zresztą dalej wolę Durnta niż pedalskie kolekcje mody Westbricka. Ave. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze musi zrobić te 30 ppg przy trzech innych graczach do piłki to raz. Dwa rzucić kilkanaście minut w ostatnich minutach to nie taki hop siup, po trzecie taki mecz musi wystąpić, a jak będą wszystko zamykać w w max 5, to te close game ludzie będą traktować jak Jamesa G5 z BOS w 11'. 

a jak zrobi 26-27 to bedzie taka duza roznica ??? zauwaz ze curry i thompson bez problemu oddawali inicjatywe rolesom w tych po ,  ile bylo placzu ze cury jest pasywny i sie nie stawil i kley ratowal mu dupe , bardzo czesto to curry oddawal mu gale, wiec nie widze powodu zeby teraz ta gala byla dawana durantowi bo imo to on tam teraz ma najwiecej skilla w gsw, zreszta pisalem wczesniej to tylko moje subiektywne zdanie, najwiecej straci klay i draymond . pierwszy straci swoje rzuty , a drugi przestanie miec gale tak czesto jak obecnie poniewaz durant tez sobie lubi poklepac

 

@mistrzBeatka Mówimy o zespole, który przegrał 3-4 w WCF, a ty piszesz jakby byli w czarnej dupie. Inne opcje też mógł wziąć pod uwagę (jak nie teraz, to za rok). Durant w ciągu najbliższych 4-5 lat miał spore szanse na zdobycie tytułów grając w innej drużynie niż GSW. To po prostu ciężko podważyć. Poza tym ty serio z tym 30-8-4?

nie pisze jakby byli w ciemniej dupie , tylko oceniam ostatnie kilka lat okc , skad wiesz ze powtorza takie po jak ostatnio??? , pozatym oni juz byli w finalach daaaawno temu i jakos juz sie tam nie stawili ponownie , i malo mnie obchodza przyczyny , poprsotu ich tam nie bylo .

 

Durant miał dwa dobre shoty na mistrzostwo i oba sam zjebał. To nie Lebron, który miał do Goodena za drugą opcję. Durant sam sobie winny bycia ringless, jedyne czego brakowało, to by się samemu stawił. 

moglby miec i dziesiec shotow co nieczego nie zmienia ze ".zostajac w okc musialby znowu pokonac spurs, zemscic sie na currym i na koniec najebac lebronowi i jeszcze poskromic czasami westbrooka. bardzo prwdopodobny ten ring w okc LOL i te potencjalne legacy"

pozatym nie porownuj nawet duranta do lebrona , jeden mial droge uslana rozami do finalu a drugi mial droge krzyzowa.

 

pozatym czy ktokolwiek bierze cos takiego pod uwage jak kontuzje??? przypomne ze kontuzje byly jedna z przyczyn dlaczego okc nie grali  na maximum swoich mozliwosci , w tej chwili w gsw nawet gdy ktoras gwiazda odniesie kontuzje i tak beda contenderem z bardzo duzymi szansami na pierscien

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak zrobi 26-27 to bedzie taka duza roznica ??? zauwaz ze curry i thompson bez problemu oddawali inicjatywe rolesom w tych po ,  ile bylo placzu ze cury jest pasywny i sie nie stawil i kley ratowal mu dupe , bardzo czesto to curry oddawal mu gale, wiec nie widze powodu zeby teraz ta gala byla dawana durantowi bo imo to on tam teraz ma najwiecej skilla w gsw, zreszta pisalem wczesniej to tylko moje subiektywne zdanie, najwiecej straci klay i draymond . pierwszy straci swoje rzuty , a drugi przestanie miec gale tak czesto jak obecnie poniewaz durant tez sobie lubi poklepac

No, jak zrobi 26 ppgg to będzie spora różnica i nie będzie to już tak kolorowo i ładnie wyglądało. 

 

moglby miec i dziesiec shotow co nieczego nie zmienia ze ".zostajac w okc musialby znowu pokonac spurs, zemscic sie na currym i na koniec najebac lebronowi i jeszcze poskromic czasami westbrooka. bardzo prwdopodobny ten ring w okc LOL i te potencjalne legacy"

pozatym nie porownuj nawet duranta do lebrona , jeden mial droge uslana rozami do finalu a drugi mial droge krzyzowa.

 

pozatym czy ktokolwiek bierze cos takiego pod uwage jak kontuzje??? przypomne ze kontuzje byly jedna z przyczyn dlaczego okc nie grali  na maximum swoich mozliwosci , w tej chwili w gsw nawet gdy ktoras gwiazda odniesie kontuzje i tak beda contenderem z bardzo duzymi szansami na pierscien

Spurs, którzy mogli iść tylko w dół i Lebrona rok starszego, który już ma tyle w nogach, że jest w top30 all time w minutach.

Zresztą - tak, jeśli chce się równać do Jordana, Lebrona, Birda to miał tak zrobić. Widać, że już przyzwyczaił się do bycia drugim i zadowolił się byciem II tierem z Drexlerem czy Chrisem Paulem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.