Skocz do zawartości

Utah Jazz 2016/17


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

kończył uczelnię w Utah, gdyby nie głupota Oconnora który nie chciał oddać za pick Sapa, wtedy to by tutaj pewnie został (z tą głupotą to mówię po faktach bo ogólnie to Millsap powinien do końca kariery w Jazz grać). @Ely się dowartościował słowami durexa, choć nawet pomimo cąaej kurtuazji trzeba oddać że przez pryzmat całych po Jazz jakoś tam się postawili GSW, jak dziwnie by to nie brzmiało po sweepie, nie mówiąc że grali bez 2 starterów przez większość czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spuścili Lylesa za pick. 13

To jest rewelacyjny ruch

 

Mitchell chciał tak bardzo grać dla JAzz że przyjechał do nas na workout choć wtedy nie było żadnych szans na wybranie przez Jazz. On świetnie pasuje do systemu Snydera

Obrońcą będzie fantastyczny ... No może mu rzutu brakuje

 

Ale ciekawsze jest to , że Jazz właśnie powiększyło sobie dziurę w salary do 16 milionów , Moim zdaniem pogłoski o dealu z Houston są coraz poważniejsze..

 

Jazz jest podobno faworytem bo możemy im zabrać Beva razem z Andersonem

Wszystko rozbija się o to co Jazz chce im wysłać z powrotem

Oni chcą Favorsa albo Diaw z Bolomboyem... A Jazz by im chciała dać Aleca

 

Jedno jest pewne - Jazz zrobi wymianę do końca czerwca bo przy 99 bankach salary jest wielu chętnych , którzy muszą zrzucić umowy

 

Podobno Spurs się pytało o możliwość oddania Greena do Jazz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest rewelacyjny ruch

 

Mitchell chciał tak bardzo grać dla JAzz że przyjechał do nas na workout choć wtedy nie było żadnych szans na wybranie przez Jazz. On świetnie pasuje do systemu Snydera

Obrońcą będzie fantastyczny ... No może mu rzutu brakuje

 

Ale ciekawsze jest to , że Jazz właśnie powiększyło sobie dziurę w salary do 16 milionów , Moim zdaniem pogłoski o dealu z Houston są coraz poważniejsze..

 

Jazz jest podobno faworytem bo możemy im zabrać Beva razem z Andersonem

Wszystko rozbija się o to co Jazz chce im wysłać z powrotem

Oni chcą Favorsa albo Diaw z Bolomboyem... A Jazz by im chciała dać Aleca

 

Jedno jest pewne - Jazz zrobi wymianę do końca czerwca bo przy 99 bankach salary jest wielu chętnych , którzy muszą zrzucić umowy

 

Podobno Spurs się pytało o możliwość oddania Greena do Jazz

Rzut też jest ok, technika fajna. Miał mecze, gdzie trafiał seriami. Ja bym obstawiał, że w przyszłości dojdzie do poziomu 40 % za 3.

Także dla mnie Jazz jednymi z większych wygranych tego draftu względem tego co oddali w zamian. Świetnie się oczywiście wpasowuje w D Jazz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzut też jest ok, technika fajna. Miał mecze, gdzie trafiał seriami. Ja bym obstawiał, że w przyszłości dojdzie do poziomu 40 % za 3.

Także dla mnie Jazz jednymi z większych wygranych tego draftu względem tego co oddali w zamian. Świetnie się oczywiście wpasowuje w D Jazz. 

Dzięki ja aż tyle nie oglądałem NCAA jak Ty ale widzę ,że brakuje mu stabilności

 

 

 

A co sądzisz o tym Bradleyu z UNC?

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ja aż tyle nie oglądałem NCAA jak Ty ale widzę ,że brakuje mu stabilności

 

 

 

A co sądzisz o tym Bradleyu z UNC?

To fakt, stabilności brakuje. To co w nim jest jeszcze fajne, to że może jakimś genialnym kreatorem nie jest, ale podejmuje po prostu dobre decyzje na boisku. Brzmi to może trochę trywialnie, ale sens mam nadzieje wyłapany.

 

a co do bradleya, nie przekonuje mnie specjalnie wysoki z wątpliwym atletyzmem.  Na pewno wolałbym Kuzme, którego oddali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt, stabilności brakuje. To co w nim jest jeszcze fajne, to że może jakimś genialnym kreatorem nie jest, ale podejmuje po prostu dobre decyzje na boisku. Brzmi to może trochę trywialnie, ale sens mam nadzieje wyłapany.

 

a co do bradleya, nie przekonuje mnie specjalnie wysoki z wątpliwym atletyzmem.  Na pewno wolałbym Kuzme, którego oddali.

Jazz oddało Harta - Kuzmę brali Lakers przed z jednym wyborem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być win-win deal dla Jazz i Nuggets. Podoba mi się wiara Denver w Lylesa - praktycznie pokazali w nocy, że to jest ich pick w tym roku.

Oceniłbym wysoko Denver tylko, że oni wzięli z wyborem Jazz kopię Lylesa tzn podobny gracz z rzutem i wątpliwą obroną. Tyle , że Lyles ma na pewno lepszy kozioł. Dwóch identycznych graczy za Mitchella który by znakomicie wzmocnił ich obronę. Jak dla mnie Jazz wygrało tę wymianę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniłbym wysoko Denver tylko, że oni wzięli z wyborem Jazz kopię Lylesa tzn podobny gracz z rzutem i wątpliwą obroną. Tyle , że Lyles ma na pewno lepszy kozioł. Dwóch identycznych graczy za Mitchella który by znakomicie wzmocnił ich obronę. Jak dla mnie Jazz wygrało tę wymianę

 

GM Nuggets generalnie przyznał, że nie są zadowoleni, bo szukali i prawie dopięli większą wymianę. Dalsze picki, których nie będą stashować, raczej nie załapią się do składu w tym sezonie, więc ocenę pozostawiam na później. Sam deal Lyles - Mitchell jest dla nich ok, bo wg nich, mają już gotową rotację guardów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym wyborem Donovan Jazz fajnie trafiło, nie wiem czy Lyles się przyda w Denver ale tutaj był zbędny 

 

punkt dla Jazz, dokładają kolejne klocki i dlaej idą w full-defense mode

nie wiem tylko czy tym full def kiedyś zatrzymają GSW :P ogólnie dobrze jakiś balans mieć, nawet Pistons mieli :) Tak czy inaczej draft ok, nie wiem co z Lylesem będzie, po rukaskim sezonie wyglądał nieźle, w ostatnim nie zrobił postępu ale też dużo szans nie dostał

 

PS Ponoć Fav chatę na sprzedaż wystawił, chyba tutaj pewna już sprawa, myślę że nawet nie zgaduje ale dostał info z góry, mam nadzieję że nie pójdzie tylko jakiś lipny deal jak za tego Beverlego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Ponoć Fav chatę na sprzedaż wystawił, chyba tutaj pewna już sprawa, myślę że nawet nie zgaduje ale dostał info z góry, mam nadzieję że nie pójdzie tylko jakiś lipny deal jak za tego Beverlego

 

A co innego chciałbyś za 26-letniego już PF-a zdrowego jak LA Clippers, z rokiem kontraktu i zepchniętemu w cień w swojej drużynie? Ja go lubię, ale niestety nie rozwinął się w pełni i Jazz wiedzą, że już raczej tego nie zrobi. Nie w tej drużynie, nie w tym wieku i nie przy tym zdrowiu.

 

A ten Beverley to jeden z lepszych PG w obronie, z bardzo porządną trójką i jajami do gry oraz na bardzo przyjemnej umowie. Wg mnie to w tej wymianie Beverley > Favors.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem tylko czy tym full def kiedyś zatrzymają GSW :tongue: ogólnie dobrze jakiś balans mieć, nawet Pistons mieli :smile: Tak czy inaczej draft ok, nie wiem co z Lylesem będzie, po rukaskim sezonie wyglądał nieźle, w ostatnim nie zrobił postępu ale też dużo szans nie dostał

 

PS Ponoć Fav chatę na sprzedaż wystawił, chyba tutaj pewna już sprawa, myślę że nawet nie zgaduje ale dostał info z góry, mam nadzieję że nie pójdzie tylko jakiś lipny deal jak za tego Beverlego

Ale w tej chwili jest tak, że Jazz z Houston niegocjuje wzięcie Beva + anderson

Wersja druga wzięcie za jakieś płotki Rubio

Wersja trzecia wzięcie Bledsoe za jakieś płotki

 

Jazz ma 15 baniek poniżej wymaganego salary i do piątku chce je wykorzystać na wzieciu doświadczonego pg

Z tego co gdzieś tam przebąkuja na twiterach problem jest taki że Jazz nie chce oddać ani Exuma ani Hooda w tej wymianie. Exum i Hood mają rozpisane indywidualne treningi podobne do tego co miał w zeszłe lato Hayward.

Z tym Favorsem to ponoć jest tak że on chce przenieść się do innej dzielnicy Salt Lake ale z drugiej strony jest atrakcyjny choćby dla Soty

Na dodatek Hill spuścił z tonu i ponoć już nie chce maxa tylko 4 letni kontrakt. Zobaczymy pożyjemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.