Skocz do zawartości

Utah Jazz 2016/17


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ten Teodosić może zaoferować coś na poziomie NBA? Być starterem w takiej ekipie, jak Jazz? Bo co raz jest ostatnio wspominany na forum. 

Snyder zna Teodosica z CSKA .... Jak dla mnie słabo broni jak na Jazz ale w kreowaniu jest dobry. Rzut za 3 tez nie najgorszy

 

Ale znaków zapytania kilka jest tzn jak sobie poradzi na poziomie NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To optymiści w tym Houston, jak jeszcze chcą Exuma lub Hooda ;]

 

Beverley to trochę słabo jak na startera, zwłaszcza, jeśli nie wiadomo co z Haywardem. Z tej grupy najlepszy byłby IMO Bledsoe, ale tu znowu kwestia zdrowia.

Jazz chce im oddać w drugą stronę Burksa więc trochę rozmowy się zatrzymały... Ale z Rubio i Bledsoe są mocniej zaawansowane

 

Lindsey podobno po to oddał Lylesa by mieć więcj wolnej kasy i chce domknąć wymianę w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bledsoe ma za sobą dobry sezon i był w miarę na chodzie, miał przyjść już z Clips czyli co się odwlecze ... z tego co było komentowane to dodatkowo Suns za niego jakoś mega ceny zaporowej nie stawiali Fav, coś tam i picki. Rubio w zasadzie też ciekawa opcja, jak dla mnie Bev to taki plan minimum, przy czym za Hilla to jednak wzmocnieniem ciężko nazwać.

 

Inna kwestia że za 49 niezłych spotkań wywalać na gościa 20+ bańki to dla mnie głupota. Wiadomo jeśli mają chomikować kasę to lipa, ale jeśli mając takiego Beva sypną groszem na jakiegoś stretch pf jak np. Sap :smile: to chyba ciekawsza alternatywa  

 

PS po niewczasie z tym Andersonem wyczytałem... no czyli koncepcja jakoś się tam zgadza :P Chociaż wolałbym jednak Sapa :) masakryczny ma ten kontrakt Anderson, sympatyczny chłop i co najważniejsze białas akurat jakby Hay nawiał :P ale 60 mln mu przez następne 3 lata zapodać to różowo nie wygląda, tutaj nawet ta rewelka umowa Beva nie nadrabia... choć jakby chłop się sprawdził może jakoś by to się kalkulowało

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Rudy w All D 1st Team. Piąty Jazzman po Malonie, Eatonie, Kirilence i Colemanie. BTW - RG był nieźle wk......y po tym jak został drugi za Draymondem w DPOT

Dla Jazz to o tyle dobrze że za 1 piątkę kontrakt Goberta rośnie o 0,5 mln a gdyby dostał obrońce roku to by dostał dodatkowe chyba 1,5 mln

 

W tej chwili ważne jest tylko co z Jazz zrobi z tymi 15-16 mln wolnej gotówki bo trochę ucichło w temacie pozyskanie kogoś w ramach tej gotówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brac PB bez wahania. Co do Teodosicia to bylbym ostrozny i slowa QS mnie nie przekonuja. Jest niestety zbyt bialy i zbyt wolny by sobie w dzisiejszej NBA poradzic, z drugiej strony jako rezerwowy na 15-20min moglby byc wazna czescia rotacji. Choc imo to tylko gra jego agenta by podpisac lepszy kontrakt w Europie. Nie oszukujmy sie, po co 30latkowi ktory jest megagwiazda w Europie transfer do USA za kilka dolarow i bycie drugoplanowa postacia nie ligi a jedynie jednego zespolu.

 

Dalej.

 

Ryan Anderson, nie, dziekuje. Gdyby to byl CY to z mila checia ale placic przez kolejne 3 lata po 20baniek dla gracza na poziomie 13p5r to sorry ale chyba DL nie jest takim baranem, niech go wysla do Nets czy innych 76ers.

 

Hayward.

 

Najwazniejsza decyzja tego lata. 50/50. Wierze ze zostanie ale nie zdziwie sie jak postanowi byc top5 graczy Wschodu. Poczekamy, zobaczymy.

 

Bledsoe

 

Cholera tak! to bylby strzal w 10 o ile EB nie polamalby sie po 20 meczach RS.

 

Rubio

 

j.w.

 

Favors

 

Uwielbiam go ale zdrowszy juz nie bedzie, jakby udalo sie wyciagnac za niego cos fajnego pod kosz to chyba sensownie byloby sie pozegnac.

 

Nasze cele na lato.

 

Hayward, Ingles wiadomo.

 

Hill a jak nie to Rubio Pat Bledsoe.

 

No i oddanie Lylesa tobi dziure na PF, Millsap bylby bogiem, gdyby nie hajs to pewnie by wrocil. Mozecie mnie tu zbesztac ale ja i tak najchetniej przytulilbym Gasola. Dorzucilbym Baynesa pod kosz i przy utrzymaniu Haywarda, Inglesa Hilla(czy tam Rubio, Pat, Bledsoe) jedziemy po 60w i final zachodu.

 

Wszystko moze jebnac bez Haywarda bo cofniemy sie do bycia Memphis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oddanie Lylesa tobi dziure na PF, Millsap bylby bogiem, gdyby nie hajs to pewnie by wrocil. Mozecie mnie tu zbesztac ale ja i tak najchetniej przytulilbym Gasola. Dorzucilbym Baynesa pod kosz i przy utrzymaniu Haywarda, Inglesa Hilla(czy tam Rubio, Pat, Bledsoe) jedziemy po 60w i final zachodu.

Kiedy ostatnio oglądałeś Gasola? Facet jest tak irytujący w swojej grze, że zostało mu tylko odcinanie kuponów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadanie.

 

Gasol to Gasol i choc jest juz dobrych kilka lat po prime to w Jazz spokojnie by mogl dawac jeszcze linijke 15-8-3 imo. Dodaj Gobertowi wysokiego co potrafi podac i juz nie bedzie watpliwosci kto jest najlepszym C w NBA.

 

Do tego bezcenne doswiadczenie i sorry, ale Gasol dla mnie to najlepsza opcja wsrod FA w zasiegu Jazz.

 

Spojrz tez na casus Diawa. W Spurs padaka, poczatek sezonu tez tragiczny, a pod koniec i w PO koles robil duzo dobrych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam Gasol to już lepiej Diawa zostawić :P:) Ponoć Iggim jesteśmy bardzo zainteresowani, i to z tego co słychać głównie jeśli Hay by odszedł, brzmi to niby idiotycznie ale z drugiej strony jakby Joe został mogliby fajne duo stworzyć.

 

Ogólnie gadania w cholerę mam nadzieję że coś in + z tego wyjdzie i Lindsey się nie obfajda jeśli np. Hay mu powie że odchodzi. Z tych nazwisk łączonych z Jazz najbardziej mi się Bledsoe podoba... no i stretch 4 to jest priorytet, Sap byłby najfajniejszy ale nie wiem czy nas byłoby na niego stać plus czy warto by wywalać na gracza w jego wieku gigantyczną kasę. Jest Griff, spoko opcja ale też pozostawiająca sporo znaków zapytania. Na forach Jazzowych ludzie mówią, że pozyskanie Lova byłoby najlepszym rozwiązaniem i kto wie czy nie mają racji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.