Skocz do zawartości

Utah Jazz 2016/17


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

powaznie tak jest? a myslałem ze mnie nic juz w cba nie zaskoczy

Extension może być max na 3 dodatkowe lata a częto tylko na dwa ( vide RW czy Harden extension) ale problem jest taki że Hill wierzy że latem dostanie maxa 126/4 albo 150/5 jak Conley

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powaznie tak jest? a myslałem ze mnie nic juz w cba nie zaskoczy

 

To jest kontrakt 4- letni. Rok aktualny + 3 dodatkowe.

 

 

Extension może być max na 3 dodatkowe lata a częto tylko na dwa ( vide RW czy Harden extension) ale problem jest taki że Hill wierzy że latem dostanie maxa 126/4 albo 150/5 jak Conley

 

Żeby się mocno nie zdziwił w trakcie FA...wg mnie popełnił mega głupotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy mecz sezonu i Hilla, przy tej okazji umowa 20+ brzmi jak kpina, ja się nie mogę doczekać żeby wywalić 50 baniek na niego i Haywarda i być przeciętniakiem na lata :\ Słowem Teagua akcje im dalej w las rosną a Hilla wręcz przeciwnie, na starcie roku byłem przekonany że dobrze zrobiliśmy teraz już nie jestem taki pewien, ok pod system Hill jest idealny ale Teague jest młodszy waleczny itd itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, Pacers wyszli naprawdę chu*owo na wymianie Hilla na Teague, a Ty chcesz powtarzać ich błędy^ ?

podsumujemy na koniec rs kto jak co :) Przy czym Hill się wycwanił, ok jak taki crabe dostał 18 baniek do można go zrozumieć :P , ciekawe czy teraz nie zacznie grać pod nowy kontrakt, jeśli tak jak ostatniej nocy to będzie miał farta jak w ogóle robotę dostanie. Ja uważam że to co mu oferowali czyli te naście baniek na 3 lata to naprawdę była bardzo sowita zapłata, nawet patrząc na to nowe cba. Zagra z 50 spotkań, lepszy już nie będzie, topienie w niego więcej to głupota, zresztą zobaczymy co w play off pokarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówienie o tym, że Hill chce maxa jest śmieszne, nie jest raczej aż tak głupi, pewnie chciał cos w granicach 60/3 lub ciut więcej, ale Jazz zwyczajnie nie są w stanie mu dać takiej kasy, bo chcą rzucić wszystko na Haywarda

 

@elwariato

 

patrząc na pg dostępnych na ryneku to 20+ dla Hilla to jest pewniak, to, że uważasz, że parenaście baniek by było sprawiedliwe kompletnie nic nie zmienia

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.Hill był idealnym spoiwem Pacers jako point guard. Wymiana go na Teague zdecydowanie osłabiła Pacers.

 

Idealnym spoiwem bym go nie nazwał - Indianie od lat brakowało prawdziwej jedynki. Dodatkowo, Bird chciał zmienić tożsamość drużyny. Teague rozgrywa dobry sezon, ale w obronie do Hilla na pewno sporo mu brakuje.

mówienie o tym, że Hill chce maxa jest śmieszne, nie jest raczej aż tak głupi, pewnie chciał cos w granicach 60/3 lub ciut więcej, ale Jazz zwyczajnie nie są w stanie mu dać takiej kasy, bo chcą rzucić wszystko na Haywarda

 

A może to Hill nie chciał, nie mając pewności, co będzie z Haywardem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ostatnio Jazz tendencje do thrillerów. Szalona pogoń za Oklahomą sie nie udała bo to był akurat ten dzień kiedy Russell trafiał w końcówce niesamowite rzuty a z Kings potrzebowali kozłującego Goberta by w ogóle być w dogrywce..

 

Rudy któryś tam mecz wygrał w końcówce. Mecz sam w sobie polecam bo naprawdę był to kawał porządnej koszykówki. Willie Stein pomijając jego słaby rzut z linii gra coraz lepiej, Podoba mi się to jak roluje do kosza. Podoba mi się to jak się przesuwa w obronie ( ta ostatnia akcja na Hillu po prostu bardzo dobrze ustana) . Sacto niestety bez DMC jest na poziomie Brooklynu ale kto wie czy przez przypadek nie będą mieć dwóch wyborów w TOP10 tego draftu ( no chyba że NOP wylosuje TOP3)

 

Rudy grał bardzo dobrze ale naprawdę ten mecz nie powinienem nigdy być w takim zagrożeniu z całym szacunkiem dla bardzo ambitnych Kings , którzy intensywnie walczyli o wygraną w tym meczu

 

Ale Buddy Hield jednak rozczarowuje. Myślałem ,że ten gość jest gotowy na NBA. Miał momenty kiedy bardzo dobrze grał w barwach Pelikanów ( choćby mecz w Cleveland) ale jak na razie zasłużenie jest tylko rezerwowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale Buddy Hield jednak rozczarowuje. Myślałem ,że ten gość jest gotowy na NBA. Miał momenty kiedy bardzo dobrze grał w barwach Pelikanów ( choćby mecz w Cleveland) ale jak na razie zasłużenie jest tylko rezerwowym.

spokojnie, jest nagranie za dwa lata Divac odchodzi i zaczną się złote czasy Kings za 7 lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Favors dziś nie zagra

Hill nie uczestniczył w porannym treningu

JJ uczestniczył ale obaj nie wiadomo czy zagraja

 

Miałem wielką ochotę obejrzeć ten mecz na żywo ale tak to troche wygląda jak odpuszczenie meczu i odpoczywanie graczy

Szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będziesz ely3 być może mocno żałował. Wygrana i to jeszcze z Neto większość meczu na parkiecie.

Obudziłem się na czwartą kwartę i tak rzeczywiście żałuje że nie widziałem całości tego meczu,

 

JJ na czwórce daje nam niesamowitą elastyczność na obwodzie.. No i to jak dziś bronili rzuty za 3 ,,, bardzo dobry mecz tylko te cholerne głupie straty

 

Ale zakładam że Dante nie miał kontuzji tylko po prostu problemy z faulami bo nie widziałem go chyba ani sekundy na parkiecie

 

UPDATE: No jeśli Rudy będzie tak grał w ataku, łącznie z wjazdami pod kosz to się załapie na All nba . Są dni że nie opłaca się go faulować

 

Widać, że chłopacy wyszli z nastawieniem że chcą wygrać. Świetna obrona przez większość meczu. W ofensywie to znów zagrali świetny mecz

Nie chcę pisac jak ostatnio że to wina obrony Houston bo znów Mirwir się poczuje urażony ale Jazz ma drugi mecz z Houston na ORtg ponad 120

 

Jazz ma najtrudniejszy terminarz do końca sezonu ale po ASG grają chyba swój najlepszy kosz ( poza meczem z Sota u siebie)

 

Teraz mecz z Thunder z którymi dwukrotnie idiotycznie przegrali ostatnią minutę z Westbrookiem. Cały czas rozważam, czy JAzz już sobie radzi z mocnymi zespołami czy nie. Niby po ASG wygląda to lepiej ale czasem tak jak z Oklahomą przegrali końcówkę nie trafiając ani jednej czystej trójki w ostatniej minucie meczu

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.