Skocz do zawartości

Utah Jazz 2016/17


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Podoba mi się jak się rozwinął Gobert w tym trakcie tego sezonu. Jak dla mnie jeden z głównych ojców sukcesu Jazz w tym sezonie, obok Snydera, który pomimo masy kontuzji ładnie balansował składem.

Wątpiłem w te 50 zwycięstw. Człowiek się myli.

 

PO, a potem dużo trudnych decyzji. Jestem ciekawy co zrobią z Hillem, bo nie wiem czy chciałbym mu rzucić jakiś długi kontrakt za grubą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Utah powinni zatrzymać Haywarda, oni jak go stracą to prawdopodobnie cofną się o pare lat (no chyba, że Gob zrobi jeszcze większy progres). Hill jest fajnym PG ale właśnie - czy warto w niego inwestować? Myślę, że wiele zależy od jego stanu zdrowia i tu mam nadzieję, że Jazz podejmą dobrą decyzję.

 

Na koniec pytanie co z Favorsem po sezonie? Może warto poszukać mu nowego domu, dostać jakiś asset lub/i innego gracza a na PF grać Lylesem i jakimś podpisanym w FA wetem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, liczę na więcej w PO

Druga runda i pokiereszowanie gsw

Szkoda że 4miejsce uciekło, byli bardzoblisko i głupie L przewazyly

Niektóre mega frajerskie porażki w końcówkach jak ta z Cavs, to z Pacers

 

Rudy od ASG to jest bestia. Facet naprawdę jest ciężki do zatrzymania w rolowaniu do kosza. Świetne zasłony, dobrze ścina. Golden nie ma kompletnie na niego odpowiedzi. A i tak Draymond miał szczęście bo sędziowie cały czas mu pobłażają.

 

Z mojej perspektywy to chce tej serii z Golden. Nieważne czy mają przewagę parkietu czy nie. Clippers są w ich zasięgu,. O ile wszyscy będą w miarę zdrowi bo to nie wiadomo. W końcu oba zespoły słyną z długiej listy szpitalnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Durant u Simmonsa właśnie wspomniał o Jazz jako trudnej serii w której mieli problemy

 

I o tym, że będą bardzo dobrym zespołem

 

Tak mniej więcej potem oczywiście padły pytanie Simmonsa o ile zostaną razem i że durant cos powinien wiedzieć na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant u Simmonsa właśnie wspomniał o Jazz jako trudnej serii w której mieli problemy

 

I o tym, że będą bardzo dobrym zespołem

 

Nie wiem, czy warto coś wyciągać z takich słów, bo Durant w kontaktach z mediami jest bardzo grzeczny i trudno oczekiwać, żeby powiedział coś w stylu: "to moja pierwsza wygrana 4-0 w play-offs od 5 lat, dawno nie grałem z takimi kelnerami". A jaka będzie przyszłość Jazz, to Durant z pewnością nie ma zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy warto coś wyciągać z takich słów, bo Durant w kontaktach z mediami jest bardzo grzeczny i trudno oczekiwać, żeby powiedział coś w stylu: "to moja pierwsza wygrana 4-0 w play-offs od 5 lat, dawno nie grałem z takimi kelnerami". A jaka będzie przyszłość Jazz, to Durant z pewnością nie ma zielonego pojęcia.

Słuchałeś tego podcastu czy piszesz bez słuchania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant u Simmonsa właśnie wspomniał o Jazz jako trudnej serii w której mieli problemy

 

I o tym, że będą bardzo dobrym zespołem

 

Tak mniej więcej potem oczywiście padły pytanie Simmonsa o ile zostaną razem i że durant cos powinien wiedzieć na ten temat

 

 

Nie wiem, czy warto coś wyciągać z takich słów, bo Durant w kontaktach z mediami jest bardzo grzeczny i trudno oczekiwać, żeby powiedział coś w stylu: "to moja pierwsza wygrana 4-0 w play-offs od 5 lat, dawno nie grałem z takimi kelnerami". A jaka będzie przyszłość Jazz, to Durant z pewnością nie ma zielonego pojęcia.

 

 

watpie zeby Durant wiedzial cokolwiek na ten temat

 

Nie słuchałem jeszcze ostatniej rozmowy Billa z KD, ale ludzie kochani wyciągacie jakieś niedorzeczne wnioski z tego co napisał Elaj. Przeca to na kilometr pachnie sarkazmem, bez włączania wideo. Captain obvious alert: OKC byli mocną ekipą i mieli perspektywy, ale odszedł Durant, jak teraz może odejść Hayward i KD coś o tym wie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie przecież Bill Simmons nie pytał się Duranta o to co on wie na temat odejścia Haywarda ale właśnie jak napisał Havlicek tego że nie ma pewności że Hayward zostanie i że sam Durant najlepiej wie jak się odchodzi z młodej perspektywicznej drużyny

 

A tak w ogóle to Simmons w ogóle nie pytał o Jazz tylko o drogę do finałów i że wyglądała na łatwą na co Durant sam z siebie że mieli problemy i jako jedyną wymienił serię z Jazz , że mieli duże problemy bo zawsze po zasłonie ktoś z obrońców był,. że mieli duże problemy ze zdobywaniem punktów z painta. I że ogólnie Jazz jesli utrzymają roster to będą wielkim zespołem

 

Tak przy okazji Durant powiedział ,że na Cavs mieli prostą metodę bo widzieli że Cavs po dwóch trzech podaniach sa pogubieni w obronie przez cały sezon i wtedy łatwo było mieć pozycje do rzutu ewentualnie luz pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.