Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet tego nie skomentuję...

Podobno ma startować w Knix jako jedyny zdrowy pg :]

Bte to by był ciekawy zestaw na pg:

gangbang hero w wyjściowym zestawieniu

rozprawiczek/prawie gwałtol na ławce (TT nie może się zdecydować)

banderas końca ławki 

oraz jeśli wszyscy są hoży, to mamy saszę, któremu rakieta jęczała do uszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emeka Okafor wyraził chęć powrotu w trakcie sezonu regularnego... Jestem sceptyczny, ale.... w przeciwieństwie do Odena czy Bynuma (albo z innej pozycji Roya), którzy nie mieli już po prostu kolan, być może Emeka jest faktycznie już zdrowy? Załóżmy, że tak właśnie jest i że faktycznie potrzebuje kilka miesięcy na dojście do optymalnej kondycji fizycznej (a tą raczej zawsze imponował) to może być warty wypróbowania. Widziałbym go za minimum w Cavs, podobnie z resztą jak Mario Chalmersa, który jak dla mnie jest tam już wręcz nieformalnie zaklepany. W przeciwnym wypadku Cavs by kogoś podpisali, Mo to duże ryzyko i w zastępstwie na PG pozostaje jeszcze tylko Kay Felder, trochę mało jak na obrońcę tytułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie chciałbym zeby wracał, przynajmniej w ten sposób co zapowiedział jego menago. Potrzebuje czasu na dojście do formy bla bla, a w lutym podpisze kontrakt z contenderem. Co to jest? Polowanie na pierscionek w najbardziej prostacki sposób. Facet nie grał od 2013 roku nigdzie, ale wracac chce tylko do mistrzowskiej ekipy? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tragedia tragedią, ale z drugiej strony taki Benson też się musi wkurwiać, że płaci Holidayowi 10,5 mln baksów rocznie, a ten nie gra.

W sumie fajny trolling by zrobił, gdyby publicznie ogłosił, że przeznaczy całość pensji Holidayowi na wsparcie fundacji walczącej z nowotworami mózgu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia tragedią, ale z drugiej strony taki Benson też się musi wkurwiać, że płaci Holidayowi 10,5 mln baksów rocznie, a ten nie gra.

W sumie fajny trolling by zrobił, gdyby publicznie ogłosił, że przeznaczy całość pensji Holidayowi na wsparcie fundacji walczącej z nowotworami mózgu. 

Benson to nie wiem czy w ogóle wie co się dzieje z jego drużyną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.