Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Cavs naprawdę powinni rozważyć zmianę nazwy na Cleveland James. Gromadka w komplecie prawie, jeszcze tylko Mike Bibby musi podpisać ;]

Wiesz, akurat Ptaszor to wciąż 10 minut legitnego grania po obu stronach i jaja ze stali. Żadne Juwan Howard 36 yo style. Ruch zajebisty

 

 

edit

btw, ciekawe czy Łejd po wyjściu z Żaru kminił chociaż przez chwilę granie z ziomem 

btw2, że nikt nie kwestjonuje kombo Łejdo-Butler pod względem pozycja wise. Żadne ball handling, zwyczajnie pchanie kogoś z dwójki na ok 25-30 minut co noc na sf. Kosmosy się będą działy. A ja w Suns mam 4xsg i mam wyjebane jajca. I do tego mój trzeci sf, najstarszy z najstarszych będzie grał podstawową czwórkę.

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już i tak wszyscy wiedzą ale co mi tam.Gerald Green wraca do Bostonu za min.dla weterana(bodajże 1,4mln) + Aigne przedłużył Zellera za 16/1+1(drugi rok niegwarantowany)

 

edit: Waiters w Heat za 2,9mln...Głowa nie nadążyła za umiejętnościami

Edytowane przez delfin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike świnioryj idzie do Denver Niggas. A Bron wciąż nie podpisał = zabiera talenty w Rocky Mountain High

Sasha Kaun ogłosił koniec kariery w wieku 31 lat więc niepowetowana strata dla contenderów, profesjonalizm którego będzie brakowało blah blah

 

News który mnie rozbawił, czyli:

Thunder point guard Cameron Payne had surgery for a Jones fracture

 

Znaczy Payne miał złamanego Dżonsa if u know what i mean

 

Blair też lubi battery Mety, przyatakował laskę w klubie w Vegas a przed klubem rozbłysły szklanki. What goes in Vegas stays in Vegas. Or on DVD from Vegas.

 

76ers podpisali Brandona Paula, bo ktoś im szepnął, że to combo z rzutem Brandona Roya i przeglądem pola Chrisa Paula. Shoulda know better

 

Miami rozbija bank tego lata. Wypchnęli z organizacji DW#3 w zamian za innego DW#3. Deng poszedł gubić kończyny gdzie indziej a w zamian podpisali Dżonsona na 50 baniek (podobno się pożygał jak usłyszał kwotę) +Eric Spo zwabił Nikki Sapp na swe przetłuszczone włosy przed ołtarz. John Terry już bukuje czarter na Florydę

 

i na koniec perełka, bo najlepsze perły rosną na pigalaku:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już jak na ostrza wyskakujemy, a ty cytujesz pająka, to aj zacytuję kogoś innego. Od 5:11

https://www.youtube.com/watch?v=MIDlAj9uMck

 

Owszem, Chuck był gruby i przez część kariery leniwy. Co nie zmienia faktu, że nazywanie go przegranym tak jak nazywanie przegranym Pata, Karla czy Johna to nieporozumienie. Zwłaszcza, czy gdy mianem przegranego określa go czterdziestolatek vel journeymen vel 4 koło/7 opcja w mistrzowskim składzie Heat. To tak, jakbyśmy obaj mieli decydować w Tańcu na Lodzie kto lepsze piruety kręci. Men has to know his limitations

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubbas akurat potyczki słowne Jordana i Barkleya są od dawna znane

To bardzo dobrzy kumple poza boiskiem byli przez lata i sobie pozwalali na więcej

Jordan był wtedy najbardziej wartościowym towarem nba i nie mógłby sobie pozwolić na poważanie profesjonalizmu innej gwiazdy ligi "na poważnie"

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Thomas strasznie drażni. Szkoda, że nie ma już Kerra oraz Kenny'ego Smitha bo ich zawsze z przyjemnością słuchałem. Opowieść Kerra jak z Kukocem poszli coś zjeść przed meczem niszczy mnie do tej pory tak jak wybór Iversona przez Barkleya w ich fantasy drafcie. Do tego Shaq zawsze jakąś bardachę odwalał i czasami ciężko się go słuchało + brali bezpłciowych Ricka Foxa, 3-D oraz Dominique'a Wilkinsa. Barry z tych nowych jest mocy. Hill, Webber, Miller takie są bo są. 

 

Jak ktoś ma linki do pełnych odcinków to niech wrzuci w odpowiedni temat. Wszystkiego nie widziałem a w wakacje bym sobie nadrobił :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.