Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie zastanawia po przejściu KD do GSW po pierścień czemu taki Davis siedzi w NOP , przecież mógłby iść do contendera .

Sęk w tym, że nie może.

Dlaczego ?

Być może zależy mu na legacy ? 

 

Zauważ, że ma ograniczone pole wyboru obecnie. Żeby mieć szansę o walkę, musiałby podpisać z:

1. GSW - obecnie nie mają na niego kasy

2. CLE - Gilbert spokojnie by sypnął kasą, ale pewnie Davis boi się podobnej reakcji jak w przypadku KD.

3. SAS - Ci wydali kasę na weteranów Manu i Gasola i też nie mają kasy.

4. LAC - tu sam pewnie wiesz najlepiej, ale myślę że nie uśmiecha mu się wchodzenie z ławki.

5. OKC - istnieją obawy, że to już nie contender.

 

Ja bym chętnie go zobaczył w Bostonie, ale Ainge nie wiedzieć czemu woli jakieś negocjacje z PHI czy CHI niż podpisać Brew.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis ma czas na wymuszenie tradu

Jak pisałem jest młody, chce coś sam zrobić i mu się nie dziwię

Jak się nie uda odejdzie, albo zarząda transferu

 

Chętnych pewnie będzie ze 20 ekip, jak nie wszystkie

 

 

Już widzę Memento z Mirwirem obmyslajacych trade za Lovea :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem Colangelo wytrejdował prawa do jednego z symboli #TheProcess'u - Chu Chu Madumbuma :(

 

The #sixers have traded the rights to Chu Chu Maduabum to Cleveland for Sasha Kaun

Kaun to bylo ciekawe polaczenie, poruszal sie gorzej niz KL, atletyzm Haywooda, wolne jak u DAJ'a I fajne garnitury. W karierze zarobil chyba grubo ponad 20kk$ I ma pierscien, ten talent ciuciumuguba brzmi jak apgrejd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis ma czas na wymuszenie tradu

Jak pisałem jest młody, chce coś sam zrobić i mu się nie dziwię

Jak się nie uda odejdzie, albo zarząda transferu

 

Chętnych pewnie będzie ze 20 ekip, jak nie wszystkie

 

 

Już widzę Memento z Mirwirem obmyslajacych trade za Lovea :smile:

 

Wywołałeś mnie do tablicy i nawet poświęciłem 5 sekund na obmyślenie tego trade-u.

 

http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=zrkenzr

 

Najlepsze jest to, że kontrakt Davisa (z racji tego, że nie udało mu się załapać na "rose rule" - 30% capu) - to 25% starego salary cap czyli jest podobnym kontraktem do tego, który podpisał Harrison Barnes.

 

LAF - Ty naprawdę wiedzę odnośnie umów i trade-ów czerpiesz z książki "Bycie GM by Doc Rivers"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos abstrakcji. Po WCF jak jeszcze były stare rostery wrzuciłem z głupia wymianę KD chyba za Barnesa, Boguta i kogoś jeszcze jako wypełniacz (chyba nic nie przekręciłem, w każdym bądź razie trade się zamknął przy starych kontraktach). Żałuje że nie zrobiłem print screena bo mógłbym robić za jasnowidza. W każdym bądź razie wyszło że GSW po tej wymianie będzie miało w tym sezonie +12 zwycięstw w stosunku do poprzedniego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brad Turner @BA_Turner

Can confirm Brandon Bass has agreed to a 1-year veteran minimum deal of $1.5 million with the Clippers. Bass played for Lakers last season.

 

Kompletnie nie rozumiem, jakim cudem Bass dostanie mniej przy rosnącym capie, niż na kontrakcie z którego wyoptował (3,1 miliona).

Skoro inni GM'owie tak cenią graczy Lakers to raczej nie ma co się spodziewać ciekawych trade'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bass grał u Doca w Bostonie. Może to było czynnikiem.

A Clippers nie mają kasy na coś więcej niż minimum (dzięki świetnemu kontraktowi dla Jamala 6-mana! i kontraktowi dla Juniora) no i generalnie "świetnemu" budżetowaniu salary przez GM Doca.

A nie zostało jeszcze MLE?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.