Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczymy, na dzisiaj to kazdy ma swoja opinie. musieli go wziac, dumpujac salary Boguta, i to kogos za drobne. dostali Zaze. Fakt, Zaza wygladal lepiej w Mavs niz Bucks (skad prawdopodobnie mam o nim srednie zdanie). Na dzisiaj obaj mamy swoje opinie a GSW maja gracza do S5 (kimkolwiek sie okaze).

Zaza jest lepszy od Mozgova, który dostał 64/4, więc to nie jest tak, ze Pachulia jest graczem za 2,9 miliona rocznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Warriors podpiszą jeszcze kogoś sensownego pod koszem, bo trudno uwierzyć by jakiś weteran nie skusił się na tytuł.

 

Alex Kennedy

A number of free agents are expressing interest in joining the Warriors on a veteran minimum contract to fill out the star-studded roster.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaza jest lepszy od Mozgova, który dostał 64/4, więc to nie jest tak, ze Pachulia jest graczem za 2,9 miliona rocznie.

oczywiscie, dzisiaj wiekszosc graczy nie jest graczami zakontraktowanymi za te pieniadze co wczesniej. 

 

http://www.basketball-reference.com/play-index/pcm_finder.cgi?request=1&sum=0&y1=2016&p1=pachuza01&y2=2016&p2=bogutan01&p3=&p4=&p5=&p6=&utm_source=direct&utm_medium=Share&utm_campaign=ShareTool#per_game::none

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przede wszystkim Warriors podpiszą jeszcze kogoś sensownego pod koszem, bo trudno uwierzyć by jakiś weteran nie skusił się na tytuł.

 

Alex Kennedy

A number of free agents are expressing interest in joining the Warriors on a veteran minimum contract to fill out the star-studded roster.

 

Ale niewielu sensownych graczy na rynku zostało. Wczoraj czytałem o tym, że Jermaine O'Neal chce wrócić do NBA i grać w Warriors na środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przede wszystkim Warriors podpiszą jeszcze kogoś sensownego pod koszem, bo trudno uwierzyć by jakiś weteran nie skusił się na tytuł.

 

Alex Kennedy

A number of free agents are expressing interest in joining the Warriors on a veteran minimum contract to fill out the star-studded roster.

 

fantastycznie, w najlepszym wypadku musza podpisac "tylko" 5 w najgorszym 7. czy beda to sami weterani czy undrafted fillery, zobaczymy. Varejao moze podpisac kolejny kontrakt, albo wrocic do Cavs w lutym (?). jakie sa inne perspektywy GSW ?

Memnto jak Cie stać to ja też wchodzę

w sumie Ty i ja mozemy sie zalozyc o jakies custom avatary, ktore zwyciezca przygotuje dla przegranego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w sumie Ty i ja mozemy sie zalozyc o jakies custom avatary, ktore zwyciezca przygotuje dla przegranego.

Wiesz od ilu lat mam tego avka i kto go specjalnie dla mnie zrobił?

Założę sie że nie wiesz, a ja tego człowieka bardzo szanuję i avka nie zdejmę ;)

 

Możemy sie założyc o flaszkę. Jak wygrasz j stawiam flaszkę jakiemuś kolesiowi w potrzebie, którego spotkam na ulicy/w parku*

Jak ja wygram, ty zrobisz to u siebie?

wchodzisz?

 

 

* nie dotyczy elwooda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz od ilu lat mam tego avka i kto go specjalnie dla mnie zrobił?

Założę sie że nie wiesz, a ja tego człowieka bardzo szanuję i avka nie zdejmę ;)

 

Możemy sie założyc o flaszkę. Jak wygrasz j stawiam flaszkę jakiemuś kolesiowi w potrzebie, którego spotkam na ulicy/w parku*

Jak ja wygram, ty zrobisz to u siebie?

wchodzisz?

 

 

* nie dotyczy elwooda

Motherfucker cuka blyat :)

 

A historii tego avatara i tak byś nie zrozumiał ;)

 

 

Gerald Henderson podpisuje z Sixers?

Fernandez wraca do NBA?

Lee wypina się w kierunku GSW, macie swego podkoszowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz od ilu lat mam tego avka i kto go specjalnie dla mnie zrobił?

Założę sie że nie wiesz, a ja tego człowieka bardzo szanuję i avka nie zdejmę ;)

 

Możemy sie założyc o flaszkę. Jak wygrasz j stawiam flaszkę jakiemuś kolesiowi w potrzebie, którego spotkam na ulicy/w parku*

Jak ja wygram, ty zrobisz to u siebie?

wchodzisz?

 

 

* nie dotyczy elwooda

Niech bedzie, cel szczytny!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 5 lipca i praktycznie stół wyczyszczony ---- bo Wade to pewnie albo za minimum do Cavs albo Warriors hehe

 

Nets ma 23 banki do wydania

Phila i Denver po ok 21

Phoenix 18

Wilki 17

 

Jazz ma 10 Byki 8 i tu się kończą ci co mają jeszcze kasę do wydania a na rynku zostali

Z sensownych graczy Ezeli ,,,, JR Smith Waiters i jakieś Harklessy i Leonardy i w ogóle cały tabun FA z portland

 

Czuje że jeszcze mogą być jakieś grube propozycje dla Lance Stephensona czy Ty Lawsona bo Brooklyn i Phoenix są nieobliczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po decyzji Duranta i Pau, trochę rynek FA okrzepł.

GSW i SAS myślą jak upchać graczy w salaryi realizują swoje zamiary, pomagają Mavericks i Jazz. Domykają skład weteranami kilku ciekawych zostało: David Lee, Scola, Nene, Andre Miller, Tayshaun Prince, Kevin Martin, Terry, Humphrise, Quincy Acy, Kaman, Hansbrough, Haslem Mogą sie zgodzić zagrać za minimalne stawki aby zagrać w finale o pierścień.

 

Ciekawe co teraz wymyślą CAVS.

Chyba muszą pomyśleć o wytrejdowaniu Lova, tylko za kogo?

Mają cieżki orzech do zgryzienia.

 

Zostaje sporo ciekawych graczy, na których coraz mniej kasy w salary i miejsc w rosterach. Miejmy nadzieje, że będzie coraz mniej niezrozumiałych wysokich kontraktów. Jednak na swoją kasę czekają jeszcze:

Ezeli, Sullinger, Matiejunas, Rrabbe, Brendon Bass, Stephenson, Waiters, Jordan Hill, Derrick Willimas, Speights, Harkless, Gerald Green, Miles Plumlee, Josh Smith, Foye, Budineger, Gallwey, Zeller, Jason Smith, Wayne Elington, Alan Anderson, JJ HIckson, Chris Kaman i kilkudziesięciu innych.

Jest w kim wybierać....aby domknąć roster.

Zaczął się czas kiedy drużyny dyktują warunki?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To clear cap room for their Pau Gasol signing, the Spurs have traded F/C Boris Diaw to the Utah Jazz for the rights to 2015 2nd round pick Olivier Harlan.


Former Spurs big David West has signed a one-year deal at the vet's minimum.....with the Golden State Warriors.


 


No to golden znaleźli swojego Big Mana.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co teraz wymyślą CAVS.

Chyba muszą pomyśleć o wytrejdowaniu Lova, tylko za kogo?

Mają cieżki orzech do zgryzienia.

 

A po co Cavs mają coś zrobić z Love skoro wygrali w tym roku?

GSW z Durantem w chwili obecnej nie wygrali żadnego meczu NBA. Jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirwir

 

 

A po co Cavs mają coś zrobić z Love skoro wygrali w tym roku?

 

Żeby postawić się nowemu GSW, skład z tego sezonu nie wystarczy.

W obronie ciężej im będzie, w ataku będą potrzebowali nowych atutów.

 

 

GSW z Durantem w chwili obecnej nie wygrali żadnego meczu NBA. Jeszcze.

Jak się sezon zacznie to długo na pierwsze zwycięstwo nie będą czekali. Wezmą co będą chcieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby postawić się nowemu GSW, skład z tego sezonu nie wystarczy.

W obronie ciężej im będzie, w ataku będą potrzebowali nowych atutów.

 

 

 

A skąd wiesz, że nie wystarczy. GSW 2015/16 w już prawie mieli mistrzostwo i jakoś go nie zdobyli. Durant z OKC o 48 minut był od finałów ligi ( miał 3 szanse) i jakoś nie udało mu się tego dokonać.

 

choke+choke = mistrzostwo?

 

GSW z 2015/16 grało inaczej niż te 2014/15 i . A to jak będzie grało GSW z Durantem to nie wiadomo. To, że Durant to upg względem Barnesa to no brainer, ale przecież nie ustawisz Duranta w rogu by rzucał open 3. To ciut bardziej skomplikowane implementacja zawodnika takiego kalibru do systemu.

GSW ma pr jaki to u nich super chemia jest (choć po finałach pokazały się małe pęknięcia, co w sumie jest naturalne jak przegrywasz to kwasy wychodzą - uwaga Greena odnośnie Klaya), nie wiadomo jak zareaguje Klay, bo jakby nie patrzeć to on odwala czarną robotę za Currego w obronie, a cała chwała spływa na Currego. Nie wiadomo jaka będzie hierarchia w tym zespole (Curry jako twarz gsw, Green jako lider emocjonalny, Durant, kto wie może chce być trochę w cieniu i nie chce być liderem, a może będzie chciał)

By ściągnąć Duranta, GSW będą musieli przemeblować trochę swoją szatnie, to może nie zadziałać i wpłynąć na chemie w zespole.

 

 

 

Jak się sezon zacznie to długo na pierwsze zwycięstwo nie będą czekali. Wezmą co będą chcieli.

 

 

Puki co to Cavs są mistrzami i to team to beat. A od zdobycia mistrzostwa przez Cavs minęło mniej czasu niż jest do rozpoczęcia nowego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.