Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Czyszczenie pod Durant jak się go przekona można zrobić chociażby z Atlanta.

Kontrakty w spurs w świetle dzisiejszych podpisow to promocje.

 

O to się nie martwię.

 

Bardziej o to co zostanie...

Choć i tu pamiętajmy że za rok salary rośnie i będzie można uzupełnić sklad...

 

W grze chodzi o przekonanie go. Reszta do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak Durant idzie do Spurs gdzie są gwiazdy na pozycjach 3-4 to ja się tak tylko pytam gdzie wg Was by grał i jaki widzicie lineup? Z LMA na centrze? Z Durantem na dwójce?

 

Przecież San Antonio to akurat najgorzej dopasowane miejsce pod Kevina.... Ja wiem ,że to dziwne że jeszcze nie podpisał ale moim zdaniem i tak tylko Thunder wchodzi w rachube bo Golden by chyba musiało poszukać kogos mocno zdesperowanego kto by chciał połamanego Boguta tylko po to by zrobić im dobrze ( bo picki to oni mogą dać dopiero w 2019 albo 2020 co raczej mało kogo urządza)

Kevin moim zdaniem po prostu daje czas Thunder by jeszcze kogoś upchali albo specjalnie zwodzi innych by ci nie skupiali się na innych FA co ułatwi życie Thunder....

PRaktycznie gdyby Bosh był zdrowy to Heat jest jedyną sensowną alternatywą ale to chyba już niewykonalne więc Kevin zostanie w Thunder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Atlanta była o 6 milionów od stworzenia najbardziej dominującej obstawy podkoszowej w lidze, a skończyła ze słabszym rosterem niż rok temu. Dla mnie zdecydowanie największy przegrany offseason.

 

Afflalo 25/2 - coś musi być z nim nie tak, że w całym tym szaleństwie na rynku drugi rok z rzędu podpisuje stosunkowo niski kontrakt i to jeszcze w Sacramento.

 

Ryan Anderson w Rockets - od kiedy trenerem został MDA, aż się prosiło. Harden z Capelą p'n'r + Anderson rozciągający obronę. Nie wiem tylko po co tam Gordon.

 

Biyombo w Orlando - nie mam pojęcia, co Magic chcą zbudować. Co z Aaronem Gordonem?

 

Evan Turner w Blazers - 17 baniek rocznie za potrzebującego piłki obwodowego bez trójki w zespole opartym na dwóch strzelcach na pozycjach 1 i 2? Kompletnie nie kumam. Portland dla mnie na minus.

 

Jefferson w Indianie - mam wrażenie, że Pacers są powszechnie chwaleni, ja tego ruchu nie rozumiem. Chcieli grać szybki, ofensywny basket, a ładują kasę w low post scorera po 30-ce?

 

no ale co wtedy z Milsapem? Wiadomo, ze żaden z trójki DH12, AH i Milsap nie zgodzi się na granie z ławki

 

Mogliby podzielić minuty na trzech, próbować Millsapa czasem na trójce, albo go wymienić na jakiegoś konkretnego sf'a.

 

Horford zachętą dla KD? Please. :smile:

 

Podobno właśnie Durant chciałby grać z Horfordem i rekrutował go nawet do OKC. Tylko Al nie chciał ze względu na niepewną sytuację kontraktową KD i Westbrooka (co mogłoby sugerować, że Durant weźmie 1+1, ale może za bardzo się tutaj doszukuję).

 

Nie widzisz tego? Zamiast się skupiać na meczach mamy teraz więcej wszystkiego pozaboiskowego. Instagramy event ASG rozdmuchane niepotrzebnie i te właśnie kontaktowe zabawy, umawianki, decision, reklamy, buty, koszulki, konferencje, Dress codę. Kiedyś chodziło przede wszystkim o te 48 minut na parkiecie. Dziś mamy sporo szrotu/Woj to jest gość bo ma źródła a instagram z zonami w tle rzadzi
Nawet granie zjebali poprzez timeouty..... na reklamę.
To juz jest ingerencja pieniądza w MECHANIKE SAMEJ GRY
Mowie o tendencjach i kierunku w którym idzie liga a nie punktowej dacie 3 lipca 2016

 

Ignazz, dzięki całej tej szopce NBA jest bardziej popularna, więcej ludzi gra w kosza i mamy silniejszą ligę. Coś za coś.

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli cena za przyjście Duranta byłoby przesunięcie LMA na 5 to biorę to.

Leonard/Green może kryć PG/SG przeciwnika wiec rodzi to opcje dosyć wywrotowe ale możliwe.

 

Nie podniecalbym się tym ale brak ruchu ze strony spurs jest albo całkowitym opuszczenie tematu albo mocnym przekonaniem o tym ze się uda.

 

Jakby Durant miał być w OKC to raczej już by to wpłynęło.

 

Czytalismy by komunikat: KD has agreed all terms new contract with OKC. He will sign soon but details are determinated by salary flexibility issues.

OKC has a space for one max Player contract. They are active in shopping Kanter"

 

Taki statement Kanternajardziej ułatwia łowy wzmocnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Atlanta była o 6 milionów od stworzenia najbardziej dominującej obstawy podkoszowej w lidze, a skończyła ze słabszym rosterem niż rok temu. Dla mnie zdecydowanie największy przegrany offseason.

Clippers? w przeciwieństwie do ATL - to jednak contender, a nie wzmocnili w żaden sposób składu i jeszcze pewnie stracą Jamala Crawforda. Kolejny rok Chris Paul będzie walczył z Wesleyami Johnsonami tej ligi w crunch lineupie.

 

 

a Ibaka-Biyombo aka Kongo Connection to chyba mój ulubiony duet pod koszem w tej chwili. YEAH

 

a Turner może pozornie pasować do Blazers, bo w sumie tam brakowało secondary playmakera (były głosy, że "Blazers to żałują teraz Batuma pewnie), a Turner jest jaki jest, ale zawsze coś tam poklepie i podać mu piłkę to nie taki sam wstyd jak Geraldowi Hendersonowi czy  Mo Harklessowi. Może to też oznaczać więcej off ball action dla Lillard/McCallum - jak dla mnie dobry ruch, trochę drogi, ale w sumie Portland nigdy nie miało magnesu na rynku FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers? w przeciwieństwie do ATL - to jednak contender, a nie wzmocnili w żaden sposób składu i jeszcze pewnie stracą Jamala Crawforda. Kolejny rok Chris Paul będzie walczył z Wesleyami Johnsonami tej ligi w crunch lineupie.

 

 

a Ibaka-Biyombo aka Kongo Connection to chyba mój ulubiony duet pod koszem w tej chwili. YEAH

 

a Turner może pozornie pasować do Blazers, bo w sumie tam brakowało secondary playmakera (były głosy, że "Blazers to żałują teraz Batuma pewnie), a Turner jest jaki jest, ale zawsze coś tam poklepie i podać mu piłkę to nie taki sam wstyd jak Geraldowi Hendersonowi czy  Mo Harklessowi. Może to też oznaczać więcej off ball action dla Lillard/McCallum - jak dla mnie dobry ruch, trochę drogi, ale w sumie Portland nigdy nie miało magnesu na rynku FA.

Nie tak dawno marudziłeś co w tej lidze robi Waiters z Robertsonem a potem w PO okazało się że prawie dali Thunder finał i to nie oni zawiedli a prędzej KEvin więc ja bym tam był ostrożny

 

A powiedz mi jaki Ty widizsz sens w tym że Balzers podpisali Turnera... Co on im da? Rzut no nie bardzo,,, fajne off ball też nie ... klepanie piłki no super bo akurat Blazers potrzebują by ktoś zabierał piłkę z rąk Lillarda czy Mc Colluma...Naprawdę uważasz , że to co jest im potrzebne to klepacz piłki z przeciętną obroną???? I to za taką kasę?

 

To już mogli prędzej podkupić JJ-a

 

Jak na razie po dwóch dniach widzę masę głupoty

 

Solomon Hill - rzuca za 3 z 32% skutecznosćią i u niego dobra rzut to aberacja.... Ok dobrze broni ale płacić taki hajs za no3 &D to nieporozumienie zwłaszcza że oddali Andersona

Eric Gordon za taka samą kasę jak Marvin W----- o jezusie co się dzieje w tym Teksasie.... Gordon dostaje 14 baniek choć nie wiadomo czy zagra choć 50% gier więc efektywnie dostaje 28 baniek.... Facet ma spoko rzut ale z powodu kontuzji jest coraz mnie przydatny coraz mniej groźny i nadal dostaje 14 baniek i to dla zawodnika na ławkę bo ja nie widze na parkiecie go razem z Hardenem

 

Turner w Portland  to najgorsza możliwa opcja -- zero synergii zero pozytywów kompletnie nie pasujący klocek do układanki

 

Conley za 30 baniek na sezon -- zero All star i dostaje 153 bańki na 5 lat.... Cholera to naprawdę jest rąbnięta suma... Lubię Mike ale nie i jeszcze raz nie dla takiej kasy dla kolesia co rzuca po 15 p na mecz

 

Mozgov czy Byiombo za takie pieniądze i w tych konkretncyh klubach nie mają dla mnie większego sensu.... Mozgov przepłacony a przecież oni ostatni sezon ledwo odrywał się od ławki.... Byiombo w Magic gdzie mają Vucevica to nie ma sensu tzn ma tylko że oni za chwile będą albo oddawać Gordona albo nie utrzymają Ibaki .... I cy opłacało się oddawać Sabonisa z Oladipo tylko po to by tą kasę dać Byiombo?

 

Jeff Green za 15 bniek to dla mnie to już kompletny absurd bo przecież on do grania na trójce się nie nadaje a na czwórkę już nie ma dla niego miejsca

 

Zresztą maxy dla Beala ( wiecznie kontuzjowanego) i Barnesa co jak na razie jest mega przeciętny pokazują że tego lata jest za dużo pieniędzy na rynku i oby się wszyscy zapakowali pieniędzmi i za 2 lata już będzie normalniej Bo kiedyś to potrafiono dać po 11 baniek De Rozanowi czy Stephowi czy nawet 8 dla JEffa Teague -- dziś są maxy dla byle kogo ... Autentycznie byle kogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest w ogóle max dla zawodnika? Bo przy ofertach typu 16 mln dla Mahinmiego czy 20 dla Andersona to KD proporcjonalnie powinien dostać ~40.

Starting salaries for NBA max deals are official.

6 years experience: $22,116,750

7-9 years: $26,540,100

At least 10 years: $30,963,450

https://twitter.com/AlexKennedyNBA/status/749598904170184704?s=09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego całego szału na GSW. Ich sytuacja kontraktowa wcale nie jest taka mega super.

 

74 mln w 4 zawodnikach S5 (Klay, Green, Bogut, Curry) + Igi i Livingston i Looney. A w CY są Bogut, Igi i Curry.

 

Jeśli by wyrównali Barnesa to są ponad cap. A mają tylko połowę składu.

 

Można się śmiać z Cubana, ale to ofertą dla Barnesa, zrobił im pigułę której mogą nie przełknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, Tyle Johnson dostał właśnie kontrakt na 50 baniek. Fajna podwyżka z odpowiednio 0,5 i 0,8 miliona, które zarobił do tej pory w swojej dwuletniej karierze 7pt scorera.

Warto dodać, że udało mu się w ciągu tych 2 lat rozegrać odpowiednio 32 i 36 meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Matt Barnes nigdy nie zarobił więcej niż 3,5 mln w sezonie - łącznie 19mln przez 13 lat kariery, z czego dużą część ma nabite przez obowiązujący aktualnie kontrakt życia - 10/3.

 

Goście, którzy kilka lat temu zagrali w lidze 5-6 sezonów i teraz pracują w sklepie z materacami to pewnie codziennie przed snem płaczą, że urodzili się o parę lat za wcześnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goście, którzy kilka lat temu zagrali w lidze 5-6 sezonów i teraz pracują w sklepie z materacami to pewnie codziennie przed snem płaczą, że urodzili się o parę lat za wcześnie.

Goście, którzy przejebali kilka milionów, przejebaliby i ich kilkanaście. Zresztą SC urosło mniej niż dwa razy, te kontrakty są takie chore, bo nagły skok zbiegł się z bardzo małą liczbą FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ruch Nets z Johnsonem bardzo mi się podoba, bo to zawodnik z potencjałem na kontrakcie typu Lin/Asik i po lokaucie, jak nie wypali, pierwszy kandydat do amnestii. Dziwię się, że jest tak mało takich umów z zastrzeżonymi wolnymi agentami innych drużyn, jak do tej pory (poza Barnesem i Johnsonem ktoś jeszcze?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.