Skocz do zawartości

Offseason 2016


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

ESPN sources say Sacramento and Indiana have had recent trade discussions involving Kings F Rudy Gay potentially sending him to the Pacers

 

Shams Charania @ShamsCharania

Vertical Sources: Memphis has agreed to a two-year, guaranteed $6M deal with free agent James Ennis. He averaged 15.9PPG to finish '15-16.

 

Miami daje bullsom pick drugorundowy za MDJ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz tego? Zamiast się skupiać na meczach mamy teraz więcej wszystkiego pozaboiskowego. Instagramy event ASG rozdmuchane niepotrzebnie i te właśnie kontaktowe zabawy, umawianki, decision, reklamy, buty, koszulki, konferencje, Dress codę. Kiedyś chodziło przede wszystkim o te 48 minut na parkiecie. Dziś mamy sporo szrotu/Woj to jest gość bo ma źródła a instagram z zonami w tle rzadzi

Nawet granie zjebali poprzez timeouty..... na reklamę.

To juz jest ingerencja pieniądza w MECHANIKE SAMEJ GRY

Mowie o tendencjach i kierunku w którym idzie liga a nie punktowej dacie 3 lipca 2016

 

Tak mi się przypomniało.

 

https://www.youtube.com/watch?v=XBSZfr5rOmM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że nowy cap, nie można patrzeć przez pryzmat starych kontraktów, itp, itd, ale jak widzę gości, którzy powinni mieć na uwadze, że po zakończeniu kariery będą musieli szukać normalnej pracy (które to zakończenie nie byłoby wcale gwarantowane na parkiecie NBA, ale też mogło by mieć miejsce w Chinach lub Europie), po czym nagle dostają 3-5 letni kontrakt na 13-16 milionów rocznie, to trochę dziwnie się z tym czuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie się robi z Durantem.

 

Media na razie delikatnie zaznaczają ze OKC nie jest frontrunnerem.

Podpis Horforda z Bostonem mimo ostatnich prób pomocy werbowania go do OKC przez samego Duranta moglobyc ostatnia próba zostania KD ww OKC. Z drugiej strony bez ruchu Kantera nie miesciloby się to wcale.

 

Dziś media piszą ze Boston przed GSW a o San Antonio (dziś spotkanie) cicho.

 

Z drugiej strony KD mimo wszystko ceni Popa który w przeciwieństwie do innych werbujacych będzie centerpiecem spotkania.

Na spotkanie wybiera się LMA z misja opisu fenomenu szybkiej adaptacji do nowego otoczenia i prawdopodobnie TD.

 

Clippers wypadają a szanse Miami tez nie są oceniane wysoko.

 

Media kreują dziś Boston jako Destynacje ale rok temu z LMA media tez odtrabily go jako zielonego tuż po spotkaniu.

 

Zerro ruchu po stronie spurs (tylko Marjan) wskazuje że :

 

- Durant to bardzo poważna sprawa

- szybkie przeczytanie rzeczywistości w postaci masy przeplacen co spurs po prostu opuścili.

 

Prawdopodobny scenariusz to podpisanie tylko Pau i sięgnięcia głębiej po swoje europrospekty.

 

Durant w spurs to oczywiście zrzucenie salary i dalsze osłabienie ławki.

 

W czasach JJ 11.000.000 trudno będzie to potem mocniej obudowac za grosze.

 

Cisza w spurs potężna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Eric Gordon przenosi się do Houston 53mln za 4 lata. Będzie wchodził z ławki czy grał obok Hardena ?

 

- Ian Mahinmi w Wizards za 64/4. Miało być polowanie na strech 4, a podpisali rolesa za grubą kasę choć mają Gortata.

 

- Austin Rivers zostaje w LAC 35/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignazz ale Spurs zeby lyknac Duranta kogos musi spuscic a Boston nie. Nie wiemy jeszcze co Kevin ma w glowie odnosnie OKC. Do tego Boston ma tyle pickow ze z palcem w nosie uderza po Vucevicia lub Gortata.

 

Jezeli lal nie maja zadnych to w kontraktach mozgova czy denga to jestesmy przegranymi tego offseasson...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że KD oleje GSW i Spurs. C'mon, jak z nimi podpisze to liczba świetnych drużyn się zmniejszy, bo OKC przestanie taką być, a Spurs i GSW będą świetni z Durantem czy bez.

dziwnie wymawiasz "chce żeby Durant podpisał z Celtics" ;)

 

Ja wciąż obstaje przy swoim zdaniucz kwietnia

Najlepszym miejscem dla Durexa Jestvspurs, bo on za chwilę będzie miał 30 lat i czasu na budowanie silnej ekipy ma coraz mniej.

W Spurs jest system, odpowiednie wsparcie i przyszłość

Choć Celci też wydają się super opcją, młoda ekipa, wzmocniona czołowym PF/C. No i łatwiej dojść do Finału!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie wymawiasz "chce żeby Durant podpisał z Celtics" ;)

 

Ja wciąż obstaje przy swoim zdaniucz kwietnia

Najlepszym miejscem dla Durexa Jestvspurs, bo on za chwilę będzie miał 30 lat i czasu na budowanie silnej ekipy ma coraz mniej.

W Spurs jest system, odpowiednie wsparcie i przyszłość

Choć Celci też wydają się super opcją, młoda ekipa, wzmocniona czołowym PF/C. No i łatwiej dojść do Finału!

OKC albo wschód dla Duranta. Mam już dość Spurs i GSW, i kibicowania LeBronowi w finałach NBA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Duranta:

 

Spurs są na dzień dzisiejszym słabszym i starszym zespołem - nie wiem po co miałby tam iść

Heat nie mają w tej chwili papierów i żeby zacząć się liczyć to Durant musiałby tam zmarnować co najmniej rok

Clippers chyba sami już zrezygnowali podpisywaniem Johnsona i Riversa (swoją drogą to kolejny zmarnowany rok GM Riversa)

żeby pójść do Celtics - to Durant musiałby naprawdę chcieć desperacko uciec z Thunder, a nic na to nie wskazuje

 

jedyny sensowny ruch pod względem koszykarskim to Warriors, bo jako jedyni oferują więcej niż Thunder, ale marketingowo i wizerunkowo to strzał w kolano.

 

 

Thunder na 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.