Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

Dopóki gra może mieć też największy blamaż w finałach wszystko jest w grze pamiętajmy. 

choke, o ktorym wspomniałem, chyba można zaliczyć pod blamaż? :smile:

 

Z resztą dla mnie LeBron i tak już swoje zdobył, teraz tak naprawdę jest już past prime i nic nie musi, jak zdobędzie to będzie to oczywiście jego kolejny atut w goatowskich rozważaniach, jednak LeBron wszystko co najlepsze w swoim arsenale już nam pokazał.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

choke, o ktorym wspomniałem, chyba można zaliczyć pod blamaż? :smile:

 

Z resztą dla mnie LeBron i tak już swoje zdobył, teraz tak naprawdę jest już past prime i nic nie musi, jak zdobędzie to będzie to oczywiście jego kolejny atut w goatowskich rozważaniach, jednak LeBron wszystko co najlepsze w swoim arsenale już nam pokazał.

Lebrona prime dopiero będzie, jak przejdzie do Knicks i wyciągnie ich z dupy;P a tak ogolnie to można kończyć kariere Lebronka dopiero jak obroni tytuł w tym roku, co chyba mu się nie uda jednak, a tak pozostaną bóle dupy, że jakby Green nie odwalił szopki itp...;D Jak coś to ja LBJ lubię i szanuję ale nie zamykajmy jego kariery już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jordan po pierwszej emeryturze był post prime/okres modyfikacji gry, by oszczędzać ciało i grać inszej

w tym sezonie Bron wkroczył w ten okres

mam nadzieję, że za 5 lat nie podpisze z Wizards

Wszystko fajnie, ale ile James ma w nogach teraz, a ile miał MJ, gdy wracał. (porównaj ilość spotkań i minut)

Lebron James triple double 26pkt, 10zb, 12as i mecz na dobrej skuteczności 11/21.

Irving 49 pkt na dobrej skuteczności 15/28 w tym 8/14 za 3pkt.

Love 22pkt, 16zb na dobrej skuteczności 7/15

A i tak przegrywa Cavs z słabiutkim NOP z bilansem 17-27, gdzie nie gra A.Davis.

Co jest grane ?! Obrona CC żałosna, żeby nie wygrywać meczy przy

tak dobrych meczach wszystkich swoich liderów w ataku !

Czy ktoś sobie wyobraża, żeby Bulls Jordana przy

świetnych meczach Jordana, Pippena i Granta/Rodmana w

ataku mogli przegrać ? W takich sytuacjach zawsze gromili,

a potrafili wygrywać mecze nawet przy słabej grze w ataku defensywą.

To co bronią Cleveland Cavaliers w tym sezonie to parodia.

Pozwalanie przeciwników rzucać zawsze ponad 100 punktów, a często ponad 110pkt. Kpina.

Rzucić 122 pkt i przegrywać mecz. To nie przystoi mistrzowi. I to z kim ? Z drużyną z dna tabeli.

Po pierwszej połowie Cavs przegrywali 20 pkt, a prawie dogonili rywala,

ale fatalna pierwsza połowa w obronie ustawiła wynik.

Defensywa Cleveland Cavaliers pozostawia wiele do życzenia.

Obrońcy mistrzowskiego tytułu i główni faworyci do mistrzowskiego tytułu Cavs ostatnio grają bardzo przeciętnie,

a wręcz słabo – 6 porażek w ostatnich 10 meczach. Niemniej nadal siedzą na szczycie wschodu.

Na zachodzie by zajmowali 4 miejsce z taką grą, a może nawet dalsze,

bo jednak więcej cięższych meczy by rozgrywali.

 

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na zachodzie by zajmowali 4 miejsce z taką grą, a może nawet dalsze,

bo jednak więcej cięższych meczy by rozgrywali.

 

 

To fajnie, ale jakie to ma znaczenie dla Cavs? Oni moga wyjść nawet z 8 miejsca a w PO skoczy sie pajacowanie, LBJ włączy turbo mode i wygrają swoją konferencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mowi, trzeba kogos wygrzebac na smietniku "historii" profesjonalnej koszykowki. w PO to ten PG bedzie glownie klaskal siedzac.

"It's great to have bodies," James said. "Obviously, in the playoffs, you go down to what, eight max? And if somebody gets in foul trouble, you go to nine. You're not playing back-to-backs. You have two days in between. You're able to lock in."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ligi i dziennikarzy znów ma problem z tym, że LeBron publicznie upomniał się o wzmocnienie. Kurde, to, że Jordan czy Magic tak może nie robili ( pewności z racji swojego wieku i dostępu mediów do graczy w tamtym czasie nie mam) to nie znaczy, że LBJ tak nie wypada. Facet jest ambitny i chce grać o zwycięstwa. Mówi co myśli, że byłoby dobre dla tej ekipy. W końcu on dał Cavs wiecej niż ktokolwiek kiedykolwiek. Kto ma rzucać takie hasła jak nie on?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ligi i dziennikarzy znów ma problem z tym, że LeBron publicznie upomniał się o wzmocnienie. Kurde, to, że Jordan czy Magic tak może nie robili ( pewności z racji swojego wieku i dostępu mediów do graczy w tamtym czasie nie mam) to nie znaczy, że LBJ tak nie wypada. Facet jest ambitny i chce grać o zwycięstwa. Mówi co myśli, że byłoby dobre dla tej ekipy. W końcu on dał Cavs wiecej niż ktokolwiek kiedykolwiek. Kto ma rzucać takie hasła jak nie on?

Już ja Ci coś na ten temat na airballu odpowiem :] Z rana mnie tknęło. 

Zarząd Cavs pod presją LBJ mogło zajebać samobója ruchami w offseason

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ligi i dziennikarzy znów ma problem z tym, że LeBron publicznie upomniał się o wzmocnienie. Kurde, to, że Jordan czy Magic tak może nie robili ( pewności z racji swojego wieku i dostępu mediów do graczy w tamtym czasie nie mam) to nie znaczy, że LBJ tak nie wypada. Facet jest ambitny i chce grać o zwycięstwa. Mówi co myśli, że byłoby dobre dla tej ekipy. W końcu on dał Cavs wiecej niż ktokolwiek kiedykolwiek. Kto ma rzucać takie hasła jak nie on?

No czekaj, ale z jego pozycją w klubie chyba nie musi mówić o tym mediom, tylko po prostu pogadać z Griffinem?

Takim gadaniem ogólnie też stawia Cavs w troszkę gorszej pozycji przy negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekaj, ale z jego pozycją w klubie chyba nie musi mówić o tym mediom, tylko po prostu pogadać z Griffinem?

Takim gadaniem ogólnie też stawia Cavs w troszkę gorszej pozycji przy negocjacjach.

Trochę tak ale nie daje wyboru GM, bo wtedy musi to zrobić a tak mógłby udać że nic nie słyszał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.