Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

taki Lance bylby w stanie wyprowadzic z rownowagi Greena ?

 

co do bigmana to ludzie cos mowia o D-leaguarze Eric Moreland'zie z Canton Charge. niby fajnei wyglada ale rzuca FT <50% (wiem wiem, zaraz ktos powie, ze dzieki temu pasuje jeszcze bardziej do obecnych Cavs, swoisty atut)

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Charles Barkley narzekał na LeBrona Jamesa. Król Cleveland miał dosyć słów rzucanych w swoim kierunku.

Po tym jak Barkley nazwał go “marudnym”, James postanowił odpłacić się Barkley’owi.

LeBron odpowiedział– "Jak myślicie co sprawia, że ​​to, co mówi staje wiarygodne? Bo mówi to telewizji.

Nie mam zamiaru pozwolić mu na brak szacunku wobec moich dokonań . To nie ja wyrzuciłem kogoś przez okno.
Nigdy nie plułem na dziecko. Nigdy nie miałem nieuregulowanych długów w Las Vegas.
Spóźnił się nawet na jakiś mecz allstar.
Nigdy nie powiedziałem jak on: “Nie jestem wzorem do naśladowania”   – skomentował ostro James.

O co dokładnie chodziło zawodnikowi Cleveland w zarzutach pod kątem Barkleya.

W 1997 roku, mężczyzna rzucił lodem w stronę Barkleya, zdenerwowany zawodnik chciał
wyrzucić mężczyznę przez okno baru, w którym się znajdowali.

Podczas gry w 1991 roku, splunął w stronę młodej dziewczyny siedzącej w pierwszym rzędzie.


W 2008 roku miał kłopoty finansowe, ponieważ był uzależniony od hazardu, łączna suma zobowiązań opiewała na
kwotę niemalże 400.000$.

Kiedy Nike złożył mu propozycję zostania twarzą marki, wprost powiedział “Nie jestem wzorem do naśladowania”.


Słowa Jamesa  nie zrobiły wrażenia na samym Bakleyu.

""Nie mam problemu z tym, co powiedział LeBron. Tylko część z nich była prawdą. Spłaciłem swoje długi.
Nigdy nie spóźniłem się do na mecz All-Star, więc to nie jest prawdą.
Ale nie przesadzajmy,  ja nie powiedziałem nic osobistego. Będę się tego trzymać,
bo bo wszystko co powiedziałem w ubiegłym tygodniu  było prawdą.
Według mnie  James jest marudnym koszykarzem"" – skomentował Barkley.



Barkley dużo gada i często głupoty. Ale tym razem powiedział prawdę, jakże gorzką skoro to jest ikona nba.
Ikona która mówi o sobie Króli. Lebrona obowiązkiem jest zamknąć wszystkie usta swoją grą, nie swoim gadaniem.
Delikatny James przeszedł samego siebie. Już nawet jego postawy, jakże idiotycznej nie można krytykować.
Barkley jest kontrowersyjny, ale jak Lebron tylko marudzi, żeby wykluczyli Greena lub,
że potrzebuje pieprzonego Pg, a teraz jak panienka wypiera się i wyrzuca na światło dzienne brudy Barkleya
straciłem do niego szacunek, nawet jako do koszykarza. Słaby mentalnie typ. Na dodatek buc.
Co o się wam dziwić miłośnicy Lbj, jaki wzór taka widownia.
Wielu narzeka na Greena. Ale on nie płakał jak Lbj w mediach. Płakał po finale, a nie łkał jak go liga zawiesiła.
Nie żalił się w mediach jak go cały świat obwinił za przegraną Gsw. Przyjął to na klate, jak mężczyzna.

Jakby wyglądał Bronek w latach 80 i 90 tych kiedy się grało mega fizycznie przede wszystkim w pomalowanym,
Już widzę jakby sobie Bron wjeżdżał pod kosz przy agresywnym Olajuwonie, Lambierze, Barkleyu, Rodmanie czy Malone’ie.
Przecież chłopak by się zapłakał na śmierć u sędziów przy każdym kontakcie.
Panie sędzio, mam czerwone ręce tak mocno biją, czy możemy zmienić przepisy :smile:
James, który żali się jak pokrzywdzone dziecko i naciska, żeby wykluczyli Greena.
Czy w latach 90 liderzy drużyn i ikony nba w taki sposób postępowali ? Nie przypominam sobie.
Rodman z czasow Bad Boys wbil by goscia w parkiet.
Gdyby Rodman bronił Jamesa na przepisach z lat 80/90 to Lebron z początku by się załamał,
ale w końcu by się musiał dostosować do piekła. Pamiętacie jak Rodman rzucał się na
każdą piłkę lecąc na parkiet czy w trybuny, by zebrać czy uratować dla drużyny ?
Gdzie teraz tacy twardzi gracze ? MJ, Malone czy Barkley to generacja starych twardzieli.
James to inne pokolenie, delikatniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz tacy twardzi gracze ? MJ, Malone czy Barkley to generacja starych twardzieli.

James to inne pokolenie, delikatniejsze.

Jordan wygrał SDC robiąc dunk z linii wolnych. Teraz mam pytanie - ile razy w finałach NBA udało się Jordanowi zdobyć punkt na atletycznym zawodniku, który również potrafił powtórzyć taki wyczyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barkley dużo gada i często głupoty. Ale tym razem powiedział prawdę, jakże gorzką skoro to jest ikona nba.

Ikona która mówi o sobie Króli. Lebrona obowiązkiem jest zamknąć wszystkie usta swoją grą, nie swoim gadaniem.

Delikatny James przeszedł samego siebie. Już nawet jego postawy, jakże idiotycznej nie można krytykować.

Barkley jest kontrowersyjny, ale jak Lebron tylko marudzi, żeby wykluczyli Greena lub,

że potrzebuje pieprzonego Pg, a teraz jak panienka wypiera się i wyrzuca na światło dzienne brudy Barkleya

straciłem do niego szacunek, nawet jako do koszykarza. Słaby mentalnie typ. Na dodatek buc.

Co o się wam dziwić miłośnicy Lbj, jaki wzór taka widownia.

Wielu narzeka na Greena. Ale on nie płakał jak Lbj w mediach. Płakał po finale, a nie łkał jak go liga zawiesiła.

Nie żalił się w mediach jak go cały świat obwinił za przegraną Gsw. Przyjął to na klate, jak mężczyzna.

 

Jakby wyglądał Bronek w latach 80 i 90 tych kiedy się grało mega fizycznie przede wszystkim w pomalowanym,

Już widzę jakby sobie Bron wjeżdżał pod kosz przy agresywnym Olajuwonie, Lambierze, Barkleyu, Rodmanie czy Malone’ie.

Przecież chłopak by się zapłakał na śmierć u sędziów przy każdym kontakcie.

Panie sędzio, mam czerwone ręce tak mocno biją, czy możemy zmienić przepisy :smile:

James, który żali się jak pokrzywdzone dziecko i naciska, żeby wykluczyli Greena.

Czy w latach 90 liderzy drużyn i ikony nba w taki sposób postępowali ? Nie przypominam sobie.

Rodman z czasow Bad Boys wbil by goscia w parkiet.

Gdyby Rodman bronił Jamesa na przepisach z lat 80/90 to Lebron z początku by się załamał,

ale w końcu by się musiał dostosować do piekła. Pamiętacie jak Rodman rzucał się na

każdą piłkę lecąc na parkiet czy w trybuny, by zebrać czy uratować dla drużyny ?

Gdzie teraz tacy twardzi gracze ? MJ, Malone czy Barkley to generacja starych twardzieli.

James to inne pokolenie, delikatniejsze.

https://www.youtube.com/watch?v=pIpyFX1mS6Q

 

Sytuacja wywołała ciekawą spinkę między Shaqiem a Chuckiem, najlepsza była docinka Barkleya, że Shaq kiepsko się bije;)

 

Co tu mówić Rodman tęsknisz po prostu za stara twardą grą z lat 90, możesz hejtować Lebrona i tworzyć wizje jakby to płakał, że go biją i twarda gra, ale wydaje mi się, że to nie jest problem jednego gracza tylko całej ligi, aktualnego stylu, środowiska. Lebron by się dostosował, warunki fizyczne do twardej gry ma, talent też, może nie byłby nr 1 ale wspominalibyśmy go tak jak dziś Kempów czy innych Rodmanów for sure.

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James miałby być tylko Kempem czy Rodmanem ? Byłoby raczej lepiej.
Fizycznie James przypomina trochę gracza NYK Anthony Masona z lat 90' .
A z kim niby Jordan wygrał ? Z pewnością nie z drużynami na historycznym poziomie.
Miał szczęście, że nie musiał mierzyć się wtedy, kiedy zdobywał mistrzostwa z
Bostonem 1984-1987 czy Lakers 1982-1988 czy Lakers 2000-2002, a nawet Spurs 2005-2007.
Sądzę, że mogłyby byki mieć ok 50% skuteczność wygrywania finałów z tymi drużynami lub trochę lepiej.
Jakby wyglądał Jordan, gdyby miał takich przeciwników w finałach i 50% skuteczność czyli
3 wygrane mistrzostwa i 3 przegrane. Ewentualnie 4 mistrzostwa i 2 przegrane finały.
Szczęście też jest potrzebne, by nie trafić na takie
twory jak Boston 1984-1987, Lakers 1982-1988, Lakers 2000-2002, GSW 2016-2017
 

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.