Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

po tych kilku spotkaniach kciuk w gore dla D Williamsa. Dzisiaj z Wolves, he banged. Z Love'm out przyda sie taki atletyczny klocek - jak idzie do dziury, to z authority : ) rzuca FT. Pytanie kto jeszcze dolaczy, bo to prawie napewno nie koniec. Dzisiaj wygrali wlasnie D, w kluczowych momentach 4-tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko wygląda sytuacja Cavs teraz. Obudziłem się z myślą czy oni jadąc na samym LBJ i Irvingu utrzymają 1 seed w obliczu Bostonu i jego 2,5W i chcąc nie chąc Wizz w natarciu i gazie.

 

Najstarsza drużyna w NBA, dwa ruchy zrobione póki co i to raczej kosmetyczne. Love wróci na początku kwietnia, pewnie zardzewiały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lebron mial grac mniej w tym sezonie a gra srednio 2min wiecej niz w poprzednim sezonie, dodatkowo raczej nie odpuszcza b2b.

 

W nocy 40 min vs Sota i pewnie dzisiaj znowu wyjedzie na parkiet.

 

Ja wiem, ze jest on fenomenem fizycznym ale kurde strach ze predzej czy pozniej to jebnie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jebać formę rzutową

 

Był pierwszy w biegu w kontrze

zanotował prawie-wsad

dokonał BLOKU

zrobił z Turnera swoją dziffkę

 

Jaka jest szansa, by do skillsów za kolejnego kontuzjowanego wszedł Kyle?

 

btw Ten wczorajszy występ był na pełnej kurwie po tym, jak ktoś w szatni CAvs puscił wcześniej niepublikowaną taśmę z udziałem Korvera z czasów szkolnych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafia najlepszy % w karierze mimo slabego poczatku, co zrozumiale, ale gosc jest zbyt dobrym shooterem i zbyt dlugo jest w tej lidze zeby sie nie wkomponowac do dobrej druzyny. w lutym jest 30/47 za trzy... 

widzialem i czytalem z nim kilka wywiadow i lubie goscia strasznie (chociaz to jest tak ze 80% zawodnikow jak sie poslucha w takiej luzniejszej gadce np w jakims podcascie a nie w wywiadzie pomeczowym, to sie wydaja strasznie ogarnietymi ludzmi) takze fajnie fajnie

 

dziw tez bierze ze Williams poki co sobie radzi bardzo dobrze, bo jednak nie jest shooterem, a Cavs najlepiej wygladali caly czas z LeBronem + 4 shooterami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafia najlepszy % w karierze mimo slabego poczatku, co zrozumiale, ale gosc jest zbyt dobrym shooterem i zbyt dlugo jest w tej lidze zeby sie nie wkomponowac do dobrej druzyny. w lutym jest 30/47 za trzy... 

widzialem i czytalem z nim kilka wywiadow i lubie goscia strasznie (chociaz to jest tak ze 80% zawodnikow jak sie poslucha w takiej luzniejszej gadce np w jakims podcascie a nie w wywiadzie pomeczowym, to sie wydaja strasznie ogarnietymi ludzmi) takze fajnie fajnie

 

dziw tez bierze ze Williams poki co sobie radzi bardzo dobrze, bo jednak nie jest shooterem, a Cavs najlepiej wygladali caly czas z LeBronem + 4 shooterami

Lebronowi dobrze gra się z Korverem. Fajnie widać to było szczególnie w meczu z Pacers (ostatnim), gdzie Lebron wręcz czekał z podaniami, aż Korver znajdzie dobrą pozycje, a np Frye stał niepilnowany. No i też jest coś w tym, że LBJ poprzez kreowanie gry, czyni kolegów lepszymi. Szczególnie te podania crossowe, aż żal, że każde z nich nie kończy się punktami, bo naprawdę ogląda się to świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ich załatwił, jak nie chce przedłużyć. Zostawił im tylko 4 pełne sezony na reakcję! Zresztą, gdzie Shumpert, a gdzie Davis. Musieliby chyba LeBrona spakować, bo nawet Kyrie to raczej za mało, a nie mają zbytnio czego dorzucić. Prędzej Holiday zapowiedział, że nie przedłuża i spada. To wtedy fajnie byłoby zgarnąć takiego Shumperta, bo podobne kontrakty mają, a może im się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Cavs rozmawiają o trejdzie z Pelicans i do trejdowania jest Shumpert dostępny tylko kogo mają Pelicans ? Jedyne opcje to Jrue Holiday lub Davis, ale Davis nierealny chyba że powiedział że chce odejść i nie przedłuży kontraktu. 

 

Ja natomiast słyszałem, że Bulls są zainteresowani Davisem.

 

Za Davisa do Pels mieliby trafić kolejno: Rondo, Mirotic, Valentine i chyba Pick w przyszłym roku.

 

Ale no ile w tym prawdy? Jakiś fan Szikago może się wypowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast słyszałem, że Bulls są zainteresowani Davisem.

 

Za Davisa do Pels mieliby trafić kolejno: Rondo, Mirotic, Valentine i chyba Pick w przyszłym roku.

 

Ale no ile w tym prawdy? Jakiś fan Szikago może się wypowie?

 

Nierealne. Rondo i Mirotić do gracze do zwolnienia. Mirotic spada, a Rondo do wykupienia ściślej. Kim jest Valentine w tym trejdzie? Jak oddadzą Davisa do Bulls z Butlerem to przecież Chicago na bank wchodzi do PO i to tak 3-4 miejsce. Jaką wartość miałby ten pick? Nawet gdyby chcieli iść w przebudowę znów to jest po prostu głupi deal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Pelicans chcieli w ogóle rozważać trejd Davisa(w co wątpię, ale nie wiadomo były raporty że Davis jest bardzo zmęczony sytuacją Pelicans) to lepiej dostać Love+Shumpert niż szrot z Chicago. Ale tak jak mówię to fantasty raczej

 

Bardziej realną opcją jest Jrue Holiday  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis nie jest w ogóle na trade block. Nie wiem skąd czerpiecie te newsy. AD ostatnio mówił, że nie odchodzi bo jeśli by nie chciał grac w NOP nie podpisalby extension.

 

Z Cavs o Shumpie były rozmowy, ale to wszystko.

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.