Skocz do zawartości

Cavs w 2016/17  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto bedzie 2gim seed'em w EC ?

  2. 2. Czy Legacy Jamesa jest kompletna?

  3. 3. Czy Cavs wygraja 2016/17 Finals ?



Rekomendowane odpowiedzi

realnie. niestety nie jestem ci w stanie powiedziec kogo, bo nie czytam w myslach gmow 

realnie to do zdobycia jest 99% zawodnikow tej ligi, kwestia assetow i tego co jest sie w stanie oddac.

 

2 pytania:

1. czy cavs sadza/wierza, ze sa w stanie zdobyc mistrzostwo w tym skladzie?

jezeli tak, to nie ma tematu. jezeli nie:

2. kogo sa w stanie oddac byc zmodyfikowac sklad.

 

to 2 pytanie duzo trudniejsze. rozumiem, ze trzonu skladu nie chca ruszyc. weterani rysiek i frye raczej nie do ruszenia, podobnie jak pozyskany korver. w gre wchodza jr, shumpert i mlodzi.

 

suma sumarum wychodzi na to, we cavs niewiele sa w stanie zaoferowac.

musza dzwonic i proponowac wszyskim tpe i liczyc na to, ze jakis team majacy weterana w skladzie pojdzie mu na reke i pozwoli walczyc o misia w cavs. paru takich grajkow sie znajdzie. tylko  realnie, nie jestem w stanie ich wskazac, bo nie wiem kto jest do wyciagniecia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy cokolwiek rozgrywającego na ławkę pany potrzebujecie. Nie macie asetów na wymianę, na markecie nie ma zbyt wielu opcji i nie ma co wybrzydzać

Chyba, że McRae jest taaaaki zajebisty w kreacjach :]

 

Ja nie Kawalerzysta, ja tu tylko przejazdem ;)

 

Meeks to kolejny shooter - pozostałe Twoje kandydatury dużo lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tonego allena niech biora, mem podobno jest otwarty na propozycje.

Na po lepsza opcja niz nietrafiajace 3 zwloki szumperta. Wsiadzie na duranta jak nikt w lidze.

A za co? Picki Cavs ma już oddane do 2021 przy czym nie wiem jak liczyć ten z 2019, jak tak to możliwe, że do 2013. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2r 2019 chyba maja, spadajacy kontrakt tony'ego nie jest wart wiecej. Nikt za niego nie da 1r.

Jeśli MEM jest chętny, to świetny trade, ale jak dla mnie wątpliwe by chcieli się osłabić przed PO za nic. Chociaż w sumie faktycznie i tak odpadną w I i tak, ale dziwna mentalność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Memphis pięknie by nawiązało do swojej historii trade'ów (z Gasolem za Kwamego na czele), gdyby oddali potencjalnego plastra na KD/Stepha/Hardena/CP3 za nic nie warty 2nd rounder. 

 

Cle też nie wiem czy się uśmiecha grać 4 na 5 w ataku z jakąś poważniejszą w finałach.

Edytowane przez microlab
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Memphis pięknie by nawiązało do swojej historii trade'ów (z Gasolem za Kwamego na czele), gdyby oddali potencjalnego plastra na KD/Stepha/Hardena/CP3 za nic nie warty 2nd rounder. 

 

Cle też nie wiem czy się uśmiecha grać 4 na 5 w ataku z jakąś poważniejszą w finałach.

eh przecież tony allen nie jest zły w ataku. może i nie grozi trójką ale grozi przede wszystkim zbiórką w ataku, hustle, dobrze gra bez piły, jakieś easy points zawsze wrzuci a i półdyszka daje radę. 47% fg i 45,5% z 10-16 ft w tym sezonie, to nie taki scrub ofensywny. wiadomo że to nic wielkiego, ale taki gracz w PO zawsze się przydaje.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.