Skocz do zawartości

Chicago Bulls 2016/17


mycek

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie chciałem się zapytać: po .. (ten wyraz Joe z jego powyższego posta).. chcecie wymieniać Gibsona, jak on taka świetną robotę robi na boisku? Bardzo dobrze gra się z nim Wadeowi z tego co widzę. McD jest coraz lepszy, sprowadzenie Cartera-Williamsa również wygląda na ten moment na świetny ruch. Sezon długi, a Bulls mają niczego sobie szeroką rotację. I jeszcze będzie można tego Huntera z Celtics przetestować. 

 

Żeby nie było za słodko, to Hoiberg faktycznie wygląda na kolesia, który nie ma ikry, ale sezon młody, zatem może i on się rozkręci.

 

Brawo Bulls za dobry start. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20letni janusze nie wiedzą że Pan, którego buty tak chętnie kupują byl aż tak dobry

 

Gibson fajny ale on jest fajny od zawsze

Tylko ze nic więcej jak fajny to on nie bedzie

Cieszy mnie, że gra tak dobrze, bo być może uda się GarPaxowi dobrze go wymienić

Jest kilku ciekawych wysokich w lidze w ujowych klubach. Długo z Bulls jest łączony DMC, Davis jest już 0-3

To są nazwiska, w które Byki powinny celować

 

 

A meczu nie widziałem, zapomniałem że dziś jest i kurde poznałem wynik...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20letni janusze nie wiedzą że Pan, którego buty tak chętnie kupują byl aż tak dobry

 

Gibson fajny ale on jest fajny od zawsze

Tylko ze nic więcej jak fajny to on nie bedzie

Cieszy mnie, że gra tak dobrze, bo być może uda się GarPaxowi dobrze go wymienić

Jest kilku ciekawych wysokich w lidze w ujowych klubach. Długo z Bulls jest łączony DMC, Davis jest już 0-3

To są nazwiska, w które Byki powinny celować

 

 

A meczu nie widziałem, zapomniałem że dziś jest i kurde poznałem wynik...

Nie macie niczego, co skusiloby NOP czy Kings do oddania gwiazd do was. Mlodych gniewnych brak, fajnych pickow brak, a Butlera nie oddacie przeciez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie niczego, co skusiloby NOP czy Kings do oddania gwiazd do was. Mlodych gniewnych brak, fajnych pickow brak, a Butlera nie oddacie przeciez.

nuggets też nie nie mieli kiedy brali Iversona, że o Lakers i Gasolu przez grzeczność nawet nie wspomnę

 

Poza tym ja nie napisałem że oni są w zasięgu i bardzo realni, tylko ze Bulls muszą szukać właśnie takich tradów jeśli chcą znów się liczyć wcwalce o tytuł

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czy tęsknisz za DR i Gasolem? Tak, jak za Vietnamem" 

Świetne spotkanie w wykonaniu Byków i to z przeciwnikiem, który podobno miał nas łykać bez problemu. Za starzy, za wolni, za nie wiadomo jacy jeszcze, a chłopaki wychodzą na parkiet i robią swoje. Solidna agresywna obrona, udane podwojenia, dobra komunikacja, przyjemnie było na to patrzeć. Nareszcie Byki wyglądają jak zespół i co ważne, zespół z własnym pomysłem na grę. 34 asysty na 45 trafień może robić wrażenie, szczególnie, że dokonali tego tylko...1 piłką. Wyśmiewany przed sezonem Rondo zapisał na swoim koncie aż 13 asyst, na które złożyło się kilka genialnych podań. Gdyby nie zaskakująco szybkie rozstrzygnięcie meczu, myślę, że Rajon zakręciłby się koło 20. McD  wyglądał jak po beczce redbulla i niech mu tak zostanie do końca sezonu. Let's Go Bulls!
 

20letni janusze nie wiedzą że Pan, którego buty tak chętnie kupują byl aż tak dobry

Gibson fajny ale on jest fajny od zawsze
Tylko ze nic więcej jak fajny to on nie bedzie
Cieszy mnie, że gra tak dobrze, bo być może uda się GarPaxowi dobrze go wymienić
Jest kilku ciekawych wysokich w lidze w ujowych klubach. Długo z Bulls jest łączony DMC, Davis jest już 0-3
To są nazwiska, w które Byki powinny celować


A meczu nie widziałem, zapomniałem że dziś jest i kurde poznałem wynik...

Gdyby jedno z tych nazwisk trafiło do Byków to LBJ by zapłakał. :D
Jestem podobnego zdania jeśli chodzi o Gibsona, trzeba za niego wycisnąć maxa póki jeszcze się da.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja bym się jeszcze wstrzymał z optymizmem

Na razie mamy ponadprzecietnego Gibsona i w meczu z Pacers McBucketa tskiego jskimwbyc powinien zawsze

Ale przeszłość nauczyła nas że Ci dwaj to sinusoida!

Z C's wygrali talentem obwodowych plus gra Taja.

Wczoraj eksplozja za łukiem Douga.

To wciąż mało. Choć na szczęście gra wygląda lepiej njz w preS, gdzie było dużo bałaganu

 

Jest jedno co mnie uderzyło, a na co zwrócił uwagę również Fratello. Za Derricka piłka stała, przy Rondo i DW piłka chodzi między graczami, szuka pozycji, masa zasłon, uvieczek za plecy i nie jest to tylko puste bieganie jak przy Derricku, który nie korzystał z ruchu partnerow tylko czekał na zasłonę dla siebie.

I to mi się przy Rondo podoba, choć wciąż jestem bardzo sceptyczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

memento nic nie wiedomo wiec nie odpowiem Ci,

gsw zaliczyło wpierdziel od SAS

knicks też dostali wpierdol aż miło

Bulls są 2-0

Pacers 1-2

 

Początek RS, ekipy nie sa ograne, system nie funkcjonuje u żadnej z przebudowanych ekip

Nie ma co wymyślać. Bulls na tę chwile wygladają lepiej niż w zeszłym roku, ale

zagrali w C's, u których Horford miał byc bestia, jest tłem (na razie)

zagrali z pacers, którzy sa nieźle przemeblowani i sami jeszczee nie wiedza jaki maja potencjł, a ten był chwilami widoczny, poza tym maja top4 ligi (w mojej ocenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie tego co do tej pory.

Dwa wygrane mecze które wygrane nie musiały być. Boston jak i Pacers mieli być dużo mocniejsi od Bulls w tym sezonie ale na razie tego nie udowodnili. Oczywiście to tylko początek sezonu i wiele może się zmienić. Z Celtami nie mam wątpliwości - będą grać swoje - raz to starczy raz nie na rywala. W Alu mają fajnego PFa ale to umówmy się nie będzie ich zbawca. Tak czy imaczej zielonym kolegom życzę powodzenia bo mają ciekawą ekipę. Co do Pacers. Tu widzę głównie problem u trenera i we współpracy Ellis - Teague. Ławkę mają jako taką ( bardzo podoba mi się wszechstronna rotacja na centrze - Turner - Big Al - Seraphin - każdy zupełnie inny ale każdy jakoś tam przydatny w odpowiednim momencie. Reszta jest jaka jest - mocno nierówna ale z papierami na fajną grę). Nie widzę McMillana jako kogoś kto wyciągnie cały potencjał z tą ekipą. Szczególnie w obronie nie wiedział co się dzieje. Tam poza Turnerem nikt nawet pozorów obrony praktycznie nie sprawiał z Bulls. Ellis i Teague do siebie nie pasują ale to tylko moje zdanie. Potencjał na pewno mają ale dużo pracy przed nimi.

Co do Bulls. Chicago postawiło na kombinacyjną koszykówkę z dużą ilością podań, ścięć do kosza i zasłon. Rzuty za 3 na razie nadspodziewanie fajnie i choć Golden State z tego nie będzie to też tragedii być nie musi. Swoje w tej kwestii muszą dawać 3 główni gracze z ławki - Niko, Doug i Canaan. Co jest ważne na razie widać fajną atmosferę w ekipie - choć jasne, że to mocno od wyników zależy. W każdym razie na razie wygląda na to, że każdy zna podział ról w drużynie i go akceptuje - tego zabrakło rok temu.

Na koniec kwestia Taja. Moim zdaniem jeśli Bulls będą do trade deadline walczyć o PO to Taj nie zostanie oddany za pakiet typu "co by nie odszedł za darmo"( taki trade wchodzi w grę jedynie jeśli w lutym bulls będą daleko poza 8 moim zdaniem). Jeśli pojawi się szansa sprowadzić gracza typu all star caliber za jakiś pakiet z Tajem to na pewno nikt nie będzie się akurat z nim specjalnie cackał ( inna sprawa czy taka szansa się pojawi). Teraz ważne nie robić gwałtownych ruchów. Szkoda tylko, że Portis i Valentine są na razie daleko od gry w poważnej rotacji poza garbage time. No i na razie MCW na pewno na plus. Jest bardziej przydatny niż byłby Snell.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Bulls nie byli moim top 2 fav teamem to byłbym smutny xD Poprzednie mecze Nets nie zapowiadały takiego stratowania przez Byki. Pięknie krąży piłka, trójek miało nie być a są. Atmosfera widać, że świetna. Póki co to jest prosty kurs na HCA. Zobaczymy co będzie dalej. Teraz na rozkładzie Boston i pierwsze b2b, Nix i Indiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.