Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

W kontekscie tego, ze SUI ma wiecej odpoczynku to Nawalka dobrze pokombinowal skladem. Grosicki, Blaszczu 20 i 45 minut. Piszczek odpoczal. Reszta eksploatowana bardziej. Godzina nienajlepsza. Nadchodza upaly i granie o 15 z ewentualna dogrywka to bedzie ekstremum. Zreszta mowil o tym juz Lewy w wywiadzie pomeczowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja jest wpizdu mocna. Nie mam nic przeciwko temu żebyśmy ich pokonali (oczywiście tego bym sobie życzył), ale jeżeli istieje jakiś czarny koń, który ma szansę wygrać wszystko to jest nic właśnie Chorwacja. Prawdopodobnie mają obecnie w składzie historycznie dobre pokolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że to już wtóre ich pokolenie które ma coś osiągnąć, a mentalność taka że mogą się spalić już w 1/8. W ogóle jest jeszcze taka opcja że Portugalia na nich trafi w 1/8, to może być różnie.

Ciężko wypowiadać mi się ogólnie na temat ich mentalności (chodzi o mecz ze Czechami?) ale nie wydaje mi się żeby to było problemem gdy przyjdzie gra o największą stawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja jest wpizdu mocna. Nie mam nic przeciwko temu żebyśmy ich pokonali (oczywiście tego bym sobie życzył), ale jeżeli istieje jakiś czarny koń, który ma szansę wygrać wszystko to jest nic właśnie Chorwacja. Prawdopodobnie mają obecnie w składzie historycznie dobre pokolenie.

Na ms w 98 chyba byli lepsi, ale nie bede sie klocil bo potencjal porownywalny. W tej kadrze Chorwacji wkurwiaja mnie dwie rzeczy: konflikt Lovrena z trenerem i jego brak na euro i ze drewno Mandzukic zaczyna przed Kaliniciem. Tyle i az tyle. A ja licze po dogrywce pokonamy Szwajcarow a Chorwatow moze jakos pykniemy grajac z kontry. Ale fakt jezeli w naszej polowce jest team na wygranie euro to jest to chyba tylko Chorwacja.

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal o tym wczoraj mówił. Nie zmienia to faktu, że pierwsza brama, znaczy es przy pierwszy podaniu to spalony był. Zawodnik, do któego podanie wyszło, był zjarany  -a to, że piła po drodze się inaczej odbiłą, to inna bajka.

Ale meczyk niczego sobie

k****, już banda zgrywusów nam finał prorokuje. Bo drabinka pt "szwajcaria, chorwacja, ronaldo/walia to my we śnie..."

ojp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowal o tym wczoraj mówił. Nie zmienia to faktu, że pierwsza brama, znaczy es przy pierwszy podaniu to spalony był. Zawodnik, do któego podanie wyszło, był zjarany  -a to, że piła po drodze się inaczej odbiłą, to inna bajka.

 

No nie, pudło z Twojej strony, u góry ekranu wyraźnie 1 obrońca został.

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego kąta nie ma cienia wątpliwości, że Barca ma rację. Z tego ujęcia kolejne pasy murawy (patrząc od lewej do prawej) są widoczne pod coraz mniejszym kątem nachylenia, a nawet układając linię równoległą do tego pasa po lewej od Moraty widać zupełnie jednoznacznie, że był na prawidłowej pozycji.

 

Tymczasem: http://www.press.pl/tresc/44481,reporter-pyta_-a-cristiano-ronaldo-wyrzuca-jego-mikrofon-do-wody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.