Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Widzialem, poza piekna ucieczka Vardy'ego nie mieli zadnej klarownej sytuacji w calym meczu. Ja sie glownie odnosilem do II pol, spacerek, wolne wyprowadzanie pilki, Dier podaje do tylu, czasami jak mu sie uda to do boku, kiepsciutko. I tym sposobem moga trafic na Portugalie (nie zeby ci grali cos wielkiego), jak dla mnie duze rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Hiszpani wystarczy remis z Chrowacją żeby zająć 1 miejsce, a Polaków przydzieliłem na 2 miejsce w naszej grupie, bo żeby przeszli Niemców w tabelii muszą albo liczyć na ich remis/porażkę przy jednoczesnym zwycięstwie/remisie z Ukrainą, ewentualnie wygrać z Ukrainą o dwie bramki wyżej niż Niemcy z Irlandią.

 

Ww. poście założyłem ponadto, że:

 

Hiszpania zremisuje z Chorwacją, a Czesi wygrają z Turcją,

Belgia i Włochy wygrają swoje mecze,

Portugalia wygra z Węgrami, a Austra z Islandią.

 

W takim przypadku wyeliminowany z 3 miejsca zostanie zespół z grupy E (to na pewno, bo Irlandia i Szwecja będą mieć po 1 punkcie), no i jedna z dwóch drużyn z 3 punktami (Albania lub Irlandia Płn.). Żeby Irlandia Płn. została wylieminowana musiałaby przegrać z Niemcami 4 bramkami, jako że Albania jest na -2 w bramkach, a Irlandia +1. Przy porażce np. 0-3 i tak wejdzie Irlandia bo będzie miała -2 ale w strzelonych bramkach będzie z przodu bo będzie miała 2, a Albania ma tylko jedną.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest dobrze wszystko

Najważniejsze to ze Hiszpania ma łatwą drogę do finału, a Niemcy lub Francja którzy zagrają pewnie w półfinale muszą odpowiednio pokonać Włochów i Anglię po drodze.

Dużo potęg jest po drugiej stronie, tej nie Polskiej :P

 

Acha no i Walia z Belgią o półfinał grają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.