Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest, że na Euro gra sporo ogórków a bramek pada bardzo mało? Trójka najlepszych napastników Europy (Lewandowski, Ronaldo i Ibra) prawdopodobnie skończy fazę grupową z 0 golami na koncie.

Jest trochę tak, że każdy z nich gra w wielkim klubie gdzie obroną nie skupia się tylko na jednym graczy. Na euro przy każdym z nich przez większość spotkań mają co najmniej dwóch na sobie i to sprawy nie ułatwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę tak, że każdy z nich gra w wielkim klubie gdzie obroną nie skupia się tylko na jednym graczy. Na euro przy każdym z nich przez większość spotkań mają co najmniej dwóch na sobie i to sprawy nie ułatwia.

To w żaden sposób nie wyjaśnia czemu na tym Euro pada mniej goli niż na poprzednich turniejach. Chyba, że sugerujesz, iż ,,podwajanie" najlepszych napastników ma miejsce dopiero od tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w żaden sposób nie wyjaśnia czemu na tym Euro pada mniej goli niż na poprzednich turniejach. Chyba, że sugerujesz, iż ,,podwajanie" najlepszych napastników ma miejsce dopiero od tego roku.

Nie po prostu najlepsi zawodnicy mają mniej swobody a trenerzy chcą ich inaczej wykorzystać i nie strzelają bramek. A bramek pada mało bo zawodnicy marnują mnóstwo 100%sytuacji. Za dużo jak na ten poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim wydaje mi się że zawodowcy są teraz dużo bardziej eksploatowani w trakcie sezonu. Lewy, Ibra czy przede wszysttkim Ronadlo mieli koszmarnie długie sezony, nic dziwnego że trochę tych małych elementów nie współgra, przez co nie są skuteczni.

Nie znaczy to że do lewego można się przypierniczac (choć za akcję z początku zwłaszcza ktos mu powinien nagadac), bo chłopak zapiernicza po całym boisku jsk lokomotywa

Robi ogromnie dużo pracy, Juskowiak słusznie zauważył że tyra na boisku

I owszem- łatwiej jest mu grać w klubie, inna organizacja gry, inny poziom i inna klasa partnerów

Nie znaczy to że w reprezentacji ma mieć z tego powodu taryfę ulgowa. Gdyby przechodził obok spotkań wylaloby się na niego mnóstwo hejtu, ale Lewy ciężko pracuje i pomijając brak goli jest w każdym meczu wyróżniającym się zawodnikiem

 

Ukraina by nas pyknela, mało tego awansowalaby gdyby nie pozaboiskowe problemy tego kraju

Pamiętajmy że tam trwa wojna i ludziom bardziej w głowach jest kryzys i sytuacja z Rosją niż jakieś tam euro

Ich gra skrzydłami, podania, wymiany były na wyższym poziomie niż nasze.

Jak ktoś watpil w Fabianskiego to powinien dziś posypać głowę popiolem, bo uratował nam ten mecz

 

Jeśli Cionek ma być alternatywą dla Piszczka to ja dziękuję, czy w prawie czterdziesto milionowym krsju nie ma obrońcy lepszego niż ten opalony ciołek? Koszmar

 

Kapustka zagrał słabo, ale on potrzebuje tskich spotkań, macsie odgrywać robić błędy i uczyć, a takie, prawie nic nieznaczace mecze są idealne

Spartolil mnóstwo przejęć, puścił kilka razy skrzydłowego

Słaby mecz, ale kiedy pouczy się gdzieś w silniejszej lidze będą z niego ludzie na dobrym europejskim poziomie, ma na to papiery

 

Kuba jak na razie mvp naszej reprezentacji

Dobrze że wszedł w drugiej połowie, już pomijam bramkę, ale ile on wprowadził spokoju i jakości w grze...

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniałem chyba, że za te akcje powinien dostać ale mecz zagrał na wysokim poziomie

zależność trafna, to nie przypadek że gwiazdy nie są skuteczne :) więc dobra jest dla mnie Twoja analiza ale myślę że to wina presji, w Bayernie, PSG, Realu odpowiedzialność dię rozmywa a tutaj jesteś w centrum, Lewandowski wygląda na takiego co bardzo chce i się martwi, jakby miał mentalność Laty to by trafił :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależność trafna, to nie przypadek że gwiazdy nie są skuteczne :) więc dobra jest dla mnie Twoja analiza ale myślę że to wina presji, w Bayernie, PSG, Realu odpowiedzialność dię rozmywa a tutaj jesteś w centrum, Lewandowski wygląda na takiego co bardzo chce i się martwi, jakby miał mentalność Laty to by trafił :)

Rozwinąłbyś o mentalności Laty? Bo o ile jego styl gry jako napastnika mi zawsze odpowiadał to o jego mentalności nigdy nie słyszałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.