Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Fabiański jest chyba pewniejszy niż Szczęsny w grze normalnie, ale na karne jest słabiutki. Nie czekał do końca niestety tylko sekundę przed strzałem był już po którejś ze stron.

 

Na szczęście lepiej strzelaliśmy. No a Fabiański i tak bohaterem.

 

Na moje oko byliśmy dużo lepsi. Szwajcarom się fuksło, a potem jak już nie mieliśmy sił nas przysiedli i wymordowali. Ogólnie powinniśmy to wygrać i dobrze że wygraliśmy. 

 

Kto by nie był w ćwierćfinale potrzeba będzie zagrać niesamowity mecz w obronie. No i musimy być w stanie jakoś się uspokoić i nie dawać na tak duże okresy czasy oblężać naszej bramki. Mam nadzieję, że w dużej mierze niemoc w tej kwestii była spowodowana zmęczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie za mieliśmy 2 dni mniej odpoczynku i dlatego siedliśmy w w dogrywce.

 

siedlismy w 55 minucie, bo tym ladnym strzale Blaszczykowskiego ktory bramkarz sparowal, a nie w dogrywce.

Szkoda ze nasi nie probowali grac swojej gry tylko tak oddali Szwajcarom pole, nie wiem czemu tak bylo i oby w nastepnych meczach starali sie tego uniknac. Bo nawet w dogrywce jak tylko zaatakowali odwazniej to naprawde cos z tego bylo ale to byly z 3 takie akcje w calej drugiej polowie + dogrywce.

 

Nie wiem, jak dla mnie Lewandowski caly czas bardzo dobrze gra, tylko on notabene nie gra jak napastnik tylko jak srodkowy / ofensywny  pomocnik, caly czas zbiega, rozgrywa etc.

 

Gol Szwajcara - o k****. Z jednej strony szacun. Z drugiej - raz do roku to i kura pierdnie.

 

Karne super, ladnie wytrzymali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym poziomie na jakim są zawodnicy grający na Euro. Przy tych dietach, treningach etc dwa dni więcej nie wiele zmieniają. Regeneracja jest po jakiś trzech i jesteś gotowy i pełni sił. Jak czekasz na mecze dłużej to wypadasz z rytmu meczowego. Daliśmy dupy w drugiej połowie, bo za bardzo uwierzylismy, że dowieziemy wynik, a dogrywka była nastawiona na grę w obronie i szybka kontrę co najbardziej lubimy grać.

 

Czy ja wiem? Masz pewnie sporo racji z tą regenracją, ale z teg co Darek mówił, w tym okresie jeszcze jedną nockę mieliśmy zarwaną, co na pewno wytrąca z rytmu. No ale dobrze że się skończyło jak się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby teraz trafić na Portuglie, bo Chorwacja to z taką grę ma szansę na finał i liczę na lekki collapse z ich strony.

 

Pazdan to po tym euro może spokojnie dojść do 20 mln euro wartości. Kokes wygląda jak Cannavaro na tym turnieju. Niski, gibki i mimo braków szybkościowych czyta grę i znajduje ścieżki jak top Defender w Europie.

Bez zartow, 4 mln to max ile Legia dodtanie ;-)

 

Moze na kolejne karne powtorzmy Holandie z ms...Boruc karne broni zawsze lepiej, do tego on potrafi wyprowadzic z rownowagi a Fabian jest mdly w tym elemencie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwajcaria ma reprezentacje na naszym poziomie, w takim wypadku nie ma opcji żeby nie wyszło w którymś momencie że mieliśmy jednak mniej czasu na regeneracje. Inaczej też przebiega regeneracja jak masz cały sezon za sobą. Oczywiście zgadzam się że nie powinniśmy dać się tak zepchnąć do obrony Częstochowy, ale było do przewidzenia ze Szwajcaria na nas usiądzie od początku drugiej połowy.

 

Piszczek jak dla mnie zagrał świetne spotkanie ale jak tak się zastanowić..to kto zagrał źle? Zaraz będą głosy że Mączyński słabo ale zobaczcie ile zrobił kilometrów, jak pressował. Zagrał tylko 3 mecze w lidze i było wiadomo że nie da rady kondycyjnie.

 

Milik..to jest niemożliwe żeby tak długo marnował wszystkie sytuacje..w końcu mu zejdzie i wpadnie :nevreness:

 

I ten obrazek jak faulowali Lewego a pierwszy pobiegł tam Błaszczykowski..piękna scena.

 

W końcu mamy gości w których możemy wierzyć, że dadzą z siebie wszystko i nie trzeba będzie się za nich wstydzić.

Edytowane przez denixior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazdan ma 29 lat.

I tak w Serie A dadzą za niego z 8 milionów euro. Mimo wszystko jesteśmy w 8 najlepszych drużynach Europy, a Chorwacja mimo że jest faworytem, jest do przejścia.

Zresztą cała ta drabinka to jest to o czym mówiłem - często trafia się w topie ktoś z dupy. Teraz w półfinałach będziemy albo my  albo Chorwacja i Belgia. A w finale jeden z tej trójki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak w Serie A dadzą za niego z 8 milionów euro.

 

Widzę, że u Ciebie przygrzało nawet bardziej niz w całej reszcie kraju.Najdrożej sprzedany gość z ekstraklapy poszedł za 5,25M euro.  Duda w zeszłym roku miał iść do Interu za 5 M euro. Za większe pieniadze moze pójść jedynie zawodnik młody i kreatywny, a nie defensor w wieku 29 lat z ograniczoną grą ofensywną, bez większego potencjału na rozwinięcie się, a nadto o kilka centymetrów za niski na poziom topowego DC.

 

Jeśli Legia dostanie 2M euro za łysego, to będzie naprawdę dobry deal (zresztą sprzedanie z zyskiem po występach na euro było głownym powodem ściągniecia Pazdana z Jagi w zeszłym roku).

 

To jest zresztą ciekawe, że meczu z NIR wieszano na Pazdanie psy, wybierajac go na najgorszego gracza meczu, a dziś chcecie go sprzedawać za 8M euro. Chłopie, ochłoń, błagam. Rzadko wchodzę na forum, a za kazdym razem ostatnio trafiam na Twojego posta, po którego lekturze zastanawiam się, czy przeczytałem jakiś trolling, czy autor pisał na serio....

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.