Skocz do zawartości

#EURO2016


SkoczekS1

Rekomendowane odpowiedzi

Piekny gol, zbieraly sie te czarne chmury nad nami w II pol.


Mamy 3 zmiany do dyspozycji, zakasac rekawy i zapierdalac, zajechac ich fizycznie w dogrywce.

Milik mega rozczarowanie, wolny w kosmos, co to ma byc w ogole?

 

No "moja" metoda sie sprawdza, czekamy na karne :)

Fabian mega.

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny gol, zbieraly sie te czarne chmury nad nami w II pol.

 

 

 

Skąd wiesz jaka pogoda jest u mnie? Dokładna prognoza

 

 

Anyway - zgadza się - zaczeli nasi piłkarze inne tempo grania i zamiast miec grę przesuniętą do przodu to się jeszcze cofnęli przy ich trzech napastnikach.

 

 

Karne - nie sądziłem ze strzelą 5 z rzędu :D

 

Jeden bład zaważył o tym , że jesteśmy w 1/4 - i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram sie, ze jest cwiercfinal ale gralismy slabo w II polowce i calej dogrywce, pierwsza zmiana dopiero w 100 minucie, wygladalismy slabo kondycyjnie w koncowce. 

Szwajcaria ma prawo byc rozczarowana, dobrze ze mielismy swietnego gk.

Nie wiem kto wygra czy Chorwacja czy bardzo przecietna dotychczas Portugalia ale jest sporo do poprawy. Rozjada nas z taka gra. Teraz zobaczymy co z psycha Milika, moze miec tylko pol sytuacji i musi to strzelic, bo i rywal duzo bardziej wymagajacy.

Dobrze, ze tego karnego jakos wcisnal bo bylby kozlem ofiarnym jak nic.

 

@Przem nie zapominaj, ze jestes teraz moim kumplem od maja tego roku, wyczulem co i jak :)

Edytowane przez danp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Milik miał choć połowę tego spokoju który cec***e Blaszcza w polu karnym byłby (biorąc pod uwagę ilość szsns) liderem strzelców turnieju!

 

Jak podszedł do karnego to sie zesralem...

 

Fabianski nie wyczuł intencji ani razu, bramkarz Suisse trzy razy!

 

Bramka meczu, bramka turnieju, bramka roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla chłopaków za karne, świetnie to wytrzymali, kapitalna egzekucja.

 

Ale grać tak jak w 2 połowie nie możemy, niby Szwajcaria czystą sytuację bramkową stworzyła dopiero w 113 minucie na dużym zmęczeniu naszych(nagana dla Glika za tę sytuację), ale to jest proszenie się o wpierdol. Trzeba oddalać grę od naszej połowy, wymieniać podania na połowie rywala.

Zbyt pasywnie zagraliśmy bez piłki w 2 połowie, zamiast grać swoje to skupiliśmy się na trzymaniu wyniku.

 

Do tego niestety potrzebny jest w środku ktoś lepszy od Mąki, Krychowiak zagrał bdb mecz, u Krzyśka wyszedł brak doświadczenia na wyższym poziomie i te 3 mecze zagrane w grupie spadkowej. Wprawdzie przebiegł najwięcej, nieźle przesuwał, ale środkowy pomocnik grający obok Grześka musi dodać coś w ataku.

 

Lewandowski jest strasznie nieudolny w ataku, z piłką przy nodze to jest poziom Bartka Grzelaka.

 

W jednym meczu mamy interwencję i bramkę turnieju.

Edytowane przez Maciek9020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. Plan wykonany i to się liczy. Teraz czekamy na rywala. Ja osobiście już zapisuję ten turniej na plus, samo wyjście z grupy to było dla mnie troszkę mało przy takiej liczbie ekip. Ale w ćwierćfinale dajemy z siebie wszystko i zobaczymy jak będzie. Jak nie damy rady to trudno, ważne co by teraz nie pompowali w mediach balonu jacy to my genialni nie jesteśmy. Arek Milik jest strasznie nieskuteczny ale plus jest taki, że piłka go szuka i ma sytuacje. Umie się urwać. Taki turniej da mu tylko motywację do dalszej pracy. Teraz już nic nie musimy. Niech gryzą trawę i może coś się uda.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.