Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Przemku, co nam mozesz powiedziec o D Williamsie ? Facet wyglada jakby mu urwalo rece i nogi, niezdolny do jumperka. W obronie wyglada na chaos podobny do fryzury, ale o dziwo wczoraj to chyba nawet go nie mijali. Wczoraj "prawie" udalo sie miec w obu zespolach top4 pick'i 2011 (Kanter z lapa na lawce).

Poniewaz w CLE zbieramy wasze odpady, kiedy puscicie O'quina ? salut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemku, co nam mozesz powiedziec o D Williamsie ? Facet wyglada jakby mu urwalo rece i nogi, niezdolny do jumperka. W obronie wyglada na chaos podobny do fryzury, ale o dziwo wczoraj to chyba nawet go nie mijali. Wczoraj "prawie" udalo sie miec w obu zespolach top4 pick'i 2011 (Kanter z lapa na lawce).

Poniewaz w CLE zbieramy wasze odpady, kiedy puscicie O'quina ? salut.

 

Zbój zostaje. 

 

Williams nadaje się tylko do biegania z kontry i machania ręcznikiem. Jednak nie wiem co mu uczynili złego w Miami i nie dam sobie rąk uciąć za tą kontrę, bo może już nie biega a człapie. Za mało go widziałem w barwach Żarów, by się wypowiadać.

 

Czasami będzie mieć mecz na 12-16 punktów i dołoży z 5-7 zbiórek i gdzieś w głęboko w serduszku będzie się jeden z drugim zastanawiał czemu mu nie wyszło w NBA? Później przyjdą mecze z dorobkiem 3 punktów i 4 strat i wówczas wszystko stanie się jasne. 

 

Chciałem żeby został w Knicks po tamtym sezonie, ale jak wieść gminna niesie nie wykonano do niego nawet telefonu. Za to wpadł Kuzminskas (który jest mądrzejsza i lepszą wersją Derricka) za mniejsze pieniądze i na dłuższym kontrakcie. 

 

Niech mu się wiedzie w Ohio! 

Ironia losu jest to, ze najlepszym odpadem z Knicks jest Coach Ryba. #BringBackCoachRyba

 

Ciekawe czy jutro będziesz taki wesoły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem ulubieniec nowojorskich kibiców Derek Fisher został pozbawiony mistrzowskich pierścieni  http://www.si.com/nba/2017/01/31/derek-fisher-lakers-championship-rings-stolen-home-burglary

To podobno Matt Barnes i jego ludzie, przetapiają pierścienie na zęby.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie w NYK wszystko po staremu :tongue: Oak z Dolanem nie pałają do siebie sympatią od dawna. Niby z jednej strony nie jest to ogólnie fajna sytuacja i dobra reklama dla FA, ale z drugiej strony nie ma co dramatyzować, zawsze są też jakieś plusy. Jak się ogarną i zrobią wiosenny run jak kiedyś i wejdą do PO to pewnie wpadnie im jakiś dobry FA. Jak się nie ogarną to będą mieli wysokie wybory w drafcie. No i hajs się zgadza :smile: Ja się właścicielowi nie dziwię, że wspiera Jaxa. Ludzi full, koszulki schodzą jak drożdżówki w drodze do szkół, w kasie bogato... Jest dobrze.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo interes Dolana nie jest zagrożony,kiedy bylem w styczniu w Garden to był 550 mecz in row sold out.,Nawet takie wydarzenia jak aresztowanie Oakleya,czy wymiana ognia na linii Melo Jackson są dla Dolana korzystne marketingowo.,Nie ważne jak o nas mówią,ważne żeby mówili.,Na rynku pojawiły się  T-shirty  "I'm with Oakley"https://www.tshirtczar.com/view/1333/free-oakley-i-m-with-oakley-new-york-basketball-legend-cool-t-shirt pewnie większość nabywców tych koszulek zamelduje się  MSG,a taki meldunek to co najmniej $100 za sztukę do kieszeni Dolana .,Knicksow jest coraz więcej w ogólnokrajowej TV miedzy innymi dzisiejszy mecz jest transmitowany w ABC., Te $60M ,które Dolan wypłaci Jacksonowi przez 5 lat to prawdopodobnie  najlepiej zainwestowane pieniądze w historii sportu.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo wygląda mi jak zany mi kolo z poprzedniej pracy, który był w okresie przedemerytalnym i szef nie mogł go wyjebać choć może i by chciał. A ten niby pracował ale i tak po twarzy było widać, że ma na wszystko wyjebane.

To powiedz jeszcze który gracz w Knicks jest bardziej produktywny od Carmelo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo wygląda mi jak zany mi kolo z poprzedniej pracy, który był w okresie przedemerytalnym i szef nie mogł go wyjebać choć może i by chciał. A ten niby pracował ale i tak po twarzy było widać, że ma na wszystko wyjebane.

Ale jak przyszło co do czego to swoje zrobił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś napisze, że w tej drużynie jest potencjał, bo pokonali Spurs... Jak niektórzy śmieją się, że drybling i ruchy Hardena są najwolniejsze w lidze, tak gra SAS w tym sezonie wygląda tak samo. Ktoś pamięta czasy Duncana, gdzie on miał w RS porzucać trochę i dodać obrony w ograniczonym czasie? Pop wzniósł to na jeszcze wyższy poziom. Pozwala rozwijać się ofensywnie Kawhiemu, ten robi po cichu za zabójcę, choć umiejętności zamykania meczów jeszcze do końca nie nabył. Reszta się tam regularnie obija. Może to wynika z wieku, ale nawet LMA czasem tak leniwie gra, że wygląda jak Timmy w zeszłym roku. Parker i Manu czasem grają bardzo solidnie, a czasem w ogóle są niewidoczni. Green czasem trafi kilka trójek, a czasem pocegli z open looków. Ktoś pisał, że SAS wygrywają lepszą kulturą gry - 100% prawdy. Więc PO zweryfikują jakość tej drużyny. Albo zbierają co mają najlepsze na PO albo mogą znowu rozczarować i polecieć w PO przed finałami konfy. Chociaż widać, że w porównaniu do zeszłego roku nie ma aż takiego żyłowania w RS. O wiele luźniej grają.

 

To tak tytułem introdukcji, by ostudzić fanów NYK, że ograliście Spurs i zaczęliście walkę o PO. Spurs to są w stanie przegrać z 76ers czy z Nets, jeżeli ci ich przycisną. Pytanie czy są w stanie to powtarzać. I to problem Knicks. Zagrali niezły mecz, ale cała organizacja jest w stanie wegetatywnym. I dlatego gratuluję fanom Knicks, ale torby z głowy bym nie zdejmował. Tym bardziej, że teraz macie 3 dni przerwy i być może to był ostatni mecz w takim zestawie osobowym. Zresztą dziś w nocy mieliśmy okazję oglądać drugą drużynę z 'dna', czyli Bulls. Ta ostatnia niedziela nie rozpieszczała... Obie czekają wielkie zmiany. Jak nie teraz to latem. A jak zmian nie będzie to będzie bryndza na lata. Chociaż w tych dwóch drużynach to akurat norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś napisze, że w tej drużynie jest potencjał, bo pokonali Spurs... Jak niektórzy śmieją się, że drybling i ruchy Hardena są najwolniejsze w lidze, tak gra SAS w tym sezonie wygląda tak samo. Ktoś pamięta czasy Duncana, gdzie on miał w RS porzucać trochę i dodać obrony w ograniczonym czasie? Pop wzniósł to na jeszcze wyższy poziom. Pozwala rozwijać się ofensywnie Kawhiemu, ten robi po cichu za zabójcę, choć umiejętności zamykania meczów jeszcze do końca nie nabył. Reszta się tam regularnie obija. Może to wynika z wieku, ale nawet LMA czasem tak leniwie gra, że wygląda jak Timmy w zeszłym roku. Parker i Manu czasem grają bardzo solidnie, a czasem w ogóle są niewidoczni. Green czasem trafi kilka trójek, a czasem pocegli z open looków. Ktoś pisał, że SAS wygrywają lepszą kulturą gry - 100% prawdy. Więc PO zweryfikują jakość tej drużyny. Albo zbierają co mają najlepsze na PO albo mogą znowu rozczarować i polecieć w PO przed finałami konfy. Chociaż widać, że w porównaniu do zeszłego roku nie ma aż takiego żyłowania w RS. O wiele luźniej grają.

 

To tak tytułem introdukcji, by ostudzić fanów NYK, że ograliście Spurs i zaczęliście walkę o PO. Spurs to są w stanie przegrać z 76ers czy z Nets, jeżeli ci ich przycisną. Pytanie czy są w stanie to powtarzać. I to problem Knicks. Zagrali niezły mecz, ale cała organizacja jest w stanie wegetatywnym. I dlatego gratuluję fanom Knicks, ale torby z głowy bym nie zdejmował. Tym bardziej, że teraz macie 3 dni przerwy i być może to był ostatni mecz w takim zestawie osobowym. Zresztą dziś w nocy mieliśmy okazję oglądać drugą drużynę z 'dna', czyli Bulls. Ta ostatnia niedziela nie rozpieszczała... Obie czekają wielkie zmiany. Jak nie teraz to latem. A jak zmian nie będzie to będzie bryndza na lata. Chociaż w tych dwóch drużynach to akurat norma.

Nie wiem czy ktokolwiek z fanów Knicks na tym forum cieszy się z tej wygranej?

Raczej wszyscy liczą na przegrane i jak najwyższy wybór w drafcie. Po dotychczasowych wyborach Phila można liczyć, że dobrze wyceluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak tytułem introdukcji, by ostudzić fanów NYK, że ograliście Spurs i zaczęliście walkę o PO.

Dzięki za info. Już miałem pisać, że jeszcze bilans 49-33 na koniec sezonu jest w zasięgu tej ekipy, ale skoro nie, to nie.

 

Ja tam się mimo wszystko z takiej wygranej cieszę. Cieszę się w sumie z każdej, do której mocno się przyczynia #ŁotyszMVP i Willy, a wczoraj oni + Carmelo dali zwycięstwo. Być może był to najgorszy mecz Spurs w tym sezonie, bo generalnie wymuszając prawie 20 strat i mając ponad 20 zbiórek w ataku przegrać z New York Knicks 2017 to mocna siara, ale jak mawia Darek Szpakowski - wynik poszedł w świat.

 

Teraz pozostaje tylko dostać oklep od Thunder bez zbytniego kombinowania i czekać na ruchy do trade deadline, bo coś czuję, że jeszcze może być wesoło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.