Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Ci się coś źle zacytowało czy kliknęło, ale jeśli to jest odpowiedź na mój post, to jest mocno nie na temat. Tu nie chodzi o to, że gdyby każdy był taki jak Carmelo, to byłoby lepiej, tylko, że nie żal mi człowieka, który ma kontrakt jak superstar, ale nie gra nawet jak all-star, że się go nie traktuje jak superstar. Phil go traktuje tak jak na to Carmelo zasługuje, tylko jest w tym głupi, bo to Carmelo ma asa w rękawie w postaci klauzuli. Phil myślał, że jak pokaże światu, że go nie potrzebuje, to Melo się obrazi i może uda mu się go pogonić, no i Phil wyszedł na idiotę, a Melo postawił na swoim. Nie wiem tylko dlaczego Carmelo ma być biedny i skąd nagle ci ludzie tak bardzo wstrząśnięci jego losem.

 

Dlatego, że Melo już był taki słaby wcześniej, a Phil mu dał kontrakt w to lato, więc widocznie chciał płacić za taką grę Melo taką kasę.

Nie tylko superstary mają maksy. Nikt Philowi nie kazał dawać takiej klauzuli Melo. Skoro dał klauzulę, to teraz jego zachowanie jest debilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że Melo ma kontrakt jak superstar, ale czy to jego wina? Gra jak potrafi i gra tak od dobrych paru lat. Braku profesjonalizmu zarzucić raczej mi nie można, więc dlaczego twierdzisz, że nie gra na miarę kontraktu, skoro Knicks dobrze wiedzieli za co płacą?


Zachowanie Phila to jedno, a użalanie się nad Melo to drugie.

 

Yyy, no przecież nie :) Zachowanie Phila jest powodem "użalania się" niektórych nad Melo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że Melo ma kontrakt jak superstar, ale czy to jego wina?

Oczywiście, że jego. Mógł powiedzieć, że chce grać za połowę tej kwoty, bo tak kocha Knicks i Dolana. Drugą połowę powinien przeznaczyć na budowę schroniska dla emerytowanych bankrutujących graczy NBA.

 

Gra jak potrafi i gra tak od dobrych paru lat. Braku profesjonalizmu zarzucić raczej mi nie można, więc dlaczego twierdzisz, że nie gra na miarę kontraktu, skoro Knicks dobrze wiedzieli za co płacą?

Nigdzie nie napisałem, że nie gra na miarę kontraktu. Po prostu nie gra jak superstar, a kogoś boli, że się go nie traktuje jak superstar. Poza tym od kilku lat zalicza systematyczny zjazd (co też było do przewidzenia).

 

 

Yyy, no przecież nie :smile: Zachowanie Phila jest powodem "użalania się" niektórych nad Melo.

Ale to jest problem ludzi, którzy nie potrafią rozgraniczyć braku klasy Phila i zwykłej chęci wymienienia zawodnika z okolic TOP10 na swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że nie gra na miarę kontraktu. Po prostu nie gra jak superstar, a kogoś boli, że się go nie traktuje jak superstar. Poza tym od kilku lat zalicza systematyczny zjazd (co też było do przewidzenia).

 

Nie, myślę, że większość boli to, że Phil nie respektuje klauzuli "no-trade", którą sam zgodził się zamieścić w umowie gracza, którego podpisał.

 

Ale to jest problem ludzi, którzy nie potrafią rozgraniczyć braku klasy Phila i zwykłej chęci wymienienia zawodnika z okolic TOP10 na swojej pozycji.

 

Phil dobrze wie, że to od Melo zależy, czy Knicks będą w stanie sprzedać swoją gwiazdę. Jego zachowanie jest owszem pozbawione nie tylko klasy, ale również szacunku do gracza, którego wycenił na superstara parę miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiam. Nawet napisałem w tej sprawie do Super-Moderatora matka, niestety nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Super-matek nic nie usuwał, a nie dostałeś odpowiedzi bo od rana zaglądałem na forum tylko na telefonie i PW na nim często mi umykają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.