Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak karpik pisał - znaleźć melo jakiś L-4 powód i tankować, bo z tego g......na nic już nie będzie.

Fajne perspektywy się szykują: trade for almost nothing nie będzie zakontraktowany, melo zwija żagle,  nie zdziwię się jak Łotysz za rok nie przedłuży z nimi......., Kontrakt Noach przyda się do cap floor, czy jakoś tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze to dla Knicks by było oddanie Jacksona.,Przez wyrzucenie Jenningsa Phil chciał tylko pokazać ,że pomimo porażki z wymianą  Rose na Rubio i nieudanymi próbami pozbycia się Melo   cokolwiek jeszcze potrafi  zrobić.,Jak zwykle wyrzucenie Brandona poprzedzone zostało krytyką ministra ds. propagandy w "rządzie Jacksona" Charlie Rosena- http://www.fanragsports.com/nba/knicks/rosen-evaluating-knicks-post-deadline-roster/   

Edytowane przez mayor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze nie postawiłem kasy na knicks w po bo byłem tego pewny

 

 

Orliku ty chyba żartujesz z tym jenningsem i powodamo jego zwolnienia

Jak to cichy pluw dla klubu? Dlatego że dał się (być może) zastraszyc zawodnikowi?

Gdyby jennings ch ial odejść poprosilby o to przed trade dexline i na,bank by ktoś go wyciągnął z gówna. Nie wierzę że klub ot tak po prostu zgadza się na płacenie kasy graczowi za nic bo mu się znudziło otoczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy czy Łotysz zostanie, przecież tam musi być niezły smród z tym co się dzieje z Anthonym i Łotysz to wszystko widzi. Najpierw mają mu budować drużynę z którą mógłby chociaż w PO grać - nie udaje się to, potem na siłę chcą go wypchnąć - gościa który jest twarzą organizacji i ta sama organizacja dała mu no trade. Gość zostaje to co usadzą go ? Przecież to dla takiego Łotysza jak ma ćwierć mózgu chora sytuacja, w której sam może się w przyszłości zostając w Knicks znaleźć. 

 

W przeciwieństwie do Lakers czy Celtics to Knicks nie mają nawet połowy takich możliwości/assetów, ile będzie w stanie Łotysz grać o pietruszkę jeszcze w tym smrodzie co Jackson robi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie mówię że tak będzie bo pewnie Łotysz w NY zostaje. Jednak to jak został Melo potraktowany może się odbić na tym, że Łotysz też może sądzić ze NYK nie są w stanie mu zbudować dostatecznie dobrej drużyny a jak coś to potraktują jak śmiecia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi łzy pociekły jak czytam o tym biednym Carmelo, jak źle go traktują. Abstrahując od tego co zrobił Phil, czy to nie jest przypadkiem tak, że gdyby Carmelo grał na miarę pieniędzy, które zarabia, to nie byłoby tematu wymiany i złego traktowania?

Całe Denver szlocha z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do Lakers czy Celtics to Knicks nie mają nawet połowy takich możliwości/assetów,

 

Weź nie błaznuj, bo Lakers mają tyle assetów co kot napłakał. Możliwości też mają gówniane, bo 1/3 capa zapchali sobie dwoma fatalnymi kontraktami. Oni w tej chwili mogą tylko pomarzyć o kimś takim jak Łotysz, bo nie mają nikogo obecnie na tym poziomie. Tego nie napiszą, bo wolą wciskać brednie sobie i innym ile to oni talentu nie uzbierali. Mistrzem w tym jest january, a tak naprawdę gówno mają.

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie mówię że tak będzie bo pewnie Łotysz w NY zostaje. Jednak to jak został Melo potraktowany może się odbić na tym, że Łotysz też może sądzić ze NYK nie są w stanie mu zbudować dostatecznie dobrej drużyny a jak coś to potraktują jak śmiecia. 

I pewnie nie będzie w błędzie. Tam jest jakiś toksyczny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź nie błaznuj, bo Lakers mają tyle assetów co kot na płakał. Możliwości też mają gówniane, bo 1/3 capa zapchali sobie dwoma fatalnymi kontraktami. Oni w tej chwili mogą tylko pomarzyć o kimś takim jak Łotysz, bo nie mają nikogo obecnie na tym poziomie. Tego nie napiszą, bo wolą wciskać brednie sobie i innym ile to oni talentu nie uzbierali. Mistrzem w tym jest janurary, a tak naprawdę gówno mają.

 

Haha, sorry ale Lakers mają dużo młodych zawodników i jeden Łotysz tego nie zmieni, tym bardziej że w tym sezonie jakiegoś skoku nie zrobił. Lakers mają też picki jakieś wyższe czy niższe. 

Zresztą jak na tą chwilę obie organizacje są w podobnej czarnej dupie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi łzy pociekły jak czytam o tym biednym Carmelo, jak źle go traktują. Abstrahując od tego co zrobił Phil, czy to nie jest przypadkiem tak, że gdyby Carmelo grał na miarę pieniędzy, które zarabia, to nie byłoby tematu wymiany i złego traktowania?

Gdyby każdy w Knicks grał na takim poziomie jak Carmelo to Knicks by byli w PO co roku.,Gdyby każdy w organizacji wykonywał swoja robotę na miarę pieniędzy ,które zarabia to na pewno by grali w WCF.,Niestety najlepiej wynagradzany manager w NBA nie potrafi zrobić żadnego ruchu w czasie trade window,zamiast tego tydzień po deadline wywala za darmo Jenningsa.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy widzę nagle przejęci losem Knicks :D Zapalmy świeczkę w intencji Carmelo i życzmy Łotyszowi podjęcia dobrej decyzji, kiedy będzie rozważał swoją przyszłość w MSG. Chcę żeby został i był przyszłością tej pojebanej organizacji, ale czy tu kiedyś będzie dobrze? A szkoda żeby taki talent poszedł na zmarnowanie.  

 

Tymczasem: Lonzo nadchodzimy!

 

I tak w ramach anegdotki: śniło mi się dziś, że NYK mieli wybór w TOP3 draftu i oddali go za Buterla. Nie śpię od 4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby każdy w Knicks grał na takim poziomie jak Carmelo to Knicks by byli w PO co roku.,Gdyby każdy w organizacji wykonywał swoja robotę na miarę pieniędzy ,które zarabia to na pewno by grali w WCF.,Niestety najlepiej wynagradzany manager w NBA nie potrafi zrobić żadnego ruchu w czasie trade window,zamiast tego tydzień po deadline wywala za darmo Jenningsa.,

Nie wiem czy Ci się coś źle zacytowało czy kliknęło, ale jeśli to jest odpowiedź na mój post, to jest mocno nie na temat. Tu nie chodzi o to, że gdyby każdy był taki jak Carmelo, to byłoby lepiej, tylko, że nie żal mi człowieka, który ma kontrakt jak superstar, ale nie gra nawet jak all-star, że się go nie traktuje jak superstar. Phil go traktuje tak jak na to Carmelo zasługuje, tylko jest w tym głupi, bo to Carmelo ma asa w rękawie w postaci klauzuli. Phil myślał, że jak pokaże światu, że go nie potrzebuje, to Melo się obrazi i może uda mu się go pogonić, no i Phil wyszedł na idiotę, a Melo postawił na swoim. Nie wiem tylko dlaczego Carmelo ma być biedny i skąd nagle ci ludzie tak bardzo wstrząśnięci jego losem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.