Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Kto był pierwszą i drugą opcją w Minnesocie 2013/2014?

Peko,Rubio,Kevin Martin - Kuzyn i Davis mieli gorzej w ostatnich latach

btw w 2013/2014 Love wciąż nie dolatywał do obręczy, nie kozłował, gęściej wchodził na 5 metr,statystycznie płonął, ale to wciąż nie był pakiet all in po obu stronach parkietu. Motoryka wciąż na mizernym poziomie, miał więcej masy na przepychanie się pod koszem, więcej igrał w pomalowanym, ale to wciąż był człowiek bez dryblingu, grający na 1-2 kontakty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peko,Rubio,Kevin Martin - Kuzyn i Davis mieli gorzej w ostatnich latach

btw w 2013/2014 Love wciąż nie dolatywał do obręczy, nie kozłował, gęściej wchodził na 5 metr,statystycznie płonął, ale to wciąż nie był pakiet all in po obu stronach parkietu. Motoryka wciąż na mizernym poziomie, miał więcej masy na przepychanie się pod koszem, więcej igrał w pomalowanym, ale to wciąż był człowiek bez dryblingu, grający na 1-2 kontakty. 

Wow, Pekovic był pierwszą opcją Minnesoty. Co za fajne rzeczy można się dowiedzieć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kcp mnie chodziło o to, że drugiego barana takiego jak my Nets(których darzę sympatią) nie znajdziesz. Nam wymiana wyszła na dobre bo Nets powinni sprezentować nam 2x top3 draftu. No i IT odpalił u nas z formą. Bez tego bujalibyśmy sie na poziomie Hornets a tak mamy zajebiste perspektywy.

mocno wam pomogl nos ainge'a [o ile dobrze kojarze,to on byl glownym architektem waszej przebudowy],a perspektywy macie,zaiste,znakomite! wysoki pick od nets'ow,ok. 20 baniek wolnej gotowki po sezonie,heh...swoja droga,thomas byl strzalem w 10 i,co ciekawsze,wszyscy widzieli,ze gosc jest znakomity,a nikt go nie chcial na dluzej,bo mikrus. niby takie zawodowstwo,niby co dzien wideo-analizy i mnostwo statystycznego stuffu,a wciaz sa w tej lidze gracze,ktorzy,wbrew faktom,maja 'pod gorke'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melo to kiepsko broniący, podstarzały nieefektywny scorer. Knicks powinni szukać (potencjalnego) contendera, który nabierze się na Melo i brać cokolwiek dodatniego, co za niego dostaną. 

 

 

Melo kiepsko broni - zgoda.

Jako mistrz statystyk w tym temacie,  zwróć uwagę na sezon 2012 / 2013 i jego grę w obronie na 4rce obok Tysona, może nie było wtedy tak najgorzej w D ? Wiem, że wyciągam trupa z szafy, ale skoro piszesz o wcześniejszych latach Lova w Socie, to czemu nie napisać o wcześniejszym sezonie Melo w Knicks. 

 

Czy uważasz Melo za nie efektywnego scorera w Denver / Knicks czy , w ogóle ever ???

W obecnych Knicks, drużyny bez jakiejkolwiek koncepcji gry w ataku, Melo wygląda na nieefektywnego ballhoga, który często forsuje rzuty, a Iso ma wypisane w dowodzie , zaraz pod nazwiskiem, wszystko się zgadza. 

 

Ale wracając do sezonu 2012 / 13 kiedy miał koło siebie Kidda i w miarę dobrego jeszcze Feltona, kiedy piła chodziła w tej drużynie jak złoto, potrafił być efektywnym scorerem, co przełożyło się na 50+ zwycięstw i odpadkę w 2 rundzie z Indi, oczywiście w tej drużynie dobrze funkcjonowała również obrona. 

 

Nie twierdzę, że Melo byłby upgradem dla Cavs w porównaniu do Lova, nie i to z kliku powodów : 

Wiek, brak zgrania, słaba obrona od równie przeciętnej Lova, gorsza zbiórka, gorsze podanie (chociaż tu też można polemizować, kto jakich ma grajków koło siebie)   

Myślę, że Lebron i spółka mogła by Melo lepiej wykorzystać w ataku, niż ci gracze, którzy otaczają go teraz w Knicks. 

To samo co stało się z Lovem z Minesoty w porównaniu z Lovem w Clevland.  

 

Piszesz, że argument o Lebronie, który spowodował, że Love jest lepszym zawodnikiem jest słaby, dlatego że ... i podajesz milion statystyk z Soty. Ok.

 

Ale mi chodziło o efektywność zawodnika, o to jak można go wykorzystać najlepiej (i te jego indywidualne statystki) w drużynie w której się znajduje. Czyli wyciągnąć z niego, to co jest najlepsze dla drużyny.   

I tutaj Lebron zrobił swoją robotę , czy nie ? 

 

Czy znowu przeczytam, ale w MInesocie to Love...  

 

Dlatego też uważam, że Melo byłby lepszym graczem w Cavs pod każdym względem, nawet obrony(na pewno by się bardziej starał niż w Knicks), ale szczególnie w ataku, gdzie mógłby stać się typowym catchshooterem i nie byłby w tym gorszy od Lova, do tego grałby kilka akcji w Iso, które mogły by pomóc w momentach odpoczynku Leborna i Kyriego na ławce.  

 

Lepszy Melo w Cavs, nie oznacza wcale lepszych Cavs z Melo...  

Na pewno nie przy wymianie w tym momencie sezonu i jeszcze za Lova.

Wymiana bez naruszenia ich wielkiej trójcy - dla Cavs miód, dla nas "waciki"

 

Czy Love by wymiatał w Knicks ?

Jakby miał koło siebie Lebrona, Irwinga, Thompsona to może by wymiatał.

Tylko gdzie biednego Łotysza byś widział przy tym jego "wymiataniu" ? 

 

Love w Knicks , to byłby policzek dla naszego Kristapsa. 

Jeśli Phil rozmawiał w ogóle o tej wymianie z Cavs, o czym nie wiemy tak na prawdę na 100%, to myśląc o Lovie, widział pewnie niezły kąsek do późniejszej wymiany i uzyskaniu fajniejszych "cukierków" za niego, niż za Melo w przyszłości...  

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sports.yahoo.com/news/sources-phil-jacksons-public-actions-steeling-melos-resolve-to-stay-with-knicks-204859718.html

 

Dotychczas raczej broniłem większość decyzji Phila i wciąż uważam, że w porównaniu do tego co zastał, to na ten moment wyglądamy lepiej, ale teraz sam sobie stworzył prawdziwy test na dobrego GMa i jak tak dalej pójdzie, to się mocno skompromituje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i myślisz, że można słabością Knicks tłumaczyć brak progresu Porzingisa? Twój ulubiony Anthony Davis w pojedynkę wprowadził Pelicans do playoffów na Zachodzie grając kosmiczny statystycznie sezon jako 22-latek.

Uważam,ze sa dwa czynniki kontuzje plus tank/bajzel wal jak zwal. KP wyglada jakby przestala cieszyć gra.

 

Jak masz taki talent to robisz wszystko by sie rozwinął. Jeśli Twoje porażki poniekąd wynikają ze słabej gry Twojego prospekta to ostatnie co by. robił jako fan ro skakał z radości.

 

I co do Davisa to ja sie czepiam jego obrony a nie ogólnie. KP za rok musi jako lider pociągnąć Knicks do PO a na razie wyglada jakby marzyl by to nim handlowano snie Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam,ze sa dwa czynniki kontuzje plus tank/bajzel wal jak zwal. KP wyglada jakby przestala cieszyć gra.

 

Jak masz taki talent to robisz wszystko by sie rozwinął. Jeśli Twoje porażki poniekąd wynikają ze słabej gry Twojego prospekta to ostatnie co by. robił jako fan ro skakał z radości.

 

I co do Davisa to ja sie czepiam jego obrony a nie ogólnie. KP za rok musi jako lider pociągnąć Knicks do PO a na razie wyglada jakby marzyl by to nim handlowano snie Melo

ja tylko odnosiłem się do tezy, że słabość zespołu wpływa na mindset Porzingisa. dla mnie to nie jest dobre tłumaczenie.

 

a co do Davisa, to wydaje mi się, że łatwo artykułować rzeczywiste zarzuty które mogą bardzo ograniczyć jego (indywidualną) karierę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie, ja bym spuscil brzydala!

Co myślisz @człowiek morza? :grin:

 

Napisz lepiej cwaniaku co mu zaproponowałeś? :grin:

 

 

Oak w formie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=bIzQdOWyXlw

 

 

Co tam się stanęło się?

 

James Dolan :grin:

 

Najlepsze komentarze:

 

"Charles Oakley is OP. Imagine him playing today with these weak ass "big men"

"Oakley on thunder when zaza stood over westbrook. i would pay ppv to watch that."

"Oak can still play better D than the whole Knicks roster right now!!!"

Edytowane przez matek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oak w formie:

 

https://www.youtube.com/watch?v=bIzQdOWyXlw

 

 

Co tam się stanęło się? 

Klątwa 8 lutego - rok temu zwolniono Fishera a dwa Dolan napisał list do fana że niech się przerzuci na Nets bo Knicks go nie chcą ( a poszło o jakimś mail krytykujący Knicksów)

Teraz pewnie to samo doradzi Oakleyowi

 

Jak wspominałem nich oddadzą Porziego do normalnego zespołu zanim mu zmarnują karierę

 

Uwolnić słonia, że zacytuje klasyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.