Skocz do zawartości

Los Angeles Lakers 2016/17


january

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie o co w tym wszystkim chodzi? Czy w klubie nikt nie ogarnia tego co sie dzieje? Przez większość sezonu tankowanie i nagle w końcówce zwycięstwa i być może strata szansy na dobry wybór w drawcie. Teraz walka o zwycięstwa,kiedy właśnie trzeba było odpuścic i spokojnie dograć do końca sezon zasadniczy z drugim najgorszym bilansem. Jaki sens jest w takim działaniu,dlaczego zarząd klubu i sztab trenerski tego nie ogarnął?
Nie mogę tego zrozumieć,dlaczego w klubie ,który marzy o powrocie na szczyty,z własnej woli tracą ogromną szansę na wzmocnienie w przyszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Lakers nie tankuja caky sezon, tylko od ASG.

2.3 miejsce czy 2 od konca to i tak jest rzut monetą, a nie mozna dla tych 7 procent większych szans na obronę Picku totalnie młodych stlamsic celowymi porażkami.Suns tez dzis wygrali, a ponizej bottom 3 nie spadną.Taki winning streak może dac fajnego kopa motywacyjnego młodym przed wakacjami.

 

Spokojnie, nie ma sie co denerwować.Gdyby chodziło o 20 procent większa szansę to ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnie wygrane Lakers rzucaja sie w oczy, ale moze sie okazac, ze druzyna z #2 wyladuje na #4, a ta z #3 zostanie w Top3 i takim wlasnie fartem uratuja swoj pick ;-)

 

Plus wiem, ze to przypadek, ale wciaz mnie bawi, ze z Nancem jako starterem maja bilans 3-1 ;-)

 

Nie do końca rozumiem. Pisałem, że Nance oddaje generalnie łatwiejsze rzuty, co tu jeszcze wyjaśniać?

Ponownie - nie rozumiem, o czym piszesz.

Pytalem tam jakie dobre rzuty Nance odpuszcza.

 

Bycie rim runnerem na czwórce w ataku nie wystarczy, żeby być starterem, w jakiejkolwiek drużynie by nie grał, musi się poprawić, kropka.

Huh? Wystarczy, ze na piatce jest ktos z rzutem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bezpośrednim meczu była okazja się przekonać, że tezy o tym, że Russel i Towns będą wkrótce na tym samym poziomie oraz, że Russell rozwija się szybciej od Townsa są delikatnie powiedziawszy, dość odważne....

 

Nie mam zielonego pojęcia, o co się ścigają Suns i Lakers, ale nie mam poczucia, żeby Lakers w tym wyścigu wygrywali.

 

Tradycyjnie wspomnę też, że z Russellem Lakers byli na minusie, a bez niego na plusie. Chociaż, jak się nad tym zastanowić, to Russell to w tym momencie jeden z niewielu zawodników Lakers, którzy wiedza na czym polega tankowanie :nevreness:

 

Cała pierwsza piątka z dwucyfrową liczbą punktów, to się chwali, ale znowu najlepszym strzelcem Ennis, a to zaczyna niepokoić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 wygrana Lakers z rzędu. Jeszcze tylko Davis z DMC i Curry z Thompsonem i możemy kończyć sezon w wielkim stylu haha. :D

 

A tak serio to nie ma co spinać o te wygrane, bo faktycznie różnica procentowa jest o tyle mała, że nie powinna mieć wpływu przy losowaniu. A jak będzie? Dowiemy się niebawem.

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już widzę płacz po losowaniu jak Phoenix przeskoczą LAL typu "omfg po co im były te winy pod koniec, przecie te 7% mogło być nasze!"

No ale taka będzie prawda. ;)

 

Gdyby Lakers mieli swój pick w 100% to miałbym wyjebane czy byłby to 3 czy 4 , ale w sytuacji Lakers to jest niestety spora różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wpuścili DAR żeby przegrać i wszystko było na dobrej drodze, więc nawet dali mu rzucic buzzerka i gdyby nie krzywa poręcz/sprężysty naciąg/ westnienie hali to byłoby pudło i nikt by się nie krzywił. A tu pech - wpadło! :)

BTW te ich ost. mecze to się aż z uśmiechem na ustach ogląda!

 

Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytajcie fanów Lakers, który z nich miał Miami ponad LA... Nikt przed sezonem nie dałby temu zespołowi 50% winów, biorąc pod uwagę, to co się wydarzyło w offseason.

 

Nikt? Nic dziwnego, bo tam to już dawno odlecieli. Z Russella robią CP3, Randle to Webber, Ingram to Durant, każdy młody u nich to mega wielki talent. Aż dziwne, że nie zakończyli z lepszym bilansem od GSW. No nic, może w następnym sezonie się uda. January obliczy ile minut kazdy i powinno trybic, bo w tym sezonie minuty byl zle podzielone. Randle mial wiecej trochę od Nance i przez to nie wypalił im sezon.

 

Edytowane przez Valus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tie breakery byly chyba na korzysc suns wiec 2 wygrane w ta czy tamta nie robia roznicy...

sam nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. ktokolwiek z top3 draftu ratuje nam dupe na lata, brak udupia nas i cofa o o pare lat...

tym bardziej, ze okazalo sie, ze taki deng nie jest nietradeowalny, sa na nieo chetni jak sie okazuje.

 

cieszy 18pts mwp. bardzo cieszy:) wszystko w rekach pileczek/losowania....

ale ten sezon szybko minal!

 

btw. znacie team, ktory zaczyna 10-10, konczy 5W streakiem a mimo to jest bottom 3????:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tie breakery byly chyba na korzysc suns wiec 2 wygrane w ta czy tamta nie robia roznicy...

sam nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. ktokolwiek z top3 draftu ratuje nam dupe na lata, brak udupia nas i cofa o o pare lat...

tym bardziej, ze okazalo sie, ze taki deng nie jest nietradeowalny, sa na nieo chetni jak sie okazuje.

 

cieszy 18pts mwp. bardzo cieszy:) wszystko w rekach pileczek/losowania....

ale ten sezon szybko minal!

 

btw. znacie team, ktory zaczyna 10-10, konczy 5W streakiem a mimo to jest bottom 3????:D

Kto jest chętny na Denga?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tie breakery byly chyba na korzysc suns wiec 2 wygrane w ta czy tamta nie robia roznicy...

 

Tie-breakerów nie używa się w ustalaniu kolejności przed loterią, tylko dzieli się piłeczki (w tym przypadku ilość piłeczek przypadającą na 2 oraz 3 miejsce od końca) na pół po równo. Czyli różnica jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt? Nic dziwnego, bo tam to już dawno odlecieli. Z Russella robią CP3, Randle to Webber, Ingram to Durant, każdy młody u nich to mega wielki talent. Aż dziwne, że nie zakończyli z lepszym bilansem od GSW. No nic, może w następnym sezonie się uda. January obliczy ile minut kazdy i powinno trybic, bo w tym sezonie minuty byl zle podzielone. Randle mial wiecej trochę od Nance i przez to nie wypalił im sezon.

 

Nie widziałem tam zbyt wielu opinii o tym, żeby Lakers byli lepsi od Heat.

 

Teraz mi jeszcze pokaż kto nazywał Russella nowym CP3 i Randle nowym Webberem. Widzę​, że masz spore ciśnienie na Lakers i pieprzysz głupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.