Skocz do zawartości

[ECF] Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors


Pozioma

Rekomendowane odpowiedzi

dziewczyny nie drapcie się. mało kto przewidywał 2-2 ale trzeba zostawić trochę czasu dla satysfakcji dla kibiców Raptors. grają naprawdę dobry basket, można powiedzieć, że niesie ich flow. nie grają jakiegoś zajebistego basketu, grają bardziej sercem oraz zaangażowaniem , oni wygrali i tak więcej niż powinni i widać po takim Lowrym czy DeRozanie że im presja zeszła chociaż i tak jeszcze nie raz coś odjebią ale nawet kaka drill występuje u najlepszych ,jak chociażby u LeBrona :)

 

seria lepsza niż myślałem i Biyombo ma waruny na gracza +10/10 double double w statsach ,topowa obrona , przepłacać takiego gracza bo wszędzie będzie pasował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego kwasu, ze ktos jest mlody(mimo ze to sie akurat longera nie tyczy). Chyba dobrze jesli jakis mlody narybek pojawia sie na forum a nie tylko 30+. Bast zaczynal aktywnie dzialac na forum bedac mlodziutkim a zdecydowanie id samego poczatku urozmaical dyskusje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbudowałeś się Longer? Ok, przeliczyłem się, i co z tego. To jest NBA i tutaj wszystko może się wydarzyć. Love zagrał jak ostatnia parówa, JR też się nie popisał. Trochę mnie denerwuje jak LBJ, który wepchnie się pod kosz, mając niskiego obrońcę na plecach odgrywa na obwód a tam pudła. Kilka takich akcji miał w końcówce. Czasami w Cavs się coś zacina, jakby brakowało pomysłu na rozegranie. Mam nadzieję, że przed kolejnym spotkaniem Tyron coś ogarnie. Lowry i Derozan stanęli na wysokości zadania, zagrali świetnie i na wysokiej skuteczności a Biyombo robił robotę w obronie. Pomimo dość istotnych błędów sędziowskich zasłużone zwycięstwo Raps. Myślę, że Cavs przyda się taki kubeł zimnej wody przed ewentualnym finałem. Teraz jedziemy do Cleveland, gdzie mam nadzieję wszystko wróci do normy.

Edytowane przez The Goat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony to dobrze, że Cavs rzucają za 3 ile się da bo, mówiąc w stylu Wojtka M. "wiemy przecież jakie znaczenie ma rzut za 3 w dzisiejszej lidze" i bez pewności zza linii zesrają się w finale ale z drugiej, to martwi mnie brak innych argumentów przeciwko Raptors. 3/21 w pierwszej połowie to absolutne szaleństwo.

Z OKC zawsze będzie opcja zagrania 1on1 z Kanterem i to im wygeneruje dużo dobrych posiadań, przeciwko GSW to tego nie widzę zupełnie. Największy problem Warriors będą mieli z TT ale to nie jest koleżka, który wygra dla Cleveland serię i pierwszy tytuł. Mam obawy.
 

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mówiłem, że wygrany z półfinału Heat - Raptors w nagrodę dostaje sweepa od Cavs, a tutaj taka niespodzianka. I to podwójna. I mimo że Cavs nadal faworytami (bo nadal mają Jamesa) to teraz zobaczymy jakie jaja mają Irving, JR czy Love. Pięknie wszystko wygląda jak wychodzi, ale więcej o nich powie, jak zareagują na postawienie się im przez rywali i na to, że seria lekko wymknęła im się spod kontroli. Jest ciekawiej niż się spodziewano, a i poziom dwóch ostatnich meczów też wyższy, więc czekam na G5 z ochotą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos derozana

dokladnie, do lakers go!

 

 

raptors ugrali chyba wiecej niz sie sami spodziewali, ze beda w stanie ugrac. pewnie skonczy sie teraz 4-2 dla cavs ale fajnie, ze jest jakis dreszczyk emocji, bo w sumie nigdy nie wiadomo co moze sie zdarzyc. w g5 lebron moze sobie cos zrobic i nagle widmo raptrs w finalach moze stac sie faktem.

 

jakby sie to nie skonczylo, raptors zrobili bardzo duzo. 2 wygrane w ecf to cos co nawet na takim wschodzie jest fajnym osiagnieciem. byc moze jak dodadza 1/2 grajkow i nie straca nikogo, utrzymaj glod wsrod graczy, moze cos z tego bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedziemy do Cleveland, gdzie mam nadzieję wszystko wróci do normy.

 

Co to znaczy "do normy"? Czy według Ciebie wygrana Raptors to coś "powyżej normy"?

 

Chłopaki zasłużyli sobie na to jak mało kto - prowadząc praktycznie cały mecz i grając naprawdę świetnie. To co wyprawiał Lowry, DDR, Biyombo, czy Carroll.. Chłopie ten mecz oddawał piękno i emocje towarzyszące przy tym sporcie! :smile:

 

Poza tym za nimi ciężkie 2 rywalizacje.. To był 18'ty mecz Raptors w PO, a Cavs dopiero 12'ty. Jako jedyni "ustrzelili" mecz, a nawet dwa świetnej ekipie z Cleveland. Osobiście życzę im jak najlepiej.

 

_________________________________________________________________________________

 

P.S. Zapraszamy Panie DeMar! :smile:

 

12930773_1161599610551416_770434798_n.jp

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Lakers po tych wygranych Raptors to się właśnie mogą pożegnać z DeRozanem, a nie go witać :smile:

 

Od początku w gościa wierzyłem..

 

Chłopak jest związany z L.A., a poza tym przyjdzie tam, gdzie będzie kasa. Lakers mimo, że są w przebudowie sądzę, że ten sezon będzie dla nich przełomowy i odbiją się od dna, a tylko od nich zależy jak wysoko. :smile:

 

Gdzie się DeRozan nie uda, czy nawet zostanie w Kanadzie będę śledził jego karierę, bo koleś naprawdę ma potencjał i będę trzymał za niego kciuki.

 

A wracając do Lakers.. Nowy trener, utrzymaliśmy pick i to wysoki pick, do tego ciekawie rozporządzone dolary, a nóż DDR nas wybierze.. I wtedy można z niecierpliwością czekać na sezon 16/17! :smile:

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia tak w pierwszej połowie widziałem ze 4 akcje gdzie na LBJ był Rozan a ten zamiast plecami zagrać oddawał piłkę na obwód

 

rozumiem założenia przedmeczowe ale chyba LBJ potrafi czytać grę?

nawet 2 lub 3 razy tak zrobił z rzędu...

 

Love pokazał dlaczego do niedawna go wyłacznie hejtowano

 

pozycja jest

kosza nie ma

 

fajna seria

 

a Rozan rzuca te zakazane przez Popa długie dwóje i o dziwo wpada

jak wejdzie pod kosz to lekko wymusza faul

i to tak ze nawet sedziowie nie mają jak tego "niechcący" puścić co spotykało Leonarda czy Duranta  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie widzę DeRozana odchodzącego z Raptors po takim wyniku.

 

2-2 w ECF, mimo męczarni w poprzednich rundach, to świetny wynik, a w perspektywie całkiem niezłe możliwości wzmocnienia składu (9. pick). 

 

Szansa na Demara byłaby IMO spora, gdyby sezon Toronto skończył się na porażce z Pacers, ewentualnie później z Heat.

 

No ale to wszystko tylko kibicowskie spekulacje. Nie wiemy, czym się będzie kierował sam zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.