Skocz do zawartości

[ECF] Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors


Pozioma

Rekomendowane odpowiedzi

Toronto to super miejsce do mieszkania

 

Kasy dostanie więcej

 

Jak wschód jest przez lbj trudny do przebicia się to zachód już nie?

 

La jest takim sobie miejscem do mieszkania.

 

Duszno od kwietnia

Korki

 

DDR wygląda na spokojnego gwiazdora.

 

Nie w stylu la

Na pewno w Kanadzie łatwiej jest klepać biedę niż w US,ale jak ktoś zarabia kilkadziesiąt tysięcy $ codziennie to LA jest zdecydowanie lepszym miastem od Toronto.,Dodatkowo Kanada jest "All White" biała królowa biały premier i tam kolorowy jest narażony na "racial profiling" w US zarówno król jak i POTUS są tak samo czarni jak DDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sedziowie zrobili kawal dobrej roboty

W całym meczu naliczyłem 3 błędy sędziowskie na niekorzyść Cavs:

a) faul na Carrolu przy rzucie za 3,

B) faul na Derozanie przy wjeździe,

c) przechwyt Lowry'ego.

 

Coś pominąłem?

 

Patrząc od drugiej strony mamy:

a) flop Delly'ego,

B) dotknięcie piłki przez Shumperta przy aucie,

c) faul Biyombo przy bloku na Love.

 

Jak dla mnie nie ma tu nic rażąco niesprawiedliwego. Toronto po raz kolejny świetnie w defensywie, Cavsom trójka nie siedzi po raz kolejny i mamy 2:2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym meczu naliczyłem 3 błędy sędziowskie na niekorzyść Cavs:

a) faul na Carrolu przy rzucie za 3,

B) faul na Derozanie przy wjeździe,

c) przechwyt Lowry'ego.

 

Coś pominąłem?

 

Patrząc od drugiej strony mamy:

a) flop Delly'ego,

B) dotknięcie piłki przez Shumperta przy aucie,

c) faul Biyombo przy bloku na Love.

 

Jak dla mnie nie ma tu nic rażąco niesprawiedliwego. Toronto po raz kolejny świetnie w defensywie, Cavsom trójka nie siedzi po raz kolejny i mamy 2:2.

Dodaj no call na 3ce JRa I no call na wyciagnieciu tt za koszule, obie sytuacje 2min do konca. Ze smiechowych wczesniej, 5krok lowryego przy layupie, jak robili riplej to skadrowali go od brzucha, taki wstyd : )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj no call na 3ce JRa I no call na wyciagnieciu tt za koszule, obie sytuacje 2min do konca. Ze smiechowych wczesniej, 5krok lowryego przy layupie, jak robili riplej to skadrowali go od brzucha, taki wstyd : )

c'mon, blok był czysty, co do koszuli, to nie zarejestrowałem

nie zwalajmy winy na sędziów, wynik 2:2 w serii jest całkowicie sprawiedliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj no call na 3ce JRa I no call na wyciagnieciu tt za koszule, obie sytuacje 2min do konca. Ze smiechowych wczesniej, 5krok lowryego przy layupie, jak robili riplej to skadrowali go od brzucha, taki wstyd : )

Dodaj do tego najlepszy blok sezonu

https://www.youtube.com/watch?v=v380rlzNaCI

Longer Raptors nie mają hejterow

 

Na posiadanie hejterow trzeba zasłużyć

Nie mają? Widać nie znasz komentatora ESPN Mark'a Jonse'a, gość urodzony w Toronto który zmienił obywatelstwo na amerykańskie i hejtuje Toronto i Raptors na każdym kroku. Na realgm jest 35 stron na temat jego hejtu.

http://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=32&t=1427977&start=680#start_here

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj najmniejsze znaczenie ma fakt, że został odgwizdany niesłuszny faul, znacznie większe znaczenie ma wejście do głowy Lebrona, który przecież wybił się bardzo atletycznie i dynamicznie, druga sprawa to Biyombo to naprawdę kawał skurczybyka, trochę nie pasuje mi tutaj to machanie palcem a'la Mutombo bo Dikembe był wieżowcem, BB to bardziej Zo lub Ben, z resztą podobne warunki fizyczne. Na pocieszenie dla Jamesa powiedziałbym, że chyba nikomu w lidze w tej sytuacji nie udałoby się zapakować. Z resztą już w pierwszej kwarcie była podobna sytuacja z drugiej strony i wówczas Lebron musiał robić jakieś akrobacje, żeby uniknąć bloku od Biyombo.

 

Ogólnie to James gra te całe PO mega poprawnie ale trochę bezpółciowo, niby wszystko fajnie, chyba najwyższy PER, fajne paczki, roluje do obręczy niczym DAJ, ale czemu oddaje tylko niecałe 18 rzutów na mecz w 38 min grania? Wczoraj grał aż 46 (to pewnie jego decyzja a nie Lue) i oddał aż 16 rzutów. Usage jak u 3 czy 4 opcji, oczywiście był efektywny na 29 punktów, do tego można powiedzieć, że w asystach miał stosunek 6:0 (jedyna strata była ewidentnym faulem KL) tylko, że przy słabej grze partnerów (oglądałem na C+, beka, że Michałowicz zupełnie był nieświadomy,  że Love doznał kontuzji kolana, mimo wielu ujęć i jeszcze takiej mega powtórki, koleś patrzał tylko na lewą stronę ekranu, cała reszta wydarzyła się z prawej) wolałbym, aby był 18/36 ale jednak ciągnął ten chyba jednak słaby zespół.

 

Dziwne są te PO, ciężko cokolwiek przewidzieć, wydawało się, że Cavs zrobią 4:0 a teraz nie jestem nawet pewien czy przejdą Toronto, SAS po G1 mieli się przejść po OKC, GSW po G2 po OKC, OKC po G3 po GSW, Miami niszczyło początkowo Hornets, trochę to wszystko przypomina mi kobiecy tenis, gdzie wyniki typu 6:1 0:6 6:0 zdarzają się na porządku dziennym.

 

Czytam 6G to znowu wychodzi na to, że te wszystkie wahania to usprawnienia trenerów, kurcze, to w poprzednich latach trenerzy niczego nie usprawniali i tylko delegowali zawodników do gry bądź na ławkę? I czy co jedno usprawnienie to blowout w jedną stronę a potem kolejne drugiego trenera i blowout w drugą?

Edytowane przez Pozioma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrzucili raport sędziowski z 2 ostatnich minut meczu: http://official.nba.com/wp-content/uploads/sites/4/2016/05/L2M-CLE-TOR-5-23-16.pdf

 

E:

CjP-x_YUoAAk9Dm.jpg

Czyli 8:3 na niekorzysc cavs, doliczyc jeszcze kluczowy foul lowryego na lbj "przechwyt". Cavs przegrali Bo sie stawili dopiero na 1.5 kwarty, ale bledy przed ostatnie 2min bola podwojnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesznie ze czarny mudzin z afrika siedzi z haselkiem "my, polnoc"

 

Tylko bez wyzywania od rasistow. Mam plakaty w pokoju i wszyscy sa czarnej karnacji

Jesteś rasistą w jedną lub drugą stronę. Co kto lubi :smile:

 

 

Poza tym zaczynamy się coraz bardziej mieszać, moze kiedyś bedziemy ludźmi tak jak w definicji :smile:

 

 

 

 

Toronto nieźle się trzymali trzeba przyznać , ale ogólnie nie daję im w zasadzie żadnej szansy w piątym starciu. Widać było że jesli Cleveland skontrolują tempo to mają spokojną jazdę.

różne rzeczy zdarzyć się jednak mogą - takie jak np Love się zatraci czy Irving skiepści. James zacznie paradowanie itd. Bardzo mało prawdopodobne, ale jesli raptors pocisną a jeszcze natchnie ich Valenciunas to może być ciekawie.

 

Anyway jestem właśnie ciekaw jak długo jeszcze będzie Frye wykorzystywany. Czy może już czas na TT i próbę Mozgowa?

 

Jak to możliwe że tak słaby trener juak Casey jest tak dobry? Wykorzystanie Scoli przy zasłonach Lowry off ball kiedy Cory prowadzi grę. Dodatkowo zaufał swoim liderom że się odblokują i tak też się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że teraz Cavs wygrają, Lebron usiądzie na Derozanie a Irving u siebie spokojnie pociągnie wynik.

no i potem do Kanady gdzie czekam na jakiś super mecz James (gra świetnie ale własnie mógłby wejśc jescze poziom wyżej) bo teraz by się przydał

 

ogólnie dawałem sweep'a wiec ciesze się że jest seria, i że Masai zbudował tam team na ECF, który nie jest chłopakiem do bicia

fajna historia, tak samo jak Blazzers

 

 

btw

kibice Raps i Portland mają wiekszą rację przy napicne jak to nikt nie dawał im szans a nie fanboye GSW, którzy szli na mistrza po legandarnym RS

 

edit:

Przem - zaufał liderom a co miał zrobić? :P

Edytowane przez Dnc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit:

Przem - zaufał liderom a co miał zrobić? :tongue:

 

Jak to pisałem to to samo do siebie mówiłem :D

 

Ale mógł też również zwrócić się do innych ludzi których ma w składzie. To jest ta z decyzji trenera za którą dostaje wpierdziel najbardziej.

"po co na nich tyle gra skoro ceglą?'  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anyway jestem właśnie ciekaw jak długo jeszcze będzie Frye wykorzystywany. Czy może już czas na TT i próbę Mozgowa?

A czemu miałby być niewykorzystywany? Matchup przeciwko Biyombo bardzo udany, co pokazała IV kwarta w ostatnim meczu. Bismack jest na tyle ograniczonym zawodnikiem w ataku, że Frye sobie z nim radzi. Po drugiej stronie Biyombo staje się kompletnie bezużyteczny, bo musi kryć Frye'a przy linii za 3 po słabej stronie. Frye nawet nie musi w takiej sytuacji nic robić - wystarczy, że jest i otwiera się droga pod kosz dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.