Skocz do zawartości

[ECF] Cleveland Cavaliers vs Toronto Raptors


Pozioma

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak wspomniał wyżej jadowitazmija - doczekamy Game 7, a przynajmniej mam taką nadzieję. Wiadomo zawodnicy z Ohio podejdą do tej ostatniej gry z większym "luzem" niż Ci z Kanady..

 

Gdyby nawet Cleveland skończyło tą serie 4-3 na swoją korzyść, to czy Toronto może być zawiedzione? Rozgrywając 21 spotkań ( lub 20 w ew. Game 6 ).. To była ich ciężka przeprawa i pobili dotychczasowy rekord.. Nigdy tak daleko nie zaszli..

 

Raptors nie mają sobie nic do zarzucenia, a gdyby jakimś cudem trafili do wielkiego finału po trzech rywalizacjach 4-3 to wielki szacunek dla nich! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie tej serii inaczej podsumowac niz standardowe...

CjWNlDKXIAE5pwm.jpg

 

P.S. Na czym polega fenomen, ze dobry starter weteran wyglada jak supergwiazda grajac w domu, a pare dni pozniej jak leszcz grajac na wyjezdzie? Przy czym nawet nie pisze o roznicy w trafianiu tych samych rzutow, ale w nastawieniu, podejsciu, agresywnosci, przytomnosci itp itd.

Pytanie wciaz aktualne...

choc akurat w tym meczu to czesciowo wynikalo ze zmiany strategii i intensywnosci Cavs.

 

BTW, czy tylko mnie dziwi, ze LeBron i Irving grali w 3 kwarcie ~10 minut??? ~30 przewagi to za malo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie tej serii inaczej podsumowac niz standardowe...

CjWNlDKXIAE5pwm.jpg

 

Pytanie wciaz aktualne...

choc akurat w tym meczu to czesciowo wynikalo ze zmiany strategii i intensywnosci Cavs.

 

BTW, czy tylko mnie dziwi, ze LeBron i Irving grali w 3 kwarcie ~10 minut??? ~30 przewagi to za malo?

w koncu graja dla fanow, jakby posadzili ich od razu na poczatku 2H to by polowa ludzi wyszla, tak jak to mialo miejsce na poczatku 4tej kwarty. Mozgov na tle innych scrubow z Toronto wygladal dzisiaj odrobine lepiej, ale ogolnie facet chyba bedzie na wylocie, razem z Kaunem. 

Valanciunas to byl kompletny no-factor z przodu i totalny minus z tylu (0 zbiorek w 18minut), wiadomo, Bismack zniknal, ale Val kompletnie nie wypalil. w pewnym momencie byl razem Bismack-Val na boisku i wygladalo to koszmarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licz się ze słowami scrubie. 

Powell, Jason Thompson, Terrence Ross, Delon Wright, James Johnson to nie sa scruby w skladzie Toronto ? Przeciez na nich gral Mozgov w garbage quarter. ty chyba wogole meczu nie ogladales takie mam wrazenie.

Derozan (double team'd), Lowry i Bismack zjedli snickersa, skonczylo sie blazerowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mojego czasu na dyskusję z tobą. 

Skoczek, zluzuj, gościu merytorycznie Ci pokazuje syfność 4 kwarty a ty się obruszasz. Dostaliście wpierdol to dostaliście, z honorem przyjmijcie to na klatę a nie dąsy pląsy. Powell nie gra w PO, Thompson i Wright to teraz 12 opcja na ławce jakiegokolwiek zespołu. Jonas w meczu 5 nie potrafił ustawić się na zbiórkę konkurując z Jamesem Jonesonem. Ławka zaczynała się i kończyła na Josephie. Bismack w 1 składzie = brak amunicji w wypadku, gdy liderzy w sennej formie. Cenię Raps za finał konfy, ale to pojedynek z gatunku underdog vs Godzilla. Dla przypomnienia, ostatnie zwycięstwo przy takiej różnicy klas miało miejsce w czasach biblijnych gdy lamus z procą pocelował między oczy bramkarzowi w Odessie 

 

Powell wymieniany jako pierwszy w grupie scrubów

 

e-nba bracie

Norman "4 punkty na 38% z gry w trakcie PO w 17 meczach" Powell? Dion Waiters w tym momencie jest jego MVP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile powinien rzucać w 10 minut? Z chopa jeszcze będo ludzie.

Będą, to fakt. Acz na tę chwilę jest to gracz, który powinien grać ogony, które obecnie robi Mózgof w Cavs. Jak się rozwinie - zobaczymy, jestem dobrej myśli. Acz na ten moment, gdy gra się o finał ligi, to funkcjonuje to jako scrub. Tak samo jak Thompson, który lat kilka wcześniej wyglądał nie najgorzej.

Skoczek, prosiłem Cię o spokój. Tak samo wygląda analiza w innych parach, gdzie ktoś doznaje porażki i nie ma powodu do nerwów. Scrub to słowo wielorakiego znaczenia, tak samo jak rezerwa. Jednym z tłumaczeń słowa "scrub" jest właśnie rezerwa. Więc nazywanie rezerwowego rezerwowym jest jak najbardziej słuszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.