Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

zapomniales tylko wspomniec ze na 14 ludzi z rotacji GSW tylko 3 z nich ma gorsze def rating niż Kura, tak wiec nie wiem jak oni to liczą że wszyscy mają lepsze cyferki w D od niego mimo że on tak wspaniale broni ;)
przeciwko RW zrobi 8-25 a przeciwko Waitersowi 10-15 no i co to zmienia? nic.


w serii z OKC Curry def rating 110.0 huh STEF KURY MVP MR. ZELAZNY DIFENS

napiszcie do coacha nicka zeby zrobil part 2 tego jakim to doskonałym defensorem jest

Edytowane przez jadowitazmija
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniales tylko wspomniec ze na 14 ludzi z rotacji GSW tylko 3 z nich ma gorsze def rating niż Kura, tak wiec nie wiem jak oni to liczą że wszyscy mają lepsze cyferki w D od niego mimo że on tak wspaniale broni ;)

przeciwko RW zrobi 8-25 a przeciwko Waitersowi 10-15 no i co to zmienia? nic.

w serii z OKC Curry def rating 110.0 huh STEF KURY MVP MR. ZELAZNY DIFENS

napiszcie do coacha nicka zeby zrobil part 2 tego jakim to doskonałym defensorem jest

drtg zawodnika to najbardziej bezużyteczny stat. Jeśli ktoś powołuje się na niego, to znaczy, że nie ma nic do obrony, bo ten stat zwykle odpływa całkiem w kosmos. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź :smile:

NIe wiedziałem że Ty na poważnie?

A gdzie to mnie wypunktowałeś?

Bo ja tam widze jakieś zaczepki tylko bez sensu :tongue:

 

OK, to mi wytknąłeś:

"Wystarcza mi wzrost, OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule"

"To wszystko zasługa obniżenia składu, jest więcej ruchu i GSW nie jest w stanie nadążyć, a jak nie nadążasz to faulujesz"

 

No ale przeciez wszystko gra, na ilosc fauli wpływa taktyka, zmęczenie zawodników, a pewnie nawet to czy dziś zjadł dany gracz coś cięzkiego i mu na żołądku nie stoi :smile:

Więc czynników jest wiele i trudno wszystko wymienić.

Jednym z z tych czynników jest przewaga szybkosci, jak sie gra niższymi można wiecej mijać wiecej penetrowac a to sprzyja faulom przeciwnika.

Moim zdaniem więc GSW więcej faulowało bo Thunder obniżyli skład i byli przez to bardziej ruchliwi.

Ale ok, każdy moze miec inne zdanie, ja tylko przedstawiłem swoje i można się z nim zgadzac lub nie.

 

Jeśli masz ochotę przedstaw swoją opinię na ten temat - skąd się biorą faule GSW

 

 

jesteś najebany czy jak? Bo ostatnio na tym forum najebanie znaczy usprawiedliwienie. 

Piszesz ze obniżyli skład a zatem jest wiecej fauli. Zaraz masz mecz z innym rezultatem ... 

 

Co Ty pierdolisz zatem?

 

To wszytsko zasługa obniżenia składu, a zaraz że jest multum czynników. 

To się zdecyduj bo coś tu chyba nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez nie powołuję się na takie statystyki

ale jak ktoś tu powołuję się właśnie na takie coś aby wyszło że Curry to gracz pokroju Jordana to muszę odpowiadać tym samym

 

jesli skoro na RW ma 8-25 to przeciwko innym ma 
19-36, no genialna statystyka że Roberson i Waiters rzucają tobie na takim procencie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteś najebany czy jak? Bo ostatnio na tym forum najebanie znaczy usprawiedliwienie. 

Piszesz ze obniżyli skład a zatem jest wiecej fauli. Zaraz masz mecz z innym rezultatem ... 

 

Co Ty pierdolisz zatem?

 

To wszytsko zasługa obniżenia składu, a zaraz że jest multum czynników. 

To się zdecyduj bo coś tu chyba nie gra.

 

No jak Ty tak to ja też :)

 

Najebany to Ty jesteś albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ile mam jak dziecku tłumaczyć.

Może analogia coś pomoże:

Istnieje wiele sposobów dokonania morderstwa. Możesz nożem, możesz pistoletem, możesz młotkiem lub grabiami.

Jakbym się teraz dobrał do Ciebie to zrobiłbym to jednak młotkiem i mimo że sposobów morderstwa jest wiele to Ty zostałbyś zamordowany tylko młotkiem.

I policjant mówiąc o morderstwie mówiłby że zbrodni tej można było dokonać na wiele sposobów ale jego zdaniem w tym przypadku zamordowano młotkiem

Jak podstawisz sobie moją osobę jako policjanta to może w końcu zrozumiesz analogię

 

W 5 meczu było już mniej fauli bo OKC grało dłużej z dwoma wysokimi, a do tego bonus parkietu pewnie swoje robi, może jeszcze coś innego, czynników moze być dużo.

I jeśli w jakimś meczu nagle OKC będzie miało dużo FT grając cały czas z dwoma wysokimi to osczędź mi już tego i nie wyskocz szcześliwy że jednak nie miałem racji, bo oczywiście że mogę jej nie mieć ale tez mogę mieć a faule mogą spowodować inne czynniki z których próbowałem kilka wymienić, a których w takim przypadku nie będzie mi się chciało szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle było gadania w przeszłości na temat cipkowatości ligi (wszyscy kochają Bad Boys Pistons), a jak już trafił się jeden motherfucker na 300 luda, który ma arsenał dirty plays i bluzga na rywali, to w internetach wielki płacz zaczął przeważać. Chyba takie czasy. Rurki na dupie, na głowie dziwne ufryzowanie, 28cm w bicepsie i kolorowe drinki pite przez słomkę. Ten wariat z przeszłości, znaczy się Rodman, nie miałby dzisiaj życia.

 

Nie zrozumiałeś o co ludziom chodzi w Green case. Tu chodzi o ZASADY i RÓWNOŚĆ wszystkich zawodników. Też uważam, że liga jest soft i powinno się pozwalać na więcej, ale $#%%^$%&* nie może być tak, że Green robi co chce łamie zasady i nikt go nie %$^%^$, a inni spojrzą tylko na niego krzywo i już dostają baty. I zapewniam Cię, że w tej lidze jest dużo więcej twardzieli niż ten pajac Green.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak Ty tak to ja też :smile:

 

Najebany to Ty jesteś albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Ile mam jak dziecku tłumaczyć.

Może analogia coś pomoże:

Istnieje wiele sposobów dokonania morderstwa. Możesz nożem, możesz pistoletem, możesz młotkiem lub grabiami.

Jakbym się teraz dobrał do Ciebie to zrobiłbym to jednak młotkiem i mimo że sposobów morderstwa jest wiele to Ty zostałbyś zamordowany tylko młotkiem.

I policjant mówiąc o morderstwie mówiłby że zbrodni tej można było dokonać na wiele sposobów ale jego zdaniem w tym przypadku zamordowano młotkiem

Jak podstawisz sobie moją osobę jako policjanta to może w końcu zrozumiesz analogię

 

W 5 meczu było już mniej fauli bo OKC grało dłużej z dwoma wysokimi, a do tego bonus parkietu pewnie swoje robi, może jeszcze coś innego, czynników moze być dużo.

I jeśli w jakimś meczu nagle OKC będzie miało dużo FT grając cały czas z dwoma wysokimi to osczędź mi już tego i nie wyskocz szcześliwy że jednak nie miałem racji, bo oczywiście że mogę jej nie mieć ale tez mogę mieć a faule mogą spowodować inne czynniki z których próbowałem kilka wymienić, a których w takim przypadku nie będzie mi się chciało szukać

 

Wygłosiłeś dwie sprzeczne opinie i jeszcze próbujesz je bronić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygłosiłeś dwie sprzeczne opinie i jeszcze próbujesz je bronić :grin:

 

No weź się nie kompromituj.

Czy sprzeczne są opinie:

"Zabójca zabijał młotkiem ale nikt nie mówi że to jedyny sposób dokonania zabójstwa"

"To wszystko zasługa młotka, bił nim szybko że Przem nie był w stanie się obronić i obrywał w głowę raz po raz""

Nie są sprzeczne prawda?

 

I teraz analogicznie to samo co mi wytykałeś

"OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule"

"To wszystko zasługa obniżenia składu, jest więcej ruchu i GSW nie jest w stanie nadążyć, a jak nie nadążasz to faulujesz"

Gdzie tu widzisz sprzeczność?

Chciałeś się doczepić i nie wyszło, czas to w końcu zrozumieć.

 

Nie pierwszy raz na mnie polujesz w taki sposób, poprzednio po prostu odpuściłem, bo uznałem że mamy tak naprawde to samo zdanie a Ty chcesz się podroczyć dla zabawy. Teraz widzę że to nie było droczenie tylko coś poważniejszego, bo znów próbujesz w taki sam sposób zrobić z igły widły

Kombinujesz by znaleźć akurat na darkonzę haka, że gdzieś walnął babola, cóz to będzie za satysfakcja jak mu się wytknie jakiś bład! Nie udało się raz to poszukamy drugi raz, ale równocześnie oznajmimy że nie, hejterem nie jestem, nie, nie nie, w zadnym wypadku nie jestem! czepiam się na siłę i się wygłupiam ale broń Boże nie jestem hejterem nie pochlebiaj sobie!!!

 

Wyluzuj kurka :grin:

Aaaaa, rozumiem czego Ty chyba nie rozumiesz

 

"OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule"

 

Nie napisałem że wyższe ustawienie powoduje wiecej fauli tylko że wpływa na faule i chodziło mi o to że wyższe powoduje mniej.

Ty sam  sobie dopowiedziałeś że myślałem odwrotnie, widać tak bardzo chcesz mi dokopać :smile:

Nigdzie nigdy nie napisałem że wyższe ustawienie powoduje więcej fauli tylko że wpływa na faule!

Skoro dalej pisałem że niższe powoduje więcej fauli to znaczy że pisząc OKC grało wyższym a to wpływa na faule rozumiałem to jako że takie ustawienie powoduje fauli mniej

 

Zmuszasz mnie do analizowanie Twoich myslli żeby wytłumaczyć Ci gdzie popełniłeś bład.

A inni muszą te pierdoły czytać

Masakra jakaś.

Ale to Twoja wina! :smile:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No weź się nie kompromituj.

Czy sprzeczne są opinie:

"Zabójca zabijał młotkiem ale nikt nie mówi że to jedyny sposób dokonania zabójstwa"

"To wszystko zasługa młotka, bił nim szybko że Przem nie był w stanie się obronić i obrywał w głowę raz po raz""

Nie są sprzeczne prawda?

 

I teraz analogicznie to samo co mi wytykałeś

"OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule"

"To wszystko zasługa obniżenia składu, jest więcej ruchu i GSW nie jest w stanie nadążyć, a jak nie nadążasz to faulujesz"

Gdzie tu widzisz sprzeczność?

Chciałeś się doczepić i nie wyszło, czas to w końcu zrozumieć.

 

Nie pierwszy raz na mnie polujesz w taki sposób, poprzednio po prostu odpuściłem, bo uznałem że mamy tak naprawde to samo zdanie a Ty chcesz się podroczyć dla zabawy. Teraz widzę że to nie było droczenie tylko coś poważniejszego, bo znów próbujesz w taki sam sposób zrobić z igły widły

Kombinujesz by znaleźć akurat na darkonzę haka, że gdzieś walnął babola, cóz to będzie za satysfakcja jak mu się wytknie jakiś bład! Nie udało się raz to poszukamy drugi raz, ale równocześnie oznajmimy że nie, hejterem nie jestem, nie, nie nie, w zadnym wypadku nie jestem! czepiam się na siłę i się wygłupiam ale broń Boże nie jestem hejterem nie pochlebiaj sobie!!!

 

Wyluzuj kurka :grin:

Aaaaa, rozumiem czego Ty chyba nie rozumiesz

 

"OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule"

 

Nie napisałem że wyższe ustawienie powoduje wiecej fauli tylko że wpływa na faule i chodziło mi o to że wyższe powoduje mniej.

Ty sam  sobie dopowiedziałeś że myślałem odwrotnie, widać tak bardzo chcesz mi dokopać :smile:

Nigdzie nigdy nie napisałem że wyższe ustawienie powoduje więcej fauli tylko że wpływa na faule!

Skoro dalej pisałem że niższe powoduje więcej fauli to znaczy że pisząc OKC grało wyższym a to wpływa na faule rozumiałem to jako że takie ustawienie powoduje fauli mniej

 

Zmuszasz mnie do analizowanie Twoich myslli żeby wytłumaczyć Ci gdzie popełniłeś bład.

A inni muszą te pierdoły czytać

Masakra jakaś.

Ale to Twoja wina! :smile:

 

Nie wiem czy Ty jakoś z tego swego labiryntu wybrniesz :)

 

 

Wszystko zasługa obniżenia składu vs inne czynniki

 

 

 

btw. każde ustawienie wpływa na faule :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ty jakoś z tego swego labiryntu wybrniesz :smile:

 

Wszystko zasługa obniżenia składu vs inne czynniki

 

btw. każde ustawienie wpływa na faule :grin:

 

To Ty labirynt tworzysz a ja Ci tłumacze jak głęboko zaszedłeś :)

Jak chcesz to dalej to dawaj na priva bo ja się już wstydze po prostu o takich pierdołach pisac i w kółko jedno zdanie wałkować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rox, Clips, Raps, Kings, Pistons - ekipy najczęsciej faulowane w tym sezonie. Wszytsko to zasługa obniżenia składów, ale są zapewne też inne czynniki :grin:

 

Kurfa big ball jest cześciej faulowany - bez kitu.  

To powiedz że masz inne zdanie i daj na to przykłady, a nie próbujesz mi wmówić że sam sobie przeczę.

Jeszcze jedna analogia odnosząca się do Twojego rozumienia pierwszego stwierdzenia:

"Rosnąca ilośc niebieskich motyli zmienia temperaturę"

jesteś w stanie odpowiedziec czy powoduje wzrost czy spadek? Oczywiscie że nie jesteś bo to zdanie tej informacji nie niesie

I tak samo zdanie :

"OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule"

Nie niesie informacji jak wyższy skałd wpływa na faule, powoduje spadek czy wzrost. W mojej opinni obniżenie składu powoduje wzrost fauli czemu dałem wyraz w innych postach, a Ty wziałes sobie jeden w którym napisałem że wzrost zawodników na to wpływa i sam sobie wymysliłeś że chodziło mi o to że większy wzrost wiecej wymuszeń fauli mimo że ja nigdzie tak nie napisałem

 

p.s. Jeszcze nikt nas nie zjebał za rozwalenie tematu tylko dlatego bo wszystkim kopara opadła z jakiego gównianego powodu kręcimy tą dyskusję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz że masz inne zdanie i daj na to przykłady, a nie próbujesz mi wmówić że sam sobie przeczę.

Jeszcze jedna analogia odnosząca się do Twojego rozumienia pierwszego stwierdzenia:

"Rosnąca ilośc niebieskich motyli zmienia temperaturę"

jesteś w stanie odpowiedziec czy powoduje wzrost czy spadek? Oczywiscie że nie jesteś bo to zdanie tej informacji nie niesie

I tak samo zdanie :

"OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule"

Nie niesie informacji jak wyższy skałd wpływa na faule, powoduje spadek czy wzrost. W mojej opinni obniżenie składu powoduje wzrost fauli czemu dałem wyraz w innych postach, a Ty wziałes sobie jeden w którym napisałem że wzrost zawodników na to wpływa i sam sobie wymysliłeś że chodziło mi o to że większy wzrost wiecej wymuszeń fauli mimo że ja nigdzie tak nie napisałem

 

p.s. Jeszcze nikt nas nie zjebał za rozwalenie tematu tylko dlatego bo wszystkim kopara opadła z jakiego gównianego powodu kręcimy tą dyskusję :smile:

 

Oczywiscie ze wszystkim opadła kopara:)

 

 

Tak jak wszystko jest zaslugą obniżenia składu a póniej wszystko jest zasługo podwyższenia składu. :) 

Brawo Panie darknoza !

 

 

 

btw. Oczywiście może wszytskim opaść kopara ale nie każdemu. ./wg twej logiki:) /

Jeszcze raz wrzucę i kończę - karkówka się marynuje :grin:

 

 

Wystarcza mi wzrost, OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule

 

To wszystko zasługa obniżenia składu, jest więcej ruchu i GSW nie jest w stanie nadążyć, a jak nie nadążasz to faulujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty kurka jesteś manipulant :smile:

 

Pierwsze było:

 

To wszystko zasługa obniżenia składu, jest więcej ruchu i GSW nie jest w stanie nadążyć, a jak nie nadążasz to faulujesz

Czyli 25 maja okresliłem swoje stanowisko w tym temacie, a później było tak:

 

 

No kurka nie udawaj że nie rozumiesz :smile:

Zawsze im szybsza drużyna tym truduniej ją przytrzymac bo Cię wiecej mijają i łapiesz faule często nawet jak łapać ich nie chcesz.

Tak w ogóle OKC zagrało trochę wyższym składem. No i nie wiem czy oni powoli szybkości nie traca bo wciąz grają z bardzo małą rotacją

 

 

 

Ty odpowiedziałeś:

 

Już wzrost Ci nie wystarcza tylko chcesz pomiary prędkości robić?

 

I ja na to odpowiedziałem

 

Wystarcza mi wzrost, OKC grało wyższym ustawieniem, ale nikt nie mówi że to jedyny parametr wpływający na faule

 

I co Ci daje to ze to wytłuściłeś? Przeciez to prawda dalej tak twierdzę, że wzrost to nie jedyny parametr,. Nie wiem czemu tak na to naciskasz :smile:

 

 

Kurka za każdym razem mam od nowa się tłumaczyć że im niższa tym szybsza i tym wiecej fauli dzięki szybkości może wymusić?

Myślałem że jak napisałem o szybkości o 13:14 to o 13:27 będziesz jeszcze pamiętał o co mi ze wzrostem chodziło, a Ty już po 13 minutach o 13:27 zapomniałeś i sam sobie wymyśliłeś że ja zmieniłem zdanie.Złota rybka podobno pamięta ostatnie 3 sekundy ledwie

Przem jak widać nie moze spamiętać ostatnich 13 minut :tongue:

Jak się raz napisze że niżsi/szybsi wymuszą więcej fauli to po 13 minutach trzeba Przemowi powtórzyć bo on już nie pamięta albo co gorsza pamięta odwrotnie :tongue:

 

Przem, bez wątpienia moge Cię wiec wpisac na listę moich hejterów, bezdyskusyjne pierwsze miejsce. :)

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie najgorsze z tej waszej tyrady to wspolne cytowanie tych wyeodow na lol strony,I dokladanie nadtepnych : )

Nie narzekaj bo Ty masz taką sytuację :smile:

http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2011/05/tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif

Chyba Przem poszedł sobie :(

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś o co ludziom chodzi w Green case. Tu chodzi o ZASADY i RÓWNOŚĆ wszystkich zawodników. Też uważam, że liga jest soft i powinno się pozwalać na więcej, ale $#%%^$%&* nie może być tak, że Green robi co chce łamie zasady i nikt go nie %$^%^$, a inni spojrzą tylko na niego krzywo i już dostają baty. I zapewniam Cię, że w tej lidze jest dużo więcej twardzieli niż ten pajac Green.

 

Kto dostaje baty za krzywe spojrzenie?

 

Ludzie nie rzucaliby epitetami w stylu: "głupi, czarny łeb", gdyby chodziło o zasady i równość. Generalnie gdzieś tam przebija się krytyka ligi, ale przeważają hejty na Greena, że to jednak kawał bydlaka, i w ogóle najlepiej byłoby, żeby Collison zgadał się z Dannym Fortsonem w celu przestrzelenia Draymondowego kolana, albo nawet dwóch.

 

Poza tym, niesprawiedliwość w tej lidze nie zaczęła się od "Green case". No chyba, że wszyscy przejęli się losem biednego Dahntaya Jonesa i ta sprawa przelała czarę goryczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.