Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

bez jaj , jaki hejt ?? , ja tu widze sluszna krytyke kury , no moze poza zaskroncem :smile: , pozatym trzeba rozroznic : tepy hejt odnoszacy sie do koszykarzy a mniej do koszykowki  (slynny gwalt,decision, lekcewazenie dziennikarzy przez pewnego trenera) , tepy hejt zwiazany z koszykowka ( np. skoro lebron taki dobry czemu ze szrotem c cavs nie zdobyl kiedys misia)

 

zaskroncu czemu tak hejtujesz kure? , poza parkietem ok  , na parkiecie tez ok (teraz troche mniej ok ) powinienes hejtowac userow  gloszacych dziwne teorie a nie biednego stefana  walczacego z wielkim turem

Edytowane przez mistrzBeatka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, ten ostatni post to jako ogólne przemyślenia a nie konkretnie odnosząc do tego wątku czy Kury.

W każdym razie podejrzewam że winien większosci hejtu wobec wszystkich hejtowanych kiedykolwiek przez ostatnie 20 lat jest jego wysokość MJ i to jakie uczucia budził.

 

Wracajac do tematu w którym moim zdaniem nie Kura jest winna a system w jakim toczy się gra

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, ten ostatni post to jako ogólne przemyślenia a nie konkretnie odnosząc do tego wątku czy Kury.

W każdym razie podejrzewam że winien większosci hejtu wobec wszystkich hejtowanych kiedykolwiek przez ostatnie 20 lat jest jego wysokość MJ i to jakie uczucia budził.

 

Wracajac do tematu w którym moim zdaniem nie Kura jest winna a system w jakim toczy się gra

 

Dla Ciebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darknoza doskonale opisał przyczyny hejtu - to samo sprawdza się u mnie i u Pippena i podejrzewam u większości hejterów Kury. Sam jestem umiarkowanym hejterem Kury. Ta Kura pobiła rekord RS moich bullsów więc umiarkowanie hejtuje. Gdyby wygrali 71 meczy w sezonie to bym nie hejtował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie

 

Dzięki ze coś dla mnie wklejasz, ale ja nie jestem fanem żadnego zawodnika i nigdy fanem żadnego nie byłem. Jestem fanem rekordów. Jak Ibaka walnie w następnym sezonie 403 trójki to będę się zachwycał Ibaką, ale znajdzie się wielu co będa gadac że te trójki to rzucał przeciwko słabym obrońcom i wtedy gdy mecz był rozstrzygnięty, a Kura rzucała wtedy gdy szła walka na styku, albo że Bird by rzucił więcej gdyby je trenował, albo że MJ rzucał mniej trójek ale zdobywał wiecej punktów, alboże niech Ibaka w PO pokaże na co go stac bo 82 mecze to mają małe znaczenie..

Tak więc jak Ibaka okaże się najlepszy za sezon to najwięcej ludzi będzie wtedy pisac że tak naprawdę jest słaby i będa to głównie loverzy Kury bo Ibaka Kurze zabrałby rekord

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ze coś dla mnie wklejasz, ale ja nie jestem fanem żadnego zawodnika i nigdy fanem żadnego nie byłem. Jestem fanem rekordów. Jak Ibaka walnie w następnym sezonie 403 trójki to będę się zachwycał Ibaką, ale znajdzie się wielu co będa gadac że te trójki to rzucał przeciwko słabym obrońcom i wtedy gdy mecz był rozstrzygnięty, a Kura rzucała wtedy gdy szła walka na styku, albo że Bird by rzucił więcej gdyby je trenował, albo że MJ rzucał mniej trójek ale zdobywał wiecej punktów, alboże niech Ibaka w PO pokaże na co go stac bo 82 mecze to mają małe znaczenie..

Tak więc jak Ibaka okaże się najlepszy za sezon to najwięcej ludzi będzie wtedy pisac że tak naprawdę jest słaby i będa to głównie loverzy Kury bo Ibaka Kurze zabrałby rekord

 

W ogóle co to ma wspólnego z tym co wkleiłem czy pisałem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od poniedzialku praktycznie nie mialem dostepu do internetu...nie będę pytał o przebieg tych 2 meczów w OKC bo mogę je sobie zobaczyć ale powiedzcie mi chociaż co się działo w mediach i na forach w ostatnich dniach. Szok i niedowierzanie ze w taki sposob Warriors zostali zgwałceni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zobacz jak nagle Waiters eksplodował w playoffs. nawet w ostatnich miesiącach sezonu słabo rzucał i tak sobie bronił, a w playoffs zaczął być efektywnym scorerem i elitarnym defensorem (przeciw niemu rzucają o 9 punktów procentowych gorzej niż normalnie!). pewnie, może Donovan wszystko tak dokładnie obliczył, że miało zaskoczyć z pierwszym dniem playoffs, ale zobacz nawet co się działo w serii ze spurs, gdy Westbrook odstawiał Rodmana. tam było o włos od tragedii. oczywiście Donovan swoje zrobił z tymi lineupami (choć te same kombinacje, ale z kimś innym w miejsce Waitersa już nie były tak dobre), ale bez tej niezwykłej przemiany Diona oni nie zaszliby tak daleko. nie wiem, ja w tym zasługi trenera nie widzę, prędzej coś w stylu, że Waiters to nowy Toney.

???

 

Waiters był bardzo dobrym obrońcą cały sezon, problem leżał jak zwykle w jednym - w day2day attitude. Waiters nie był w stanie poświęcić swoich statystyk (contract year) i robić dużo małych rzeczy dla zespołu w ataku (dribble penetration, spot up, extra passes) od poniedziałku do niedzieli. Teraz scena jest największa, motywacja jest codziennie i talent bierze górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edit: no to 3-2,


- tak na szybko to donovan chyba przesadzil ze skroceniem rotacji, durant i westbrook sa jacys wypompowani. mam nadzieje ze padnie o to pytanie na konfie
- curry widzi ze nie idzie za 3 w tej serii wiec zaczal sie ladnie wpierdalac na kosz, ogolnie gsw zagrali dzisiaj jak prawdziwi mistrzowie. czyli: kiedy jest struggle to dajemy hustle na maxa, obronę na maxa i wpierdzielamy sie na kosz. jestesmy mistrzami, beda nam cos tam gwizdali na bank, mamy zajebisty ft team wiec lecimy..

- okc masa glupich strat, bo przez połowę czasu grają iso na westa/duranta a gsw wiadomo naciska ich calutki mecz

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie bo tak czy siak Drużyna, która zagrsa w finale bd miala swoja historie do opowiadania wnuczkom.

Gsw musi wyrwac mecz w okc i nagle znowu moga być faworytem w g7. Chciałbym to zobaczyc z happy endem gsw zeby Ci ktorzy byli cicho po g4 znowu triumfowali a ludzie ze żmija squad pewnie zakopali die pood balkonem. Zabawne to jest.

Dobra i tak chodzi o typera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj , jaki hejt ?? , ja tu widze sluszna krytyke kury , no moze poza zaskroncem :smile: , pozatym trzeba rozroznic : tepy hejt odnoszacy sie do koszykarzy a mniej do koszykowki (slynny gwalt,decision, lekcewazenie dziennikarzy przez pewnego trenera) , tepy hejt zwiazany z koszykowka ( np. skoro lebron taki dobry czemu ze szrotem c cavs nie zdobyl kiedys misia)

 

zaskroncu czemu tak hejtujesz kure? , poza parkietem ok , na parkiecie tez ok (teraz troche mniej ok ) powinienes hejtowac userow gloszacych dziwne teorie a nie biednego stefana walczacego z wielkim turem

Nie hejtuje go za to ze jest jakims kompletnym gnojem jak Green, po prostu jak dla mnie to w tym momencie najbardziej overrated gracz w lidze I krew zalewa jak ludzie tutaj mu pomniki stawiaja za RS krory c***a znaczy jesli sie przeyebie w PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura obroniła kurnik, a kurnik wsparł Kurę.

 

Mecz bez kitu dobry i było sporo walki, ale zabrakło Westbro w najlepszym wydaniu. GS udało się zrzucać go na lewą stronę, ale myślę, że w OKC bedzie jednak deczko inaczej.

 

 

btw gdyby w OKC teraz odpalił Morrow to by były jajca:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie sędziowie i Green #$@&^&%^&. Dwa razy Green po swoich udanych akcjach darł się w twarz przeciwnikowi. Od kiedy $#$^$&^@ jest to dozwolone?

Kolejna sprawa niech oni coś zrobią z tymi krokami, bo za parę lat to w NBA w ogóle nie będzie się kozłować. Już teraz coraz częściej to przypomina piłkę ręczną niż koszykówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.