Skocz do zawartości

[WCF] Golden State Warriors (1) – Oklahoma City Thunder (3)


barcalover

  

80 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Golden State Warriors - Oklahoma City Thunder

    • GSW - Thunder 4:0
      2
    • GSW - Thunder 4:1
      7
    • GSW - Thunder 4:2
      31
    • GSW - Thunder 4:3
      13
    • GSW - Thunder 3:4
      10
    • GSW - Thunder 2:4
      16
    • GSW - Thunder 1:4
      1
    • GSW - Thunder 0:4
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Steph obrońcą jest co najwyżej średnim, nie jest typem dominatora po obydwu stronach parkietu,największe fajerwerki odpala w ataku. Notuje przechwyty, przecina linie podań całkiem nieźle. Nie ma warunków fizycznych aby być lockdown defenderem. Dziwi mnie też ta ciągła pewność niektórych że GSW już dzisiaj wygrało, jedziemy do Oklahomy na Game 6. Przypominam że, tak mieli wygrać na 1000% na 2-2,a mamy 3-1.  Chwilo trwaj,chłopaki są w gazie liczę że, zamkną dzisiaj serię w Oakland i największa sensacja playoffs stanie się faktem. Potrafią wygrywać w Oracle Arena,pokazali już to zresztą w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zobacz jak nagle Waiters eksplodował w playoffs. nawet w ostatnich miesiącach sezonu słabo rzucał i tak sobie bronił, a w playoffs zaczął być efektywnym scorerem i elitarnym defensorem (przeciw niemu rzucają o 9 punktów procentowych gorzej niż normalnie!). pewnie, może Donovan wszystko tak dokładnie obliczył, że miało zaskoczyć z pierwszym dniem playoffs, ale zobacz nawet co się działo w serii ze spurs, gdy Westbrook odstawiał Rodmana. tam było o włos od tragedii. oczywiście Donovan swoje zrobił z tymi lineupami (choć te same kombinacje, ale z kimś innym w miejsce Waitersa już nie były tak dobre), ale bez tej niezwykłej przemiany Diona oni nie zaszliby tak daleko. nie wiem, ja w tym zasługi trenera nie widzę, prędzej coś w stylu, że Waiters to nowy Toney.

Bez Waitersa prawdopodobnie by odpadli z SA, bez Waitersa przegrywali by z GSW (widac po +/-)

Patrząc na ostatnie MVP dla Igoudali to Waitersowi może się należeć w tym roku ta nagroda jak tak dalej pójdzie :)

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się użyc głupszy argument niż przegraliby przez wskaźnik +/- ?
jak w OKC dziś wejdzie Singler i w czasie 4min w których będzie grał OKC będzie +12 a wygrają mecz+2 to on będzie prawdziwym bohaterem?
 

Oczywiście nie umniejszam Waitersowi, świetne playoffy gra, po prostu ten argument jest nieco żałosny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się użyc głupszy argument niż przegraliby przez wskaźnik +/- ?

jak w OKC dziś wejdzie Singler i w czasie 4min w których będzie grał OKC będzie +12 a wygrają mecz+2 to on będzie prawdziwym bohaterem?

 

 

 

Musisz się przyzwyczaić do darknozowskiej logiki. On na podstawie jednego meczu ma teorie całej historii koszykówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy da się użyc głupszy argument niż przegraliby przez wskaźnik +/- ?

jak w OKC dziś wejdzie Singler i w czasie 4min w których będzie grał OKC będzie +12 a wygrają mecz+2 to on będzie prawdziwym bohaterem?

Oczywiście nie umniejszam Waitersowi, świetne playoffy gra, po prostu ten argument jest nieco żałosny

 

Zgoda, w wielu sytuacjach często +/- daje zupełnie mylne lub nic nie znaczące wnioski, szczególnie jak się porównuję grę rezerwowych bo +/- nie uwzglednia w jakim ustawieniu kto grał.

 

Tu jednak jest klarowna sytuacja. Waiters nie gra 4 minut.Wchodzi jako zmiennik Adamsa i umożliwia smallball.

Możemy więc porównać jak gra zespół z Adamsem a jak z Waitersem porównując ich +/- i róznica jest miażdżąca.

Musisz się przyzwyczaić do darknozowskiej logiki. On na podstawie jednego meczu ma teorie całej historii koszykówki :smile:

Nie jednego tylko z czterech meczy GSW kontra OKC w tych play-off.

Więcej meczy do analizy nie mamy bo więcej nie zagrali

 

p.s. Akurat Kurę wy chcecie oceniać za pojedyncze mecze i się irytujecie jak wam wklejam cyfry za całe PO pokazujace że mimo wszystko punktuje efektywniej niż MJ :P

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, w wielu sytuacjach często +/- daje zupełnie mylne lub nic nie znaczące wnioski, szczególnie jak się porównuję grę rezerwowych bo +/- nie uwzglednia w jakim ustawieniu kto grał.

 

Tu jednak jest klarowna sytuacja. Waiters nie gra 4 minut.Wchodzi jako zmiennik Adamsa i umożliwia smallball.

Możemy więc porównać jak gra zespół z Adamsem a jak z Waitersem porównując ich +/- i róznica jest miażdżąca.

Nie jednego tylko z czterech meczy GSW kontra OKC w tych play-off.

Więcej meczy do analizy nie mamy bo więcej nie zagrali

 

p.s. Akurat Kurę wy chcecie oceniać za pojedyncze mecze i się irytujecie jak wam wklejam cyfry za całe PO pokazujace że mimo wszystko punktuje efektywniej niż MJ :tongue:

 

Wy?

 

:D

 

Wow - dalej ciskaj plus i minus. Możesz się również zainteresować jak Bonner był królem +/- i jak to Pop za mało nim grał i jaka to była pomyłka!

 

Przenosisz cyfry z koszykówki lat 80 jednego z zawodników i uważasz ze w dzisiejszej NBA bylby sredni. 

 

Uważasz też ze wiecej fauli generuje to, że gra sie niskim składem ... po dwóch meczach. Bo no są bardziej ruchliwi. Oczywiscie taktyka nie ma znaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że do oceny danego gracza potrzebujemy nowej statystyki określającej jak wielu hejterów dany zawodnik zdobył w jednostce czasu, czy tam w RS czy w PO, czy moze w krótszych okresach. Oczywiście im większą grupę zawodnik zgromadzi, im szybciej ona rośnie tym lepszy jest dany player.

W tej statystyce Kura może być jeszcze lepsza niż w efektywnym punktowaniu. :smile:

Edytowane przez darkonza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on na hejt pracuje jeden sezon, no moze 1,5 a nie naście sezonów.

Liczy się ilośc hejtu w jednostce czasu a nie tylko sama ilośc hejtu :smile:

Kura to nie rookie ani sophomore a jak bierzemy tylko peak to pewnie do Lebrona tuż po The Decision 1.0 też się nie umywa (nie wiem jak było z Kobem post-Colorado albo post-Pluton ale pewnie podobnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kura to nie rookie ani sophomore a jak bierzemy tylko peak to pewnie do Lebrona tuż po The Decision 1.0 też się nie umywa (nie wiem jak było z Kobem post-Colorado albo post-Pluton ale pewnie podobnie)

Przyznam że wtedy mnie nie było w świecie koszykówki więc nie mam pojęcia jak to wyglądało.

W każdym razie dla mnie te jego decyzje to był majstersztyk na którym skorzystali wszyscy i LBJ i Heat i Cavaliers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że hejterstwo bierze się z miłości.

Wpierw ktoś musi się zakochac w jakimś zawodniku, wielbić go z całego serca.

później ten zawodnik jest słabszy od innych lub kończy karierę i ktoś zakochany w swoim idolu zaczyna nienawidzić innych za to że grają równie dobrze lub lepiej.

 

W sumie wiec mam dwa wnioski:

1. każdy kto hejtuje udowadnia że umie kochac bezgranicznie :)

2. każdy kto hejtuje danego gracza udowadnia że ten właśnie gracz dorósł lub przerósł swoją gra wcześniejszego idola hejtera, gdyby był słabszy nie byłoby powodu do hejtu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślę że hejterstwo bierze się z miłości.

Wpierw ktoś musi się zakochac w jakimś zawodniku, wielbić go z całego serca.

później ten zawodnik jest słabszy od innych lub kończy karierę i ktoś zakochany w swoim idolu zaczyna nienawidzić innych za to że grają równie dobrze lub lepiej.

 

W sumie wiec mam dwa wnioski:

1. każdy kto hejtuje udowadnia że umie kochac bezgranicznie :smile:

2. każdy kto hejtuje danego gracza udowadnia że ten właśnie gracz dorósł lub przerósł swoją gra wcześniejszego idola hejtera, gdyby był słabszy nie byłoby powodu do hejtu :smile:

 

Nie

 

 

Przyczyny hejtu są różne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.