Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2016/17


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

tymczasem ja pozbyłem się Stanleya, długo mi zeszło, ale trzeba było wkońcu się poddać

 

Tyson i Nelson do oddania za młodzież

Każdy musi wyjebać swojego Stanleya Johnsona i rok później płakać, że zabrakło cierpliwości do młokosa.

 

Raczej pożałujesz, zwłaszcza, że akurat Twój skład służy do przechowywania takich typów. Chłop ma size i skill żeby zapierdalać w tej lidze przez lata tylko albo nie chciał Stanowi gały zrobić i ten się obraził, albo faktycznie jest coś na rzeczy z tym jego work ethic i balowaniem po nocach ale koleżka ma 20 lat i szansę, żeby się z tego otrząsnąć. k****, skoro JR mógł ? Ai3 7 razy go kupił i sprzedał, zanim zaczął robić 37.

 

A żebyś chociaż wziął 30staka to bym zrozumiał, wziąłeś Bjelicę który jest kozakiem ale w NBA kariery nie zrobi, to raczej już jasne. Czyli siekierka na kijek ?

 

Pamiętasz, jak mnie w Warszawie zapytałeś, czy oddałbym Otto Portera za Stanleya Johnsona i się śmiałeś, że nie chciałbym oddać ? :D O Granta też pytałeś, ale też nie chciałem dać. Dzisiaj bym dał :D

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno chodziło Portera wtedy, bo Granta pamiętam?

 

Mam swoją filozofię, która pewnie odbiega od tutejszych kanonów, ale póki co jakoś to do przodu idzie, powoli, ale systematycznie. Nie kminiłem, za długo kogo pobrać, Bjelica w wypadku kontuzji może sporo zyskać i na to w sumie liczę.

 

Co do samego Stanleya, to miałem naprawdę sporo cierpliwości i gdyby nie osoba Stana + konkurencja to jeszcze bym ten sezon pewnie przetrzymał. Szkoda, ale nie ma co płakać, zwłaszcza, że Gobert wyrasta na potwora o czym się wczoraj sam Cuz boleśnie przekonał. Żeby tylko Dunn mnie nie zawiódł, bo to będzie już niepokojący sygnał.

 

i na koniec przytocze tylko Twojego smsa kilka dni przed draftem 15' - "oddawaj Stanleya brzydki pedale!!!"

 

to Ty mi Kristapsa oddaj, zje***y Słoiku

 

;)

 

edit: Stanley wrócił sobie z DL jakby nigdy nic i zajebał 44.5 w tym 5 steali

 

#oczywiscie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno chodziło Portera wtedy, bo Granta pamiętam?

Co do samego Stanleya, to miałem naprawdę sporo cierpliwości i gdyby nie osoba Stana + konkurencja to jeszcze bym ten sezon pewnie przetrzymał. Szkoda, ale nie ma co płakać, zwłaszcza, że Gobert wyrasta na potwora o czym się wczoraj sam Cuz boleśnie przekonał. Żeby tylko Dunn mnie nie zawiódł, bo to będzie już niepokojący sygnał.

Ale sezon + 2 miesiące to nie jest dużo cierpliwości, jak dla Rookasa. Jendras ma 100% racji w tej kwestii, za mało cierpliwości generalnie jako liga okazujemy młodym wziętym z draftu.

 

i na koniec przytocze tylko Twojego smsa kilka dni przed draftem 15' - "oddawaj Stanleya brzydki pedale!!!"

Do wczoraj nadal aktualne, Bareę bym Ci dał za niego, czemu na FA go wyjebałeś ?:(

 

edit: Stanley wrócił sobie z DL jakby nigdy nic i zajebał 44.5 w tym 5 steali

 

#oczywiscie

Powtórzę się - każdy musi mieć swojego Stanleya. Stanely, say hello to my Gayward.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na rookiech trzeba czekac conajmniej rok - poza stand outami - to nawet CJ McCollum czekal - po 4 latach na uni - 2 lata na swoja okazje ; dlatego jak sie spojrzy na nasz draft to kazdy z pickow 9-20 jest predzej czy pozniej na FA 

dlatego te draft picki to bardziej fan i hype niz cokolwiek innego 

 

inna sprawa ze nie wiem czy bym zmarnowal waiver na Stanleya - chyba tylko po to by go pchnac dalej - ogolnie osilki z taka sobie atletyka bez gry - nie graja i nigdy nie graly w lidze ale w drafcie schodzą na pniu

 

mialem teraz dwa tygodnie rodzinnego luzu i jak tylko wlaczylem meczyk to wygladalo to - biegne do polowy- po obwodzie - bomba za 3 - bomber 29% 3FG% 4life - cegla i biegniemy w druga strone - myslalem ze nie mam czasu dlatego nie ogladam NBA, ale ja nieogladam NBA bo mi sie ona niepodoba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem teraz dwa tygodnie rodzinnego luzu i jak tylko wlaczylem meczyk to wygladalo to - biegne do polowy- po obwodzie - bomba za 3 - bomber 29% 3FG% 4life - cegla i biegniemy w druga strone - myslalem ze nie mam czasu dlatego nie ogladam NBA, ale ja nieogladam NBA bo mi sie ona niepodoba 

Ziomek, to jest standard NBA przed kwietniem i dlatego Ci mówiłem, że nie potrzebuję League Passa przez cały rok. NBA zaczyna się po ASG, wchodzi w lepszy okres przed PO jak walczą o rozstawienie i mecze już sa na dobrej intensywności, a cała zabawa to PO. Jeśli jest w miarę wyrównana seria, to najgorszy mecz takiej serii jest 5 razy lepszy niż prawie każdy mecz RS. Rekordy 60 pts w 3 kwarty czy szalone triple Westbrooka fajnie się ogląda ale to przypomina oglądanie Szybkich i Wściekłych czy Szklanej Pułapki. PO to Mechaniczna Pomarańcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki miałeś waiver?

#8, wiec i tak bys go nie pobral ;-) 

 

No przecież nie na gościa ze średnią 16fp za ost. 14 dni. Gut lak.

Przeciez gdyby gral dobrze to bys go nie wywalil... ale jesli to tylko dolek to tak zbiera sie promocje.

 

P.S. Wczorajsze korekty Yahoo odjely mi 15 fp!! WTF?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że gość który pauzował pół roku, zagrał trzy mecze i połamał się na 10 kolejnych w ogóle poszedł z waivera - nie

zdziwię się jak będzie miał zaraz season ending.

Ale jak wrócił to od razu do s5 wiec chyba warto zaryzykowac.Jeśli będzie season ending to w sumie jeszcze lepiej bo SerGio daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bana dlatego nikogo nie pobieram

To dobra wymowka, wiec zwracam honor ;-)

 

Ustawiliscie się wczoraj wszyscy po Ellisa a bayless poszedł dzisiaj z 18 waiveru,aż dziwne.

Ale jak wrócił to od razu do s5 wiec chyba warto zaryzykowac.

Nawet w S5 gral slabo, wiec dla mnie nie jest to dziwne...

 

Piotrek, co jakiś czas piszesz o tym jakie to smakowite kąski leżą na FA, zwykle dotyczy to kompletnego ścierwa, a sam wyrzuciłeś na FA Derona. What is going on ? Masz rozdwojenie jaźni ? Rano z FA pobiera Piotrek, a wieczorem na FA wypierdala zawodników Super ?

Piotrek to miszcz marketingu. widać, że przez lata studiował modus operandi ai.

Ano wlasnie, te FAsy sa super jak sa na sprzedaz, ale do grania u siebie to juz nie ;-) 

 

Akurat deron był na sprzedaż przez kilka miesięcy i nikt się po niego nie zgłosił,wiec trafił na Fa gdy grał poniżej 30. Pogra jeszcze parę meczy i znowu przerwa. :smile:

Wciaz lepiej go miec niz Baylessa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.